EMINEM

  • Začetnik teme x-files TORPA
  • Datum pokretanja
X

x-files TORPA

Gost
HAJDE,HAJDE KO JE ZA,A KO JE PROTIV NJEGA,NJEGOVE MUZIKE.STA MISLITE O WHITQUT ME,THE REAL SLIM SHADY,MY NAME IS,STAN,CLEANING MY CLOSET,LOSE YOURSELF,I OSTALIM NJEGOVIM PESMAMA?KOJA JE NAJBOLJA?JA GLASAM ZA STAN I ZA LOSE YOURSELF
 
x-files TORPA:
HAJDE,HAJDE KO JE ZA,A KO JE PROTIV NJEGA,NJEGOVE MUZIKE.STA MISLITE O WHITQUT ME,THE REAL SLIM SHADY,MY NAME IS,STAN,CLEANING MY CLOSET,LOSE YOURSELF,I OSTALIM NJEGOVIM PESMAMA?KOJA JE NAJBOLJA?JA GLASAM ZA STAN I ZA LOSE YOURSELF
Tipicna pozercina :))))
 
mislim da je on lik koji ima odlican imidge i da je sve sto je uradio bilo tacno odredjeno da tu sliku jos ulepsa, ali da je to sve uradjeno namerno i da je ispozirano. u savkom slucaju mrtav je
 

sta je vama ?! em je car i mocan je.sve pesme su mu cool i rado ih slusam.znam sve stihove citave albume. sta da vam kazem ja sam njegov veeeeeeeeeeliki fan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
SLIM ***** ako on ima veze sa rap and Hip Hop .Ja stvarno treba da pređem na narodnu . Jer to je čista KOMERCIJALA . Nema bre on veze . Njemu drugi smišljaju pesme . Kao i DR.DRE pre 10 godina i ovaj je isti ***** . Bio on crn ili beo . Jer svaka budala može da peva o svojim psihičkim problemima.
Ako hoćeš nešto što nije KOMERCIJALA , nađi negde
C-block ili NANA .
 
Say goodbuy Hollywood, Soldier, Business ...

Pa, ne znam ... malo mi je glupo da se sad ponovo vjenča sa Kim . Znate kako se kaže ... ko te izda jednom , izdaće te hiljadu puta.
Mada, možda je on tip kome to i odgovara ?!
 
Decko je sroz talentovan, to mu nemozete osporiti. Kada se pojavio, to nikako nije bila komercijala. Sada je dosta njih krenulo njegovim putem. Ima bre frajer smeka!!! Inace, telefon mi zvoni u ritmu "Without me", a i tekst je odlican!
p.s. film je takodje odlican
 
Eminem je idiot.....misli da je faca..sad on belac pa reper.Pokusava da imitira Jima Morrisona sa bolesnim pesmama ali kada on bude bio drugi Jim Morrison ja cu dobiti Nobelovu nagradu za pljuvanje u dalj...i ne mogu da verujem kako se lozite na taj rep kada svaki reper propadne za najvise 2 godine...
Eminem.....pihh.....
 
Normalan covek:
Eminem je idiot.....misli da je faca..sad on belac pa reper.Pokusava da imitira Jima Morrisona sa bolesnim pesmama ali kada on bude bio drugi Jim Morrison ja cu dobiti Nobelovu nagradu za pljuvanje u dalj...i ne mogu da verujem kako se lozite na taj rep kada svaki reper propadne za najvise 2 godine...
Eminem.....pihh.....
Konacno neko STVARNO normalan ;)))
Nemam nista protiv Eminema,ponekad me nervira jer je susta komercijala,pozer...bla..ali dobro...
 
x-files TORPA:
HAJDE,HAJDE KO JE ZA,A KO JE PROTIV NJEGA,NJEGOVE MUZIKE.STA MISLITE O WHITQUT ME,THE REAL SLIM SHADY,MY NAME IS,STAN,CLEANING MY CLOSET,LOSE YOURSELF,I OSTALIM NJEGOVIM PESMAMA?KOJA JE NAJBOLJA?JA GLASAM ZA STAN I ZA LOSE YOURSELF
on je carcina kralj hip-hopa.LJUDI MOGU DA GA MRZE ALI ON OPSTAJE
 
Anonymous:
x-files TORPA:
HAJDE,HAJDE KO JE ZA,A KO JE PROTIV NJEGA,NJEGOVE MUZIKE.STA MISLITE O WHITQUT ME,THE REAL SLIM SHADY,MY NAME IS,STAN,CLEANING MY CLOSET,LOSE YOURSELF,I OSTALIM NJEGOVIM PESMAMA?KOJA JE NAJBOLJA?JA GLASAM ZA STAN I ZA LOSE YOURSELF
on je carcina kralj hip-hopa.LJUDI MOGU DA GA MRZE ALI ON OPSTAJE

Pa opstaje prvenstveno zbog para koje ima!!! A zapitajmo se do kada ce imati para, i shta ce se desiti kada ostane bez njih?!?!?
 
Stoorbak:
Anonymous:
x-files TORPA:
HAJDE,HAJDE KO JE ZA,A KO JE PROTIV NJEGA,NJEGOVE MUZIKE.STA MISLITE O WHITQUT ME,THE REAL SLIM SHADY,MY NAME IS,STAN,CLEANING MY CLOSET,LOSE YOURSELF,I OSTALIM NJEGOVIM PESMAMA?KOJA JE NAJBOLJA?JA GLASAM ZA STAN I ZA LOSE YOURSELF
on je carcina kralj hip-hopa.LJUDI MOGU DA GA MRZE ALI ON OPSTAJE

Pa opstaje prvenstveno zbog para koje ima!!! A zapitajmo se do kada ce imati para, i shta ce se desiti kada ostane bez njih?!?!?
Bice NIKO i NISTA kao sto je i bio pre njih ;)
 
Mozete da mrzite eminema kolko hocete ali nikada ko sto ga mrzi grupica po imenu ICP (insane clown posse)... ako igde nadjete njihovu pesmu "eminem's mom" shvaticete o cemu se radi.
 

Back
Top