Ebe se meni

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Petar_Pan:
Setih se ja svojih mladjih dana i kao sve napaljen "u je pricam sa ribom" "sad cu da je impresioniram"..kurcim i foliram...
A sad... ebe se meni za sve to... kaze mi ona opisi mi se...(pitanje koje sam ranije jedva cekao)...a sad samo prevrnem ocima... kao mrzi me... ja sad njoj nesto da se prezentujem i glupiram...sto se ona meni ne opise... a ja da ceskam mooda... ebe mi se da joj se opisujem i dokazujem...
I setih se vica o tri bika... i da li je to tako normalno sa vremenom...
I znam da je to razmisljanje pogresno i da ima devojaka koje zasluzuju i da se tip potrudi oko njih i da trci za njima... al eto ja sam sad izgleda u nekoj fazi da mi se to ne radi... Kao pa nek me muva ako hoce... marim ja... meni se ebe...

Da li ste vi ulazili u ovakve faze?
Da li je to normalno?

Претпостављам да се све то догађа на чату? Ем ај рајт? Но, то је свакако нормална реакција. То је и доказ да је твој ум прешао на више нивое свести.

Једном са овде говорио о појму социјалних улога. Нажалост, у Србији је социјална улога женке управо таква како си ти описао, а мужјака управо таква какву ти сада полако али сигурно почињеш да не признајеш.

Твоје гађење (ајде да кажем невољност) је нормална реакција човека који је предуго робовао својој социјално-сексуалној улози. Сада твоја свест прелази на ону вишу фазу духовног развитка, где се сагледава и она друга страна, и поставља се питање зашто је та друга страна таква... Заправо, зашто то мора тако да буде?

На добром си путу да, уколико се упустиш у мало дубљу анализу, да изнађеш одговор на психолошко-социјално-филозофској бази.
 
slucajna prolaznica:
"Ja sam sveti Petar na vratima raja.Vi ste ljudi koji pokusavaju da udju.Mozemo poceti...
Izmisljali su svakakve razloge zasto bi trebalo da ih pustim unutra.Jedna devojcica,tako,dosla je sa suprotne strane i molila me da je pustim napolje!Ali zvezda veceri bio je cetrnaestogodisnji decak koji mi je prisao zvizdeci nehajno,s rukama u dzepovima.Hej,viknuo sam,ne mozes unutra.
Okrenuo se i pogledao me."Hm",rekao je,"ti si novi u ovom poslu,je li?"
Kako to mislis,upitao sam.
"Znas li ti ko sam ja?"
Ne,kosi ti?
"Bog*,rekao je i zvizdeci otisao u raj."

Ma,ebe se njemu :p:p:p

;)Olovka pise srcem;)
Hehe fantasticna pricica.
Samo sto "sveti" Petar ipak nije glup i uhvati decaka za rame i isprati ga napolje... Lazovi i foliranti ipak ne mogu u raj... slozicete se svi...
Ova tvoja prica me podseca na film "Ostrvo"... Kao svi ceo zivot sanjaju da idu na to ostrvo... I poneki kao i izvuku nagradu da odu... Al ostrvo je samo fol... a oni svi su samo klonovi... Tuzno... Samo dvoje su saznali da Ostrvo ne postoji uopste... Nisu svesni ni ko su, ni gde zive... Al dvoje su onda ipak pobegli iz svega toga...
Ebalo se njima.... :wink:
 
Petar_Pan:
Setih se ja svojih mladjih dana i kao sve napaljen "u je pricam sa ribom" "sad cu da je impresioniram"..kurcim i foliram...
A sad... ebe se meni za sve to... kaze mi ona opisi mi se...(pitanje koje sam ranije jedva cekao)...a sad samo prevrnem ocima... kao mrzi me... ja sad njoj nesto da se prezentujem i glupiram...sto se ona meni ne opise... a ja da ceskam mooda... ebe mi se da joj se opisujem i dokazujem...
I setih se vica o tri bika... i da li je to tako normalno sa vremenom...
I znam da je to razmisljanje pogresno i da ima devojaka koje zasluzuju i da se tip potrudi oko njih i da trci za njima... al eto ja sam sad izgleda u nekoj fazi da mi se to ne radi... Kao pa nek me muva ako hoce... marim ja... meni se ebe...

Da li ste vi ulazili u ovakve faze?
Da li je to normalno?
Ispricaj taj vic o 3 BIKA.
 
Petar_Pan:
Setih se ja svojih mladjih dana i kao sve napaljen "u je pricam sa ribom" "sad cu da je impresioniram"..kurcim i foliram...
A sad... ebe se meni za sve to... kaze mi ona opisi mi se...(pitanje koje sam ranije jedva cekao)...a sad samo prevrnem ocima... kao mrzi me... ja sad njoj nesto da se prezentujem i glupiram...sto se ona meni ne opise... a ja da ceskam mooda... ebe mi se da joj se opisujem i dokazujem...
I setih se vica o tri bika... i da li je to tako normalno sa vremenom...
I znam da je to razmisljanje pogresno i da ima devojaka koje zasluzuju i da se tip potrudi oko njih i da trci za njima... al eto ja sam sad izgleda u nekoj fazi da mi se to ne radi... Kao pa nek me muva ako hoce... marim ja... meni se ebe...

Da li ste vi ulazili u ovakve faze?
Da li je to normalno?

I meni je malo muka.
Scenario sledeci: kao nesto se gleduckamo on i ja, pa onda neko muvanje i foliranje, ko je ko, kao on je super, ja sam super, vec manje-vise znam sta ce reci kao i sta cu reci ja.
Stvarno bih kad bi bilo moguce preskocila ceo taj PR ritual, ali reci ti meni kako drugacije?
 
Bila 3 bika u gledaju sa brda veliko stado krava...

I kaze prvi (valjda najmladji) "skontajte ono dole, ajmo da uletimo i da ih sve po..bemo! :D " A kaze drugi "ma jok bre proberemo nekoliko boljih, pa sa njima ;) " A kaze treci "ma bez'mo evo ih idu ka nama" Valjda je tako nekako bilo.

E sada Pera verovatno misli ako ubedi sebe da kulira ribe :lol: da ce one njega da vijaju ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top