Експлозијe на обележавању смрти Касема Солејманија у Ирану - више од 100 мртвих, 188 повређених

Hahaha, pa vi, rusjaci, uvek koriste ovaj set vrata kao argument u svoj prilog.

Evo, i Svazilend isto može reći "Samo polako... Dobijamo izlaz na more, menjaju se odnosi u svetu ;)"
Какви русијци. Ја сам чоек Србин. Исто ко тај са твог аватара. Или се ти тим аватаром лажно представљаш. Ј апојма немам шта ће Руси да ураде. Што се мене тиче, одавно су изгубили рат. Оног момената кад је изведен Мајдан, а они ништа. И заиста не могу да добију рат у Украини. Јер једино ако никад више нигде у свету не буде постојао ни један бандериста, онда се може рећи да су победили. Можда се пробуде и уђу у размену нукеларних пројектила. Онда имају шансу да ипак победе, због величине своје земље. И треће, шта нама значи да Руси и победе, у колико ми останемо на овој страни света, окружени смртним непријатељима. У том случају, српски народ ће сасвим извесно нестати. Но, ако изађу на Дунав, можда ситуација ипак буде нешто другачија.
 
Лепо су рекли (написали) да нема Иран атомско оружје. Он има нуклеарни програм а то није атомско оружје.
Imaju nuklearni program od '50-e godine,a nemaju nuklearno naoruzanje.Nisam bas siguran.
 
Imaju nuklearni program od '50-e godine,a nemaju nuklearno naoruzanje.Nisam bas siguran.
Имаш много држава које имају нуклеарни програм а немају нуклеарно наоружање.
Немачка, некадашња СФРЈ, Бугарска, Словенија, Јапан....извини Словенија нема сигурно а Бугарска је имала а да ли данас има мислим да не.
 
Имаш много држава које имају нуклеарни програм а немају нуклеарно наоружање.
Немачка, некадашња СФРЈ, Бугарска, Словенија, Јапан....извини Словенија нема сигурно а Бугарска је имала а да ли данас има мислим да не.
Ma ima nesto je Tramp sa Iranom raskunuo neki ugovor o proizvodnji nuklearnog oruzja,pa su Iranci u inat amerima poceli sa pravljenjem naoruzanja.
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2023&mm=06&dd=21&nav_category=78&nav_id=2354399.Mene to i plasi,posto se za Izrael zna da ga ima,da se tu ne prekuva.Nece da valja za mnogo naroda.
 
Udarilo po Irancima,
Па ти навијаш за ИСИЛ?? Доброг фино, да знамо бар на којој си страни.

Иначе није први случај тероризма у Ирану. Много већи шамар је Иран нанео ционистима седмог октобра.
 
Знаш оне подгојене борце Хамаса које су извозили у гаћама из "Газе у којој влада глад"?

Мислим да је сваки издао бар два друга.

Страхујем да ће Шин Бет многе Слободаре послати Ћазиму на истину у неки бољи, мултиполарнији свет.

То је трагично.
Коначно је време да ти, @Dе Sisti, @Mstislav и остали ционистичка компанија лепо прихватите да сте и истом табору са њима:


ИСИЛ- циомизма- Израел.

Дакле, све је јасно.
 
Hahaha, pa vi, rusjaci, uvek koriste ovaj set vrata kao argument u svoj prilog.

Evo, i Svazilend isto može reći "Samo polako... Dobijamo izlaz na more, menjaju se odnosi u svetu ;)"
Ова игранка због напада ИСИЛ- а на честити Иран ће вам врло ускоро бити покварена када и та организација и њени покровитељи буду били уништени!
 
zidovi podvili rep
i poturili is da prizna da je izvrsio napad,
isis, fantomski ratnik, jes hau nou
Тачно. А када је Иран лупио шамарчину ционистима седмог октобра, он се није крио, већ су јавно обзнанилк свету да они стоје иза тога. Ајатолах Хамнеи је чак јавно поздравио ослободолачку акцију палестинских бораца.
Нису се крили иза других.
 
Лепо су рекли (написали) да нема Иран атомско оружје. Он има нуклеарни програм а то није атомско оружје.
А ко ти каже да Израел има ,,оружје судњег дана"???
 
Ti navijas za Hamas koji je sigurno protiv Isila. :hahaha:
Хамас јесте против ИСИЛа. Хамас је савезник са Хезболахом и Ираном. А ИСИЛ је против свих њих и ево сад су извршили овај подли напад.
Али не брини, Иранска револуционарна Гарда ће похватати одговорне и казнити их, као што је увек било и пре овога.
 
Тачно. А када је Иран лупио шамарчину ционистима седмог октобра, он се није крио, већ су јавно обзнанилк свету да они стоје иза тога. Ајатолах Хамнеи је чак јавно поздравио ослободолачку акцију палестинских бораца.
Нису се крили иза других.
ako nesto pravo cinis
nemas razloga da se krijes ko pica
 
Bull-to-the-shit
Знам да није лако Систи глумити ,,антиисламисту" са једне стране, а са друге радовати се и навијати за исламисте из Мосад групе зване ИСИЛ.
 
ako nesto pravo cinis
nemas razloga da se krijes ko pica
Тачно. Ово је био потез очајника. Ционизам губи рат у Гази, па мисле да путем оваквих напада поремете Иран.
Било је тамо напада и пре,али сви су починиоци завршили на вешалима. И то јавно.
 
Iran ce strasno odgovoriti tako sto nece uci u sukob koji planiraju Amerika i Izrael. Hit biser nasih kremljoboto-hamasovaca. :mrgreen:
А што Израел није ушао у отворени рат са Ираном када га је Иран налупао седмог октобра? Мислиш да доушници из Мосада не знају да је Иран главни стратег Ал Акса Олуја операције?
Ево шта је рекао ирански врховни вођа након тог напада:

Љубимо у чело и руке паметним и талентованим планерима операције Ал-Акса Олуја и палестинској омладини и поносни смо на њих“, рекао је Хамнеи.

Још је и додао да је тај напад доказ ,,надмоћи Ислама" над ционистима.
Дакле, ем су их налупали, ем су им то јавно у очи и рекли.

И што Израел није напао Иран? Рећи ћу ти- Израел је тигар од папира који два дана не би постојао САД не стоји иза њега.
 

Back
Top