Elena Božić Talijan – gensek SRS...

Их да си ти нама жива и здрава, у њеним годинама неке тек први пут и рађају , а за удају/женидбу и разводе никад није касно...може само да буде прерано:lol:

Pa sve je to ok u normalnim uslovima ali kad će ona da stigne od onoliko poslova :lol: Malo Velika Svbija, malo šetanje po TV-u i po novinama, malo po stranci, malo po Skupštini ... nema se vremena, treba naći muža (ili ženu) :mrgreen: Doduše, bitan je optimizam ... Jovanovićka pričala u Skupštini pre par meseci da planira da se uda i ima troje dece (ni manje ni više) pa kad može ona može svakako i ova ;)
 
0410.jpg


Koje joj je oda njena dva – devojačko prezime?

Možda šef zna... :eek:

http://forum.krstarica.com/threads/334769 :rtfm:
 

Није тема, а можда и има додирних тачака ( читај даље:cool:) , све време хоћу да питам коју то фарбу за косу користи онај напућени вучић , па увек заборавим ?:lol:

Можда њих двоје , јЕлена и *******и имају и истог фризера...ипак су били Ентимни толќо времена:rumenko:, својевремено, а стара љубОф заборава нема ?!?:lol:
 
Iščekivanje da Elena uradi nešto, bilo šta, zbog čega bi tema imala poentu ;)

Nisi mu dobro objasnila, evo ja cu da pokusam;)

J(E)elna Bozic-Talijan ima 40. godina, farba se kao Kostunica i jos uvek ne planira decu kao Jovanovicka (ima vremena do 44) -prethodno je na sceni neki razvod, onda tek eventualna udaja, ali (se)nema vremena, a ona ima prezime mamino i tatino i iz PalankU je, pise i crta Veliku Srbiju, nema grbu i nece na kraju serije biti ispravljena, ali ona moze postati direktor najjace banke, posto nije odrasla u stali, i posto je njen dragi daleko (valjda) i ta i takva je gensek SRS-a, znaci, ti prati fabulu dok ja ne skuvam kafu, da ti meni ispricas sta je bilo u nastavku:zcepanje:
 

Back
Top