dvadesete ili tridesete

...............i ima 10 kg vishka,mnogo zelulita ,presija na poslu joj ne daje da se opusti ,otkucava joj bioloshki sat ,vecina njenih drugarica ima decu ,pita se da li ce i ona moci da ima potomstvo i ko je taj sa kim ce ostvariti porodicu jer je sad vec pritisnuta godinama pa mozda bude daj shta dash ,na mesta gde je izlazila pojavila se mladja nelojalna konkurencija ,ona je u fazonu sad sve znam ostvarena sam na poslovnom planu a u sushtini zna da je ostvarena vec bi pored sebe imala muza sa kim se zabavljala josh na fakultetu i sa kim planira i trece dete ...............................zene u tridesetim veliki problem i tona kompleksa .............................vazi za zene koje nisu udate i nemaju porodicu ........

Jao čika Kambi, opet čitaš Mir-Jam i ložiš se na ideju da negde tamo postoji savršeno čeljade od 20 i kusur godinica kome je životni san da tebi rađa decu i zavija sarme.....:roll:
 
Jao čika Kambi, opet čitaš Mir-Jam i ložiš se na ideju da negde tamo postoji savršeno čeljade od 20 i kusur godinica kome je životni san da tebi rađa decu i zavija sarme.....:roll:

....srce moje moderatorsko kako ti znash da navodish vodu na svoju vodenicu ,izvuchesh iz konteksta pa bez psovke zavuchesh datoj osobi ,onako u rukavicama ,ako si se pronashla nisam imao nameru ,sve ovo shto sam napisao vazi naravno za zene preko 30 koje nemaju porodicu i decu vec su "ostvarene" u poslu i "samosvesne" su sebe i svog "ja" .............................a nigde nisam sebe ubacio u prichu o ideji cheljadeta od 20 i kusur ,ja gazim sve shto stignem od 17 do 47 ,koja hoce i koju ja hocu .......
 
....srce moje moderatorsko kako ti znash da navodish vodu na svoju vodenicu ,izvuchesh iz konteksta pa bez psovke zavuchesh datoj osobi ,onako u rukavicama ,ako si se pronashla nisam imao nameru ,sve ovo shto sam napisao vazi naravno za zene preko 30 koje nemaju porodicu i decu vec su "ostvarene" u poslu i "samosvesne" su sebe i svog "ja" .............................a nigde nisam sebe ubacio u prichu o ideji cheljadeta od 20 i kusur ,ja gazim sve shto stignem od 17 do 47 ,koja hoce i koju ja hocu .......

Ma znam ja da si ti frajer i po.....Ali neću da te hvalim ovde pred forumašicama.....:cmok2:

PS. Gornji post, posebno prva rečenica je za mene veći kompliment od onog "dobro parče".......;)
 
Ma znam ja da si ti frajer i po.....Ali neću da te hvalim ovde pred forumašicama.....:cmok2:

PS. Gornji post, posebno prva rečenica je za mene veći kompliment od onog "dobro parče".......;)

....priznajen da me slamash zenskom visprenoshcu da i kad pomislim da sam u pravu ti me navedesh da udaram glavom o shtok .........................lepo,fino,nezno u rukavicama mlada damo prevodish zednog preko malog potoka dunava a da on to nije ni primetio .............:cmok::lol:
 
Poslednja izmena:
.....i da zakljuchim posle svega gore navedenog ,sa pravim zenama u 30 tim neiskompleksiranim sex dodje kao najlepshi desert ,sa klinkama kao predjelo eventualno glavno jelo.......................:rumenko::rumenko:
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top