EREMITA JE REKAO ONO STO JE SVIMA NA VRH JEZIKA!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja neću da ulazim zašto je neko otišao, to je njegovo pravo, koliko znam ni jedna od navedenih koleginica nije banovana već su otišle svojom voljom
Sa druge strane, ja ne znam ni ko si ni koliko dugo na ovom forumu, ali koliko banova je popio Kohen, to se više ne može izborjati:lol: Master je od nedavno ovde, ali i on dobije po vaspitnu kad pretera
a ako se nekome ne dopada, foruma kao u priči, pa raspalite

E, da ......stvarno.....taj je bio lud ko struja:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Nema coveka u Srbiji koji se ne plasi za zivot Borisa Tadica i Ivice Dacica.
Zasto ste onda banovali Eremitu, kad je rekao nesto u potencijalu, a da ne pricam sto svi ljudi po Srbiji isto tako misle.
Zasto nema Sevilje, Bilje, Sona, Sharka, jedino ako nije cilj da se ovaj pdf. pretvori u gomilu gluposti i primitivizma.
Smesta odbanovati Mitu, a gorenavedenima se javno izviniti ne bi li se vratili na ovaj forum, jer to moze samo da svima cini cast!

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Ja neću da ulazim zašto je neko otišao, to je njegovo pravo, koliko znam ni jedna od navedenih koleginica nije banovana već su otišle svojom voljom
Sa druge strane, ja ne znam ni ko si ni koliko dugo na ovom forumu, ali koliko banova je popio Kohen, to se više ne može izborjati:lol: Master je od nedavno ovde, ali i on dobije po vaspitnu kad pretera
a ako se nekome ne dopada, foruma kao u priči, pa raspalite

Pa nisu otisle za dzabe. Valjda ima nesto zbog cega su otisle.
Za tog Kohena ne znam, jer sam povremeno na forumu, ali ovi ljudi mi se cine sasvim pristojnim, tako da...
 
Naravno da ne. To je demokratija i tvoje misljenje...


To NIJE samo moje misljenje, vec raspolozenje u narodu vec dugi niz godina. Sa kim god da pricam o ovom problemu, slazu se da ce Grobar, a i Vucic, veoma brzo da stradaju. Snajper ili davljenje u klozetu, svejedno. Spremaju se ljudi, dozlogrdilo je svima d ase takvi izdajnici proglasavaju patriotama, da nas sramote na svakom koraku.
 
Pa nisu otisle za dzabe. Valjda ima nesto zbog cega su otisle.
Za tog Kohena ne znam, jer sam povremeno na forumu, ali ovi ljudi mi se cine sasvim pristojnim, tako da...

pa ja znam gro ljudi koji su nekad bili ovde pa ih nema, pa šta onda?
zašto je otišao "korner zastavica"?
mislim, nije ovo pod obavezno, ili pod moraš, već opušteno ubijanje viška vremena
kome se ne sviđa-pali brate
 
Јел` могуће сазнати шта је то рекао што је свима на вр` језика?

Moguce, napisala sam vec, ali ajde. Reko je da nije nista cudno, tj. da je normalno (to, naravno u kontekstu sveopsteg raspolozenja kod opozicije i naroda), da neko snajperom ne ubije Tadica ili Dacica, a stvar je u tome sto zaista narod bas tako prica, i sta je tu strasno, ne znam. Pa nije Mita ne znam sta, uostalom, ovo je samo forum gde svako ima pravo da izrazi svoje misljenje i ev. strepnje.
 
hebi ga deset istih tema u dan-dva... mislim da je to previse, inace nesha je rekao da je banovan na 2 [i slovima dva ] dana tako da....
i nemoj brinuti, dolazi danas ili sutra nas stari dobri mitke

Mozda chovek prima dnevnicu za svoj rad na forumu, ko zna koje su pare u pitanju...:think:

------------------------------------------------------
Katanac na SRS!!!
 
Moguce, napisala sam vec, ali ajde. Reko je da nije nista cudno, tj. da je normalno (to, naravno u kontekstu sveopsteg raspolozenja kod opozicije i naroda), da neko snajperom ne ubije Tadica ili Dacica, a stvar je u tome sto zaista narod bas tako prica, i sta je tu strasno, ne znam. Pa nije Mita ne znam sta, uostalom, ovo je samo forum gde svako ima pravo da izrazi svoje misljenje i ev. strepnje.

Ko si bre ti da prichash shta narod misli?
Neko te izabrao mozda za to?

------------------------------------------------------
Katanac na SRS!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top