Egipat u plamenu

Samo udri Sisi... po labrnji .

Musko lice je nekada tesko razlikovati od zenskog, ne uvek ali po nekada. Slicna sitvacija je i sa ostali mdelovima tela osim onih karakteristicnih. Grudi-si...se i polni organi. Cak su i ti polni organi gotovo isti 20 dana do kdete ne izadje iz majcinog stomaka, tako da i tu ima slicnosti. U principu, ne volim muskobanjaste devojke ali n izenskomanjaste muskarce, obe kategorije me odbijaju na isti nacin, jer imaju muske obrise na i u sebi. Mislim d aje tako isa ostalim ljudima?. Imas neke mjuskarce cije je lice JAKO tesko razlikovati od zenskog, bukvalno, jos ako imaju dugu kosu i piju zenske hormone, onda i hje tek tesko razlikovati. Mislim da je tako kod svih ljudi a ne samo kod nekih u koje spadam i ja. Tesko od zena razlikujemo muskarce koji ima zensko lice i pije zenske hormone u odnosu na onog koji se oblaci kao muskarac i ima u visku muske hormone. Posto znas isam da SVI muskarci imaju zenske hormone usebi kao i sve zene muske. Neko malo manje a nek omal ovise, takav je sve, NISTA nije apsolutno i takvo horonalno stanje je normalno .
Vrlo brzo ce mo ziveti usvetu u kome je promena pola maciji kasalj, zvrsi se za seat vremena. U kome je moguce zacas promeniti i mozak kao i druge delove organizma, tela. Gledao sam emisiju u kojoj naucnici musici ubrizgavaju misiji genetski materijal, tacnije genetski amterijal misijeg oka. Isti se prilikom ubacivanja, koje je obavljeno ocas posla, razlio p ocelom telu musice pa su joj po celom telu nikle oci, cak i na nogama. Ali ne misije, vec oci od musice. Tak oda, sta reci, ovaj svet polako odlazi u out, uskoro ce mo imati armiju mutanata i nakaza, BAS KAO U HOLIVUDSKIM filmovima i knjihama pisaca naucne fantastike.Moci ce da se bira hocemo li imati ovakvu ili onakvu decu, pol vec odavno moze da se predodredi, a uskoro ce to biti pojednostavljeno do krajnjih granica, sexualna skolonsost deteta takodje ce moci da s ebira, mozi ce m oda menjamo mozgove, da ubacujemo oci na razne delove svog tela , ma sta god mhocemo, samo kuda ce nas sve to odvesti?.... "Covek muva". Postaje sigurna istina.
 
Мингец, надрљао си! Прочитали су те.:whistling:

Pa, Sojic mi je poslao njegovu pravu lokaciju. Ne bih da je iznosim ovde, ali sigurno je da je covek sa ovdasnjih prostora a ne Arabije ili tako necega. Sta vise, veoma blizu Pristine recimo, necu reci tacno odakle.

- - - - - - - - - -

Мингец, надрљао си! Прочитали су те.:whistling:

Jedino ako mislis da je homosexualac ili tako nesto?. Mislim da jeste ali sta to ima veze?...
 

Back
Top