Dužničko ropstvo Srbije na Jovanjdan...

Pa to su dva nova sveca u pravoslavnom kalendaru, sta mislis zasto ih monasi zovu na Svetu Goru?

Ti i AVtihrist:

1674298093128.jpeg
1674298110893.png



...
 
Pa to su dva nova sveca u pravoslavnom kalendaru, sta mislis zasto ih monasi zovu na Svetu Goru?
Е јеси будала, у манастир се не зове, врата су сваком отворена и свако је добродошао.

А оног кога мораш звати, боље је да не долази.
 
Е јеси будала, у манастир се не зове, врата су сваком отворена и свако је добродошао.

А оног кога мораш звати, боље је да не долази.
Predsjednik Republike Srbije, Gospodin Predsjednik Aleksandar Vucic itekako je pozvan da obidje maslinu Cara Dusana i djeci nabere nekoliko divljih mandarina.
Monasi su bili toliko preplavljeni skromnoscu i toplinom koja je zracila iz Predsjednika Republike Srbije, Gospodina Predsjednika Aleksandra Vucica, da su ove godine pozvali i njegovog Sina.
 
Predsjednik Republike Srbije, Gospodin Predsjednik Aleksandar Vucic itekako je pozvan da obidje maslinu Cara Dusana i djeci nabere nekoliko divljih mandarina.
Monasi su bili toliko preplavljeni skromnoscu i toplinom koja je zracila iz Predsjednika Republike Srbije, Gospodina Predsjednika Aleksandra Vucica, da su ove godine pozvali i njegovog Sina.
Не хули на Бога, где ће ти душа.
 
Blic: Vučić pozvan na sednicu Vlade u ponedeljak, a onda se obraća javnosti
Moja rutina je sledeća

Uopšte ne slušam šta kaže, a posle ljudi vele: "HEJ OBRATIO SE OBRATIO SE!"

Jaz: "I, šta je rekao."

Nenormalni prolaznici: "..."


Dakle nikad ništa ne kaže i moja predikcija je da je ponedeljak podjednak Nothing Burger.
 
Na Jovanjdan kvislinška SNSektaška vlada nas je zadužila za skoro 2 000 000 000 EUR... po kamatnoj stopi od 6+ posto...

Naravno u duzničko ropstvo smo opet stavljeni pod Amere...jer su njihovi fondovi uzeli te naše kukavne duzničke hartije od vrednosti...

A evo kako je to Jovanjdansko duzničko ropstvo u opštem ludilu pozitivno predstavljeno u okupiranim medijima:

TRAŽNJA ZA SRPSKIM OBVEZNICAMA 6 PUTA VEĆA OD PONUDE! Kamata 6,5 odsto, prikupljeno 1,75 milijardi dolara: "Najveće interesovanje ikada"

https://www.blic.rs/biznis/traznja-...onude-kamata-65-odsto-prikupljeno-175/vq6znyh

Велики успех Србије на тржишту капитала, прикупљено 1,75 милијарди долара​

https://www.politika.rs/scc/clanak/...tu-kapitala-prikupljeno-1-75-milijardi-dolara


DAKLE, U MESEC-DVA...SMO SE ZADUZILI:
- KOD MMF-a
- KOD Bin ZAJEBA tj Emirata
- I SAD KOD AMERO-BANKSTERA...
___________________________________

= ZBIRNO OKO PET MILIJARDI EURA ( 5 000 000 000 EUR ) U 2 MESECA !:prpa:

Što bi rekao @Jugoslav Čvarak - "Sramota me koliko nam dobro ide...dođe mi da mjauknem":maca:


...
Ebi ga ali država je skupa d.o.o.
 

Back
Top