Elena Božić Talijan – gensek SRS...

jel ona isla da se svalera po patriotskim sajmovima knjiga , satro na miting pa u ... i posle muz sve provalio ?


Јок ...промашио си серију.:lol:

То је била она натапирана табаковићка која је у јеку бомбардовања нешто " радила" са локалним шиптарима , шатро "продавала" свој стан доле на Косову , па је и муж нафатао, а онда јој је наша( тј ваша) Маја средила гајбу у Новом Саду од преко стотињак квадрата , па је она , натапирана , мазнула нашој/вашој Маји мужа, кад је био у мртвосано пијаном стању, па је Маја откачила ал' се старка пребацила на маторог гробара јер овај дрпа већу лову , ...па...наставак следи:mrgreen:
 
Јел' рекох да је натапирана табаковићка мазнула мужа , с нагласком на мажњавању мужа ?:think:

Аааа јесам...пардонирам али то је веома важно за наставак ЉАКСЕ серије.:mrgreen::rotf:
 
Poslednja izmena:
Aha.... I dalje ne shvatam.. :think:

Ovo i jeste neshvatljivo, i ako ne mislis da ucestvujes, ne pitaj dalje.
Moje ucesce u ovakvoj "burlesci"(a mozes to krstiti i kao los vodvilj) je uzrokovano sledecim:
Satira je i lek i otrov, treba je dozirati u malim kolicinama, posto sam dozvoljenu dozu (sama ocenjujem da se ne potcenjujem) upotrebila, ja sam ovde zavrsila.

P.S. Satira je sekira, ali je interesanto sto se pod njeno secivo, poturaju najcesce oni kojima glava sluzi da im kisa ne pada u stomak, a ja sam ipak sazaljiva osoba:D

:bye:
 
Poslednja izmena:
pa kad su sve zakuvali i jos dobrano zasolili , ko ce sad docekati rasplet :( to je ko onomad kad su nase babe placale bugarskim babama na pijaci da im pricaju dal ce Kasandra progledati i srecno se udati , posto je tamo islo 10 epizoda unapred

Kasandra nije bila slepa nego optužena za ubistvo muža Ignjacija ... slepe su bile Esmeralda, Esperanca (u drugom delu serije), Maričuj i jedna u onoj seriji gde su dve sestre izgubile treću i misle da je umrla, beše Ljubavne veze ... ne pratiš radnju :lol: :mrgreen:
 
Јок ...промашио си серију.:lol:

То је била она натапирана табаковићка која је у јеку бомбардовања нешто " радила" са локалним шиптарима , шатро "продавала" свој стан доле на Косову , па је и муж нафатао, а онда јој је наша( тј ваша) Маја средила гајбу у Новом Саду од преко стотињак квадрата , па је она , натапирана , мазнула нашој/вашој Маји мужа, кад је био у мртвосано пијаном стању, па је Маја откачила ал' се старка пребацила на маторог гробара јер овај дрпа већу лову , ...па...наставак следи:mrgreen:

Čula sam ja za to ali ne verujem da se neko iz NS potezao na patriotske sajmove po Beogradu. Da nisi pomešala aktere? :lol:
 
Čula sam ja za to ali ne verujem da se neko iz NS potezao na patriotske sajmove po Beogradu. Da nisi pomešala aktere? :lol:


Ијааао :dash::dash:

Тотално сам превидела кључну реч...шатро патриотски сајам књига, а швалерација и отимање туђих мужева и јурњава преварених жена остаје:mrgreen::rotf:

И ово за натапирану табаковићку и Мајиног мужа , стоји...тако кучка враћа услугЕ бившој другарици...срамота:roll::evil:
 

Back
Top