Emotivni vampir

Derer:
Da li ste nekada bili u situaciji,ili znate za nekoga ko je bio u situaciji da je sa nekim ko prsto ko da puca od zdravlja i nikad bolje izgleda i ponasha se a ovaj sa kojim je je totalno oronuo od kad je u toj vezi...psihichki,fizichki i emotivno?
Znachi jedna osoba u vezi kao da je "povukla"sve dobro na ushtrb druge.
Ko da jedan svu zivotnu snagu crpi iz onog drugog....ili se to samo tako chini...
?

Hmm... bio sam sa vampirkama...
Ali od kako me je kuja ujela... i ja sam postao vampir...
Tako da ja sada pijem krv drugima :lol: :D
 
Bila sam u takvoj vezi... ali je gadno kada posle tolikog gubitka "krvi" puknem posle nekog vremena i prospem njegovo "cirkanje" njemu u facu... A on me gleda unezvereno:"Shta ti se desilo? Koji ti je danas?" Josh je rekao - danas! A tada ispizdim najgore... A posle me pita:"Je l' ti neko neshto loshe uchinio?"
Onda nemam ni snage vishe da mu kazem:"Ti! Kada me ne pitash shta mi treba, kako sam.... nego uvek govorish shta tebi treba i kako si!"
 
Vampire_by_JNL__wikipedia__public_domain.PNG
 
Derer:
Da li ste nekada bili u situaciji,ili znate za nekoga ko je bio u situaciji da je sa nekim ko prsto ko da puca od zdravlja i nikad bolje izgleda i ponasha se a ovaj sa kojim je je totalno oronuo od kad je u toj vezi...psihichki,fizichki i emotivno?
Znachi jedna osoba u vezi kao da je "povukla"sve dobro na ushtrb druge.
Ko da jedan svu zivotnu snagu crpi iz onog drugog....ili se to samo tako chini...
?
Ne znam za veze, ali takvih ljudi znam nekoliko... eto ima jedan lik koji je bio u grupi pre dve godine i sa kojim mogu max da provedem pola sata a da ne postanem nepodnošljivo sarkastična i mrzovoljna toliko da se zgadim sama sebi.
 
Био сам у ситуацији коју дерер помиње и не ваља никако. Још горе од свега је што сам ја био жртва те вампирице ... погубио сам тада доста пријатеља ... на крају сам се и разболео ...
 

Back
Top