ДВАДЕСЕТ ГОДИНА ОД СТРАДАЊА ПРИПАДНИКА ЈНА У "ДОБРОВОЉАЧКОЈ"

Možda bi to mogo uporediti da su streljali sve i jednog vojnika koji je bio u kasarni al ovako ne

Jedno je ubijati streljati nenaoružane civile a drugo je pucati na vojnike u transporteru ili tenku

- - - - - - - - - -



Kakve to Srbi obnavljaju džamije?
Ako si mislio na onaj ćilim što ga je Dodik negdje iz neke muslimanske kuće ukrao i kobajagi poklonio?

Nema opravdanja za vaše divljaštvo nad srpskim grobljima u trokutistanu , baaa
 
Нико не би смео да заборави ваша дивљачка клања и одсецања глава.

Da kao ovdje što mnogi tvrde da je ubijeno preko četrdeset vojnika a general Kukanjac koji je bio na licu mjesta tvrdi da je poginuo sam JEDAN vojnik

Kome vjerovati učesniku u događajima ili onioma iz Beograda koji su pokušali "napumpati" na 199 ubujeni vojnika?
 
Da kao ovdje što mnogi tvrde da je ubijeno preko četrdeset vojnika a general Kukanjac koji je bio na licu mjesta tvrdi da je poginuo sam JEDAN vojnik

Kome vjerovati učesniku u događajima ili onioma iz Beograda koji su pokušali "napumpati" na 199 ubujeni vojnika?

zavezi vise glupane jedan.
Izmedju ostalih otac S. Radulovica iz udruzenja DJB je ubijen u "Dobrovoljackoj".Covek je bio nacelnik saniteta,nikada pusku nije duzio
https://sr.wikipedia.org/wiki/Саша_Радуловић
Његов отац Будимир, лекар, начелник санитета друге армијске области, убијен је 3. маја 1992. године у Добровољачкој улици у Сарајеву.[6]
 
Možda bi to mogo uporediti da su streljali sve i jednog vojnika koji je bio u kasarni al ovako ne

Jedno je ubijati streljati nenaoružane civile a drugo je pucati na vojnike u transporteru ili tenku

- - - - - - - - - -



Kakve to Srbi obnavljaju džamije?
Ako si mislio na onaj ćilim što ga je Dodik negdje iz neke muslimanske kuće ukrao i kobajagi poklonio?
Ja sam gledao slike kolone koja se povlacila prema tuzli . Ima i naoruzanih ljudi, cak sam video i decu od 14-18 godina koja nose pusku i oruzje . Znaci kolona je legitimni vojni cilj. Jedino je grota sto su ljudi zarobljavani i odvedeni na streljanje . Trebalo je to uraditi bez zarobljavanja
 
Sad ja glupan koji postavi snimak gdje učesnik i general JNA govori šta i kako se dogodilo a ti postaviš nešto iz vikpedije i sad je tvoje istinito a general koji bio na licu mjesta laže
Jel znaš da su iz Beograda pokušali protutiti da je poginulo 199 vojnika

Evo pogledaj šta kaže onaj ko je bio na licu mjesta
koliko si ti retardiran to je za nepoverovati.Izmedju ostalih ubijen je i nacelnik sanitetske sluzbe,imenom i prezimenom
evo njegovog imena i ovde
Na strani 269. Efendić svedoči:
"Mi smo doneli odluku da se kolona mora zaustaviti, ali u momentu kada vozilo sa Izetbegovićem bude van opasnosti na Skenderiji, kada može da skrene u pravcu Predsedništva. Vojnicima iz kolone je naređeno da izađu iz vozila, što su oni poslušno i uradili. U toku ove akcije poginulo je pet oficira JNA (tri pukovnika i po jedan kapetan i vodnik), četiri-pet oficira je ranjeno. Na našoj strani nije bilo poginulih."
Na strani 270. Efendić piše:
U Dobrovoljačkoj ulici ubijeni su pukovnik Budimir Radulović, pukovnik Miro Sokić, građansko lice na službi u JNA Normela Šuko, vojnik Miodrag Đukić, potpukovnik Boško Jovanić, pukovnik Boško Mihajlović, pukovnik Gradimir Petrović, vojnik Zdravko Tomović.
http://www.novosti.rs/dodatni_sadrzaj/clanci.119.html:277285-Масакр-у-Добровољачкој-улици
i sta kazes glupane,jedan vojnik je poginuo ?
 
Sad ja glupan koji postavi snimak gdje učesnik i general JNA govori šta i kako se dogodilo a ti postaviš nešto iz vikpedije i sad je tvoje istinito a general koji bio na licu mjesta laže
Jel znaš da su iz Beograda pokušali protutiti da je poginulo 199 vojnika

Evo pogledaj šta kaže onaj ko je bio na licu mjesta



Pa čekaj sad, Mrho, ebem mu miša, zar nije JNA radila za Srbe, tj. zar nisu Srbi komandovali sa JNA, a ovamo ispada da su Srbi hteli da hapse JNA?

Baš interesantno...:per:
 
Kriv je taj JNA nesposobnjakovic koji na licu mesta nije prosuo mozak Izetbegovicu kad su ovi mudzahedini zapoceli napad.

Najodgovorniji komandant za stradanje tih nevinih ljudi......Zasto je pusten Alija dok oni nisu napustili Sarajevo.A kazu da je danima prije toga izvlacio namjestaj iz svog stana i stanova nekih srpskih lidera.Pa vi meni recite sad?:sad2:
 
Popišaj onu vojsku koja kindapuje predsjednika i njegovu kćerku

Ponijeli su se kao obični ulični razbojnici

Лојави, јел ти то покушаваш да оправдаш злочин у Добровољачкој хапшењем Изметбеговића који доводи рат у БиХ по налогу западних ментора?
 
Ма да, потурице су од Марсоваца настале.

лик је посредно одвалио да је Лука чисто муслиманско име а ти му одговараш? :lol:

игнориши то, ил терај у пм, с њима нема аргументоване приче, сви су они минго, неко мање неко више ал сви маштају о доминацији морима и континентима и терору над мањином цинично то називају милошћу према онима који не мењају веру
 
Posle dešavanja u Sloveniji i Hrvatskoj, komunistički oficiri nisu izvukli nikakve pouke. Mnogi su i dalje pod komunističkom dogmom i kontrolom režima u Beogradu, gde predsednikova ženturača osniva Savez Komunista Pokret za Jugoslaviju................epilog takvih gluposti je danas veoma vidljiv
 
Ja sam gledao slike kolone koja se povlacila prema tuzli . Ima i naoruzanih ljudi, cak sam video i decu od 14-18 godina koja nose pusku i oruzje . Znaci kolona je legitimni vojni cilj. Jedino je grota sto su ljudi zarobljavani i odvedeni na streljanje . Trebalo je to uraditi bez zarobljavanja

Tako je mislio i onaj čupavi što je dobio 40 godina robije a ni onaj što ne koristi WC šolju neće bolje proći

Ovako postupa regularna i časna vojska

Razoruža i pošalje vojnike da idu svojim obiteljima a ne streljati iako nisu ni bili naoružani

 

Back
Top