DVE ZENE

L

liquid

Gost
ljubav izmedju dve zene? po vasem misljenju : bezanje u utociste,ili pure love..? kapiram da to mnoge rade iz pogresnih razloga da li je to ovaj ili onaj razlog,savreno je nebitno.ja to kapiram kao pravu satisfakciju,kao dar :!: pronaci pravu stvar uzasno je tesko, sta ciniti??
 
jagodica:
pravu osobu za shta, nece zena ni da ti pravi decu niti ima pishu
naravno da treba produzavati ljudku vrstu,ali sta je sa ljubavlju? mislis da samo muskarac moze da pruzi ljubav....? ja mislim da zena to moze mnogo bolje :wink:
 
jagodica:
pa mozda ne sumnjam :) ali onda ste ipak drugarice???

ali onda u stvari i nema sexa, mada nemam ga ni ja, pa ovaj jel si slobodna ovih dana
pa osnova jednog odnosa mora i treba da bude prijateljstvo ,a ne znam ko ti je to rekao da 2 zene ne mogu da imaju kvalitetan sex :?: a sto se tice tvog pitanja... :D hvala na ponudi,ali..
 
Odgovara :liquid:
jagodica:
pravu osobu za shta, nece zena ni da ti pravi decu niti ima pishu
naravno da treba produzavati ljudku vrstu,ali sta je sa ljubavlju? mislis da samo muskarac moze da pruzi ljubav....? ja mislim da zena to moze mnogo bolje :wink:


pa misli, ko ti brani. samo, deluje mi da te grize savest sto si lezbejka pa se pravdas time sto to smatras darom ili prednoscu.
 
[/quote] samo, deluje mi da te grize savest sto si lezbejka pa se pravdas time sto to smatras darom ili prednoscu.[/quote]


jel si ti to sa psihologije? prosipanje etiketa uz stav "ma misli ti sta hoces" je kao visi evolutivni stepen u odnosu na ono da se razliciti ljudi pljuju javno i otvoreno. sumnjam. vrlo licemerno. ako nemas sta da kazes na temu seksa ili ljubavi ili cega god izmedju dve zene, zadrzi svoje moralizme za sebe. oni su stvarno jedino opaki...
 
ajde se iskuliraj.
nista lose ne mislim o lezbejkama. gde to vidis u mom postu?
samo mislim da nije u redu to prosipati kao prednost.

toliko o licemerju.
citaj pazljivije sledeci put.
 
anakin:
ajde se iskuliraj.
nista lose ne mislim o lezbejkama. gde to vidis u mom postu?
samo mislim da nije u redu to prosipati kao prednost.

toliko o licemerju.
citaj pazljivije sledeci put.

vuuuf... jako za jednu pijanistkinju! (uzgred, dobra ti je slika) ok. bez uvrede. uverena sam da price / kao ravnodusna sam / otvaraju prostor za dalju frku poput one iz naredne dve poruke. ne mogu da verujem da jos uvek ima likova koji misle da se lezbejstvo moze leciti!!! :shock: kako !? zaboga, kamforom i elektroshokovima? pa da se onda sve te nastrane zene navedu na pravi put reprodukucije i baby boom tradicije!? ne mislim ni da treba sve da postanemo lezbejke u znak podrske, naravno. ali izvesnu podrsku treba da pruzimo. posebno ovde gde bi se lezbejke jos uvek lecile!? :roll: najzad, sta je u tome lose? i tebi je neka prednost to sto ti se svidjaju muskarci ili ko god da te pali. Zasto isto ne bi bilo i sa njom? ne razumem. zbog toga mislim da je ta ravnodusnost samo onako, ne bas iskrena.

liquid, go for it
 
ravnodusna sam u smislu da me bas briga koga neko izabere za partnera.
ne mislim da je to bolest ali ima puno slucajeva gde zene zapravo i niu prave lezbejke nego su istraumatizovane od muskaraca. mozda se to "lecenje" odnosi na to. opet, ne u negativnom kontekstu.

i ne milslim da je neka posebna prednost sto me pale muskarci.

sto si ti tako puna predrasuda prema pijanistima? sta je sa nama? ko ce nama da pruzi podrsku? :lol: :lol: :lol:
 
Enya:
Na svu srecu ,pa je bolest jer kao bolest-ona se moze leciti i izleciti!
:? IMAS SKROZ POGRESNO VIDJENJE ,tacno je da dosta ljudi to smatra bolescu,ali medicinski,to nije bas tako.. samo sto ljudi se uvek plase i osudjuju ono sto ne razumeju .. ali to je tvoje misljenje i ja ga postujem
 
elflin:
anakin:
ajde se iskuliraj.
nista lose ne mislim o lezbejkama. gde to vidis u mom postu?
samo mislim da nije u redu to prosipati kao prednost.

toliko o licemerju.
citaj pazljivije sledeci put.

vuuuf... jako za jednu pijanistkinju! (uzgred, dobra ti je slika) ok. bez uvrede. uverena sam da price / kao ravnodusna sam / otvaraju prostor za dalju frku poput one iz naredne dve poruke. ne mogu da verujem da jos uvek ima likova koji misle da se lezbejstvo moze leciti!!! :shock: kako !? zaboga, kamforom i elektroshokovima? pa da se onda sve te nastrane zene navedu na pravi put reprodukucije i baby boom tradicije!? ne mislim ni da treba sve da postanemo lezbejke u znak podrske, naravno. ali izvesnu podrsku treba da pruzimo. posebno ovde gde bi se lezbejke jos uvek lecile!? :roll: najzad, sta je u tome lose? i tebi je neka prednost to sto ti se svidjaju muskarci ili ko god da te pali. Zasto isto ne bi bilo i sa njom? ne razumem. zbog toga mislim da je ta ravnodusnost samo onako, ne bas iskrena.

liquid, go for it
:wink: ELFIN je bas ubola sustinu i zaista me slatko nasmejala :D drago mi je sto je neko tako razuman odgovorio na temu i ukljucio se u diskusiju . Iskreni pozdravi ! STO SE TICE ODGOVORA OD ~ANAKIN~ ja ne pokusavam da propagiram lezbejke ,vec sam dala svoje misljenje .
 

Back
Top