EPP :))

Verovali ili ne...
. Реклама за Zepter осигурање на манифестацији „Ноћ рекламождера” освојила је награду публике као најбоља у протеклој години. Глуме Бранимир Брстина и Светислав Гонцић, док је режију потписао Ацо Бошковић, по сценарију Душана Ковачевића.
 
Radijska reklama za KLADIONICE PUTNIK :

"Nudimo vammmm Sprski specijalitet : LEBA BEZ MOTIKE
Kladionice PUTNIK....u Novom Sadu tu i tu ... "

:-) Značččiii ne verujem !!!
 
ma ona radiska za onog kamenoresca iz okoline BG !?:D

.......imate popust na ubistva:D !............i ostali fazoni ( vase je samo da umrete:lol: )

.....( a u pozadini pice razni narodnjaci ......" umro bih na tvojim rukama ", "umirem umirem majkooo" ,......):lol: :lol: :lol:
 
E posto sam iskopao ovu temu . . .

Pre koji dan kod jednog prijatelja primetih reklamu na RTS-u

Trivalicka u reklami za JAT !!

Jako mi se dopala i ona i ideja i reklama (samo sto malo izgleda kao stara) :D

Naravno nasmejalo me !

***** za reklamu !
 
zju odakle iskoci ova tema. Vec sam je zaboravila. Posto nemam TV, stvarno nisam upucena u reklame.. Mada na bilbordu blizu moje zgrade ima extra reklama... Za jelen pivo. Ona fora "Muskarci znaju zasto" kad tip gistro slika svoje drugove, a ustvari zumira ribu [tj njenu zadnjicu i noge]... Bas sam se nasmejala kad sam videla. :lol:

E da, videla sam onu reklamu za Lav pivo kad svi sede u nekom kaficu, i kao konobar dolazi i ovaj narucuje lav, i svi nesto drhte... ma zesca glupost. Kao i ono sa onim fudbalerom Sasom... sto skakuce okolo naokolo.. jako me nervira.

p.s. Kako sam se ismejala ovom "glavnom" i njegovim biserima.. :lol: A i prepirkom sa Dokonim... :lol: :lol:
 

Back
Top