eRepublik i Renesansne Kraljevine

Samo ratovanje je sto se tebe tice uvek isto - ili ces da bijes protivnika i dobijas iskustvo ili neces.

Ali, posto vodimo vise bitaka u isto vreme - nije neophodno da veoma ubedljivo pobedjujemo, dovoljno je da imamo tek nesto preko 50% u svakoj bici, obicno je preporuka da se ne "pumpa" ako imamo celih 60%.

Pre nego sto ucestvujes u bilo kojoj bici pogledaj gde trenutno imamo najslabiji procenat i udari tu.
Takodje, ako je proslo tek par minuta a mi imamo npr. 80% tu isto slobodno udari jer je tek pocetak, ukupna kolicina nanesene stete je mala. I naravno, ako je ostalo samo par minuta do kraja, a mi imamo npr. 55% tu stvarno nema potrebe da radis bilo sta.
Za svaki slucaj da napomenem - bitka se dobija kad jedna strana skupi 1800 poena.

Mislim da ti je ovo dovoljno objasnjenja :)
 
lol ne mogu da verujem da je ova tema jos aktivna :D
Renesansne Kraljevine sam odavno batalio, ali eRep jos igram posle 3 godine.I ako igram ovo 3 godine i imam mnogo vecu snagu nego prije i dalje sam smesan u poredjenju sa nekim drugim igracima, cak i onim mladjim od mene.
 
Bas te briga, ako igras bez placanja para za dodatke - to jeste zabava. Ako krenes da placas... ne znam, meni se tu zabavni faktor nekako izgubi. Sto dinara tamo, dvesta onamo, to moze da postane mnogo vise nego sto bi na pocetku ocekivao.
Bolje onda da kupis neku pravu igru na dvd ;)
 
lol ne mogu da verujem da je ova tema jos aktivna :D
Renesansne Kraljevine sam odavno batalio, ali eRep jos igram posle 3 godine.I ako igram ovo 3 godine i imam mnogo vecu snagu nego prije i dalje sam smesan u poredjenju sa nekim drugim igracima, cak i onim mladjim od mene.

ja sam zbog toga i prestala da igram... a posebno me je smorilo onih 999 wp-ova po danu... znaš kad sad mogu da uzmem bh? nikad... pukla sam poslednjih par stotina golda jureći bh i tu je bio kraj... sad se tako nekad iz dosade ulogujem jednom mesečno... :lol:
ni ne kapiram više šta je cilj igre... sve je totalno uništeno... :(
 
Igra je dobila mogucnost da se parama sredjuju mnoge stvari, sto nije popravilo igru.
Dobili smo mogucnost da mnogo vise ratujemo u toku dana, jer se svakih sat vremena dobija mogucnost dopune novih 100 zdravlja... Mozes da ratujes bar 5 puta na dan...

I sam sopstveni posed, sa mogucnoscu otvaranja svojih firmi - u do sada nezabelezeno velikom broju... sve to je dosta izmenilo karakter igre.
 
Prodajem account, snaga 8700 National Force ***. Dve Q3 pekare i Q5 oruzara + raw firme koje pokrivaju potrebe za manager work. ponude na PM.
na profilu ima 10g, 30 000rsd, unapredjeni su prvi i drugi trening ground. profil poseduje mnoge medalje ako vam je to bitno :) imam oko 150 bazuka i 170 cokoladica u steku
 

Back
Top