EKV

jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj:

Jeiii sad ce Deda mraz imati sta da mi donese za Novu godinu :)

hehehe vidim nova tema o ekv.
stare ekv manijake i ne srecem po temi, pa valda je i bilo vreme da nadju sebi zivote van krstarice :lol:

ali i vi ste isto toliko opcinjeni i opsednuti:)

milan,megi,i banda mi kao ljudi nikada nisu bili nesto u ocima.zapravo niko ko je narkoman...
ali sto se muzike tice, stvarali su nesto posebno..nesto sa dusom...nz sta bih mogao izdvojiti od domacih sastava da su zracili energijom...

ova sprdnja ekv revisited (ili kako vec) cist je ocaj.promasaj.
OSIM kada su nastupili u ns msm 2007 (onaj legendarni prvi nastup)
e tu na pesmi anestezija je bilo "nesto" ko je bio, siguran sam da se seca i da ga prolaze zmarci..

Svuda podji, Krstarici dodji :p nisam ulazila na forum milion godina, onda dodjem i nema nikoga od pre par godina, a tema EKV po milioniti put opet otvorena, i onda naletim na ovaj tvoj post i skontam da ipak ima primeraka koji su opstali ili se vratili :)
sorry za off, morala sam da se javim coveku, ja sam svoje o EKVu rekla davno, davno :)
 
Evo i web stranice posvećene legendarnom Dušanu Gerziću Geri - http://www.dusangerzicgera.com/ .

ekatarina%2520velika-4.jpg


Tatoo - Milan Mladenović, autor Dušan Gerzić Gera
 
Odlicna promocija,knjigom sam za sada odusevljen.

Autorka je u vidu monologa na umetnicki,glumacki nacin,prezentovala pocetak knjige i jos neke njene delove.Pustan je snimak Margitinog izvodjenja Hendlovog koncerta sa orkestrom muzicke skole "Slavenski" iz 1969.......Meni najpotresniji deo cele promocije jer sam inace strasno slab na barok,obozavam ga.
Snimak je zatim predala dirigentu orkestra,sada vec ostarelom,koji je,kako sam ja razumeo,kasnije dirigovao onim crkvenim horom u kojem je Margita pevala.

Samo,ko planira da je kupi neka se ne iznenadi njenim dimenzijama :D

Takodje,nasli su se u knjizi i nasi komentari sa foruma u vezi Iliceve tzv.knjige,koji su autorku dodatno stimulisali da o Margiti izda knjigu kakvu je ona zaista i zasluzila.

Eto,dragi forumasi,i mi smo delom zasluzni za ovaj projekat :D
 
Poslednja izmena:

Back
Top