Ebe se meni

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Setih se ja svojih mladjih dana i kao sve napaljen "u je pricam sa ribom" "sad cu da je impresioniram"..kurcim i foliram...
A sad... ebe se meni za sve to... kaze mi ona opisi mi se...(pitanje koje sam ranije jedva cekao)...a sad samo prevrnem ocima... kao mrzi me... ja sad njoj nesto da se prezentujem i glupiram...sto se ona meni ne opise... a ja da ceskam mooda... ebe mi se da joj se opisujem i dokazujem...
I setih se vica o tri bika... i da li je to tako normalno sa vremenom...
I znam da je to razmisljanje pogresno i da ima devojaka koje zasluzuju i da se tip potrudi oko njih i da trci za njima... al eto ja sam sad izgleda u nekoj fazi da mi se to ne radi... Kao pa nek me muva ako hoce... marim ja... meni se ebe...

Da li ste vi ulazili u ovakve faze?
Da li je to normalno?
 
Petar_Pan:
Setih se ja svojih mladjih dana i kao sve napaljen "u je pricam sa ribom" "sad cu da je impresioniram"..kurcim i foliram...
A sad... ebe se meni za sve to... kaze mi ona opisi mi se...(pitanje koje sam ranije jedva cekao)...a sad samo prevrnem ocima... kao mrzi me... ja sad njoj nesto da se prezentujem i glupiram...sto se ona meni ne opise... a ja da ceskam mooda... ebe mi se da joj se opisujem i dokazujem...
I setih se vica o tri bika... i da li je to tako normalno sa vremenom...
I znam da je to razmisljanje pogresno i da ima devojaka koje zasluzuju i da se tip potrudi oko njih i da trci za njima... al eto ja sam sad izgleda u nekoj fazi da mi se to ne radi... Kao pa nek me muva ako hoce... marim ja... meni se ebe...

Da li ste vi ulazili u ovakve faze?
Da li je to normalno?

uhvatile te neka monotonija
ali kad se ozbiljno zaljubis onda ces kao i svi ovde da budes cool momak
 
Изгледа да сам одавно испала из фазона....Мислим, како се то мувате? Описујете себе једно другом???
 
Hellen:
Изгледа да сам одавно испала из фазона....Мислим, како се то мувате? Описујете себе једно другом???
Aham... ono kao krenem od opisa mojih ociju... a onda ona krene da prica sta ima na sebi od odela... I tako dalje... :lol:

Ma pita te o tvojim pogledima na svet i kakav si kao osoba.... i tako te gluposti... I onda ti nesto drnadas... 1000-ti put isto.... To treba negde snimiti pa samo reprodukovati...
 
Petar_Pan:
Setih se ja svojih mladjih dana i kao sve napaljen "u je pricam sa ribom" "sad cu da je impresioniram"..kurcim i foliram...
A sad... ebe se meni za sve to... kaze mi ona opisi mi se...(pitanje koje sam ranije jedva cekao)...a sad samo prevrnem ocima... kao mrzi me... ja sad njoj nesto da se prezentujem i glupiram...sto se ona meni ne opise... a ja da ceskam mooda... ebe mi se da joj se opisujem i dokazujem...
I setih se vica o tri bika... i da li je to tako normalno sa vremenom...
I znam da je to razmisljanje pogresno i da ima devojaka koje zasluzuju i da se tip potrudi oko njih i da trci za njima... al eto ja sam sad izgleda u nekoj fazi da mi se to ne radi... Kao pa nek me muva ako hoce... marim ja... meni se ebe...

Da li ste vi ulazili u ovakve faze?
Da li je to normalno?

istkan od isqstva....ima devojaka koje zasluzhuju da se tip potrudi oko njih i da trchi za njima...ovo mi se posebno dopalo...
 
Petar_Pan:
Ma pita te o tvojim pogledima na svet i kakav si kao osoba....

jesus, srecom pa se lozhim na priche o vremenu :lol:

e nego chitala sam profil jedne ribe na aleksejevom omiljenom sajtu

mislim da takvu ribu ne bih chak ni peri pozhelela
devojka je napisala pola kilometra teksta o svojim zahtevima

prvo trazhi od udvaracha da opishe svoje bivshe partnerke , pa onda shta je tachno osecao prema njima... al napomene uz svaku stavku su bile kriminalne

ja sam zaista bila shokirana saznanjem da takve osobe shetaju oko mene, tako da u ovom sluchaju na zhalost imam predstavu o chemu pera pricha

stvarno da ne verujesh na shta se danas, medju nekim ljudima, svodi komunikacija :?
 
AllmightyBruce:
Sta mislis da krenes opustenu zvaku pa ce ona sama uvideti kakav si?A?Bez smarackog opisivanja,nikad nisam bio vican tome...
E pa to i ja mislim... Moze ona da mi naprica o sebi kule i gradove... ali ja cu svejedno vremenom kroz pricu steci moj utisak... Tako da onda to licno opisivanje i nema mnogo smisla... Mada je ipak bolje palamuditi nesto... :lol:

Ej dobar ti avatar. :lol:
 
Petar_Pan:
Setih se ja svojih mladjih dana i kao sve napaljen "u je pricam sa ribom" "sad cu da je impresioniram"..kurcim i foliram...
A sad... ebe se meni za sve to... kaze mi ona opisi mi se...(pitanje koje sam ranije jedva cekao)...a sad samo prevrnem ocima... kao mrzi me... ja sad njoj nesto da se prezentujem i glupiram...sto se ona meni ne opise... a ja da ceskam mooda... ebe mi se da joj se opisujem i dokazujem...
I setih se vica o tri bika... i da li je to tako normalno sa vremenom...
I znam da je to razmisljanje pogresno i da ima devojaka koje zasluzuju i da se tip potrudi oko njih i da trci za njima... al eto ja sam sad izgleda u nekoj fazi da mi se to ne radi... Kao pa nek me muva ako hoce... marim ja... meni se ebe...

Da li ste vi ulazili u ovakve faze?
Da li je to normalno?
Naravno, Pero, mega-faci i jebachu poput tebe nije potrebna reklama. Neka sad one trce malo za tobom, dosta su ti se smejale iza ledja.
 
"Ja sam sveti Petar na vratima raja.Vi ste ljudi koji pokusavaju da udju.Mozemo poceti...
Izmisljali su svakakve razloge zasto bi trebalo da ih pustim unutra.Jedna devojcica,tako,dosla je sa suprotne strane i molila me da je pustim napolje!Ali zvezda veceri bio je cetrnaestogodisnji decak koji mi je prisao zvizdeci nehajno,s rukama u dzepovima.Hej,viknuo sam,ne mozes unutra.
Okrenuo se i pogledao me."Hm",rekao je,"ti si novi u ovom poslu,je li?"
Kako to mislis,upitao sam.
"Znas li ti ko sam ja?"
Ne,kosi ti?
"Bog*,rekao je i zvizdeci otisao u raj."

Ma,ebe se njemu :p:p:p

;)Olovka pise srcem;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top