eRepublik i Renesansne Kraljevine

otvorio sam q1 iron i q1 weapon. Sam radim. 91 irona sam napravio i 8 puca q1. :) Utopio sam ih jeftinije nego na marketu,ali sam ostvario cist profit od 18rsd-a kad odbijem sebi hranu da povratim helte. Koliko ja vidim ja sam u plusu. ^.^ Razmisljam da u buducnosti otvorim hlebaru i da proizvodim i zito. Da ne kupujem nista sa marketa. :)
 
Poslednja izmena:
Savet za sve, pukusajte da udjete na rizon i malo chatujete sa ostalim igracima, tada cete shvatiti pravu sustinu igre. Udjite u neki jedinicu, druzite se i videcete zasto toliko ljudi ne odustaje od igre koja svakim danom postaje sve gora i gora . Nije bitna igra, vec druzenje koje se bazira oko nje .
 
Savet za sve, pukusajte da udjete na rizon i malo chatujete sa ostalim igracima, tada cete shvatiti pravu sustinu igre. Udjite u neki jedinicu, druzite se i videcete zasto toliko ljudi ne odustaje od igre koja svakim danom postaje sve gora i gora . Nije bitna igra, vec druzenje koje se bazira oko nje .

podrzavam, ali nije bas istina da ljudi ne izlaze iz igre, Srbija je dozivela veliko osipanje igraca i odlaze i danas nazalost.
 
wtf ..Your account has been found guilty of multiple accounts usage.If you consider that the penalty is erroneous, please use the special designated page in order to appeal it... :kletva::poludeo: ulozio sam 3 dana u u ovu igricu
i na kraju mi banovali svi 5 akounta
izem im sisu pa nisam poludeo da placam za gold
 
opet mi banovase 5 komada :lol:
a taman se popeo na lvl16 a nisu imali nista zajednicko
ni frend listu niti sam slao gold ili dinari
jedino sto sam ulazio i izlazio bez pauze redom
a moguce je i ip da proveravaju

Dobro je sto nisi trgovao medjusobno, ali opet...
IP je prvo sto se proveri, to je jos najlakse.

Znam da igre dozvoljavaju vise (dva, mozda tri) igraca na jednom kompu, ali se to prvo najavi, obrazlozi se sa time da vise clanova porodice zeli da igra (braca, sestre...) istu igru i to je to. I opet nema trgovanja, ali bar nema banovanja.
Otprilike tako ide, nisam imao potrebe da licno probam.
 
Da, ima mnogo novotarija. To "+100 zivot" to se dobija svakog sata i toliko mozes i da potrosis. Iskusniji igraci imaju i vise. Isto dobijaju 100 na sat, ali ja na primer mogu odjednom da potrosim do 450 (znam da moze 500) :)
A u tu kolicinu ne ulazi ako dobijes poklon... energy bar ili tako nesto se zove, on obnavlja energiju za svih 100 i ne trosi kvotu obnovljivosti. Kako budes igrao dobijaces i to :)
 

Back
Top