Quantcast

M

Mlukic

Gost
Imam mali problem: namjestio sam parametre konekcije na internet i E-mail parametre u Outlook-u, mogu da saljem poruke ali ne mogu da ih primam!? Smtp je uredno podesen. 8)

Sizif

Buduća legenda
Poruka
38.168
Mog ti ja pomoći, samo mi reci kod kog provajdera skidaš poštu i šta si naveo kako SMTP. Moguće je da tvoj email server zahteva autentifikaciju pre slanja da bi se onemogućio "relaying" poruka a ti nisi uključio tu opciju u Tools - Accounts - Mail - Properties - Servers. Obično je samo checkiranje onog boxa "My server requires authentication" dovoljno.

Corey

Aktivan član
Poruka
1.714
Sizif:
Mog ti ja pomoći, samo mi reci kod kog provajdera skidaš poštu i šta si naveo kako SMTP. Moguće je da tvoj email server zahteva autentifikaciju pre slanja da bi se onemogućio "relaying" poruka a ti nisi uključio tu opciju u Tools - Accounts - Mail - Properties - Servers. Obično je samo checkiranje onog boxa "My server requires authentication" dovoljno.
To je najverovatnije.Na primer ako si preko euneta za pop3 je pop3.eunet.yu i za smtp je smtp.eunet.yu :wink:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.