EPP :))

da li je neko slušao reklamu na Radio 5 za besplatan časopis Grad?Onu kad se čuje škripa kočnica
Ta reklama me jako nervira,kad god je čujem,cimnem se i gledam levo,desno,u retrovizore i čekam odakle će neko da me udari! :-x
 
slavishans:
da li je neko slušao reklamu na Radio 5 za besplatan časopis Grad?Onu kad se čuje škripa kočnica
Ta reklama me jako nervira,kad god je čujem,cimnem se i gledam levo,desno,u retrovizore i čekam odakle će neko da me udari! :-x

Vučku se ovo neće svideti :lol:
 
:shock::shock:...izvinte gosn DuM...nijesam obavesten :mrgreen:
e stvarno...bez zezanja...nisam video reklamu...ali potrudicu se da pogledam ;)...jel sma barem lepo ispao? :lol::lol:
 
Najgluplja reklama je ona za Coca-colu....misim,najezim se kad je vidim!To je ona porodicna glupost....otac,majka,sestra i brat...kad mirisu onaj lonac sa kupusom i sta ti ja znam....Da bude jos gore,mali mi lici na odvratnog pacova,skroz je ljigav!I ona reklama za ves-masinu,kad tip zamislja kako vara zenu,dolazi kuci i pokusava da sakrije trag karmina tako sto gura kosulju u masinu u pola noci,ali....ona ga zatice,jer,boze moj,masina je toliko mocna da je ona obilazi i pazi svake minute...strasno!Inace,reklame za uloske,deterdzent i kafu me jako iritiraju.....uh!Jel jorgovan... :roll:
 
Super odvratna reklama mi je ona koja se vrti na B92.Lakiranje noktuju -nekoliko min,isto nekoliko min za pravljenje frizure,šminkanje itd.Kraj reklame-ženski leš se gura na nosilima u frižider na patologiji.
Pregled dojke traje samo 15 min,jednom godišnje...
Šta se htelo reći sa tim?Žene ništa drugo ne rade u svom životu,već troše svoje minute samo na ulepšavanje?!:dash:
 

Back
Top