em srbin em šeik

nego mene vise interesuje ako je vest tacna, kako ce se oni srbi ophoditi prema ovim srbima, da li je jaca crvena krv ili crna :roll::roll:
они Срби према овим опходиће се исто као и пре крв није вода а и нафта као нафта није неки проблем има је и на пумпама не мора да се копа из земље све готово станеш и наточиш,а када је у питању црно-црвено


40069cross21mr0dz2ha5vr4.gif
 
to je opetovani rasizam od istog forumasa...
i nikakav humor
ali mozda si u pravu....budale treba ismijavati...

dakle ademe svi te prozivaju vecheras..evo ja cu da te branim..
slavonija nemoj da shirish rasnu netrpeljivost po forumu..i nemoj da ti je palo na pamet da ademija opet nazivash budalom..nas mozhesh i ustashama..ne ljutimo se mi,ali shoku adem je osetljivo bitje..:sad2:
 
dakle ademe svi te prozivaju vecheras..evo ja cu da te branim..
slavonija nemoj da shirish rasnu netrpeljivost po forumu..i nemoj da ti je palo na pamet da ademija opet nazivash budalom..nas mozhesh i ustashama..ne ljutimo se mi,ali shoku adem je osetljivo bitje..:sad2:

e sada nece smeti ni da se javi, kad patrijota dojde na forum ima da se bega sa foruma ko od kuge
 
Bože, kako ta Bosna, u kratkom vremenskom periodu otkriju piramidu, ogromne (za svetke razmere) potencijale nafte...:roll::roll:
to je samo žvaka za običnog čoveka koji živi u najvežoj sprdačini modernog sveta, u državi koja ima preko 150 koje kakvih ministara, nebrojeno pomoćnika i skužbenika, policija, sudova...katastrofa u malom
i kad nemaju rešenje, oni izmisle budalaštinu:dash::dash:

A da mozda i ovo novootkriveno pleme nijesu pronasli u Bosnu pa pomijesali sa Brazilom?

Mislim Brasil - Bosnia - mala je razlika. Prekodrinci su svejedno primitivna stvorenja koja zive jos u kamenom dobu pa mi je taj podatak jako sumnjiv... :lol:
 
pre neki dan bosanci "pronasli" naftu, evo vidim sada i hrvati.... razmisljam da nije to razlog sto su svi napustili srbiju onomad, a ne nacionalna netrpljivost. sada cekam da i mi pronadjemo to crno zlato, ili makedonci i.....
mada mi je za hrvate krivo, ajde sto imaju more, ali zasto da im se udeli i nafta...
Hrvatska 'pliva' u crnom zlatu



Nakon što je nedavno BiH proglašena 'novom Saudijskom Arabijom', javio se izvanredni profesor Rudarsko geološkog fakulteta. Tvrdi da Hrvatska leži na bogatim izvorima nafte.


"Hrvatska je potencijalno neizmjerno bogata zemlja. Od Karlovca, odnosno južno od Save duž Dinarida, pa sve do Sicilije proteže se bazen koji po karakteristikama pripada tipu najbogatijih i najizdašnijih ležišta nafte, poput onoga na kojemu je Kuvajt'', kazao je prof. dr. Zoran Krilov, savjetnik direktora Sektora za razvoj u hrvatskoj naftnoj kompaniji INA-i, i izvanredni profesor na zagrebačkom Rudarsko geološko naftnom fakultetu, a piše Jutarnji list.
Prof. dr. Krilov tvrdnje bosansko-hercegovačkog kolege, prof. dr. Bašića, svrstava u isti rang s otkrićem piramida u Bosni.

Jedini problem je, tvrdi profesor, što su potrebna velika naftna ulaganja kako bi se došlo do 'crnog zlata'. Naprimjer, jedna naftna bušotina stoji oko 50 milijuna dolara, a šansa da se iz prve pogodi upravo mjesto na kojem se nalazi nafta je oko 10 posto!

Proizvodnja nafte u Hrvatskoj se poprilično smanjila – u doba kada je proizvodnja crnoga zlata u Hrvatskoj bila najveća, iznosila je 4-5 milijuna tona nafte godišnje. Zanimljivo je napomenuti da mala Albanija iz svojih bušotina crpi naftu u većim količinama od ukupne hrvatske proizvodnje.

Prof. Krilov je rekao za Jutarnji list kako smatra da danas ne postoji ni novac ni dobra volja kojom bi Hrvatska iskoristila to bogatstvo, no, sudeći po cijeni nafte koja se povećava iz dana u dan, nije daleko trenutak kada će se na neki način prikupiti sredstva za izgradnju naftnih bušotina u Lijepoj našoj.
 
koliko je isitnita vest prosudite sami, ali ako se ta vest ostvari, i srbi iz BIH postanu seici, hoce li i dalje traziti pripajanje matici ili ce zaboraviti svoju bracu od "preko drine"?.

naravno da ćemo i dalje tražiti pripajanje matici
i naravno da nikada nećemo zaboraviti svoju braću preko Drine...:ok:
_____________________________________________________

samo ne znam kakve ti veze imaš sa nama i našom braćom?!?!:thumbdown:
 
Zanimljiva su dešavanja u toj BiH...

Najpre se pojavila Gospa za koju sada Vatikan kaže da je najveća prevara i savetuje vernicima da ne idu u Međugorje (ima tekst o tome na drugoj temi)...

Pa se onda pojavila Ilijada i Odiseja tj. sredinom osamdesetih godina je navodno neki profesor tvrdio kako je to čuvena zemlja iz Homerovih epova... pa je i to kasnije otkriveno kao prevara...

Onda se pojavljuju piramide o kojima je već reči bilo i ovde...

I na kraju kao šlag na tortu - nafta - i to u tolikim količinima da može da parira i Saudijskoj Arabiji... :rolll:

Hajde da napravimo kladionicu ovde da vidimo šta će sledeće da se desi u zemlji BiH ??? :lol:
 

Back
Top