E

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
da cujemo..mozda nam das ideju:D
Шта да ти кажем :rumenko:

Е да. Ја вам прво предлажем да сви угланцате стамбени простор, испеглате веш, истуширате се и спремите закуску. Пре свега тога се не долази на форум. :lol:
 
Шта да ти кажем :rumenko:

Е да. Ја вам прво предлажем да сви угланцате стамбени простор, испеглате веш, истуширате се и спремите закуску. Пре свега тога се не долази на форум. :lol:

al ti je predlog:(
 
al ti je predlog:(
Реци. :lol:
Али како пријатно да ћаскаш овде а нису ти опрани судови?
Не иде то. :mrgreen:
Него, предлажем ја вама неку добру кафаницу и да договорите окупљање. :D
 
Idi spavaj a sutra se zabezeknutom komsiji pekaru pojavi u 05.30h cim otvori pekaru.
I izedi tepsiju bureka sa sirom.
I litar Viva jogurta
A onda zasedni na forum, ko čovek, da ne kažem, ko žena :rumenko:
 
Idi spavaj a sutra se zabezeknutom komsiji pekaru pojavi u 05.30h cim otvori pekaru.
I izedi tepsiju bureka sa sirom.
I litar Viva jogurta
A onda zasedni na forum, ko čovek, da ne kažem, ko žena :rumenko:

predlog odbijen jednoglasno
mm je izasao..ja nisam htela..sami muskarci..pih...mogu da zamislim provoda slusala bih njihove tuzne price...osli na neki salas i bice ubiveni..a mene hteli da vode kao vozaca:rotf::rotf::rotf:..al znam te ptice dok su jajaj bila..necu..ko ih sisa...nek plate taksi:D
 
Е, моји се већ перу (мислим и ја да се похвалим :cool:).
Али како, како можеш да уживаш ако све није цакум-пакум? :think:

vrlo jednostavno
to sve mi nece pobeci..cekace me i sutra...skuvala sam kafu...tj umutila...stavila bajadere pored sebe
pustila muziku..na tv nista naravno i voala......uzivam....jos samo da vidim sta cu da radim hehehehe ovde....cek..moram da skoknem do politike da vidim sta mi rade drugari..dizu li revoluciju:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top