Dusan.Prelevic: MRTVIMA ISTEKAO ROK

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pilgrim_kg:
A zasto ti pricas o mrznji i vulgarnosti, kad tvoja sledeca recenica posle toga predstavlja vredjanje ucesnika?Koja uzgred moze u nicku da napise da je miki maus, pa sta mislices da je jedan od glavnih Diznijevih junaka?A ako si mislio da napravis foru, e pa nije ti uspela.Uzgred pogledaj svoj nik....killer...

Sto se trudis da mu objasnish, jalov je to posao....
 
pilgrim_kg:
Biljo, bez ljutnje (posto je tvoja tema) , ali ovo je takav govor mrznje, da se to retko vidja.Ovoliko mrznje, u samo jednom coveku, je bolest i to opet prema coveku koji za neke stvari nije mogao da bude kriv.Mislim pored Oluje i svega sto se desilo staviti akcenat na Zarka Koraca, je besmisleno.
Ma ne znam rekla bih svasta nesto, ali bolje kad me malo prodje cudjenje da ovako nesto postoji...Ja izgleda ipak zivim pod staklenim zvonom...
Pilgrim, ja bih njegov govor okarakterisla opravdanim revoltom coveka cijem narodu je ucinjeno veliko zlo, i koji samo reaguje bez femkanja.
Popu pop- bobu bob!
Danas sam gledala prenos EP u atletici, gde je komentator u jednom momentu rekao seldece:"Napadaju nas na sajtu Socijal-Demokratske-Omladine koji inace finanira Sorsoh i izrvgavaju ruglu sto se mi napraviomo poneki lapsus posle pet sati prenosa, Darvni je jos utvrdio da je covek postao od majmuna upotrebom obe ruke a ne samo jedne. Dugotrajna apstinencija izaziva agresiju"

Dakle, to je culo pola Srbije, a ja cu biti kriva sto sam ovo prenela, pretpostavljam, a ne oni koji su izazvali opravdan revolt komentatora!
 
Korner zastavica:
Prastajte coveku,Preletu.
Ne vidi na jedno oko. A verovatno i ne chuje na oba uva.
Nadam se da si ti dobro video na oba oka i cuo na oba uha (ti nisi invalid, zar ne) one strasne scene ubijanja Srba u izbeglickoj koloni, i da to osudjujes, eto, verujem da to osudjujes, za razliku od Koraca koji tvrdi da su "sami krivi"!
Eto, ti imas priliku da biranim recima kazes nesto o toj "pojavi" bez psovanja.
 
Kohen:
2.
Radila plavusa na kiosku. Dolazi momak i trazi kutiju kondoma.
- Za ovdje ili za ponijeti?
3.
Ide Plavusa ulicom i jedan momak zvizne sa strane i kaze joj:
"Eej kuda idu te lijepe noge?!" A ona njemu :"Pa kuci su krenule, jedino ako ne dodje nesto izmedju."
4.
Voze se plavusa,smedokosa i crnka u liftu.... i vide nesto bijelo na zidu.... dode crnka i pipne, polize....hmmmmmm.....to je sperma. Dodje smedokosa uzme na prst i polize...hmmmmm.....nije lose. Dodje plavusa......polize...hmmmmm.....frajer uopste nije iz grada.

move5xgw4.gif
Sta da ti kazem, osim da se stidim umesto tebe.
Ti svoju prenesenu agrsiju na meni iskaljujes u nemogucnosti da to ucinis Prelevicu, a Koracu ne bi nista ucinio, moda bi ga potapsao po ramenu i rekao" Svaka cast, majstore"!
Nastavi s vicevima o plavusama, ovo jeste teme gde se bas traze viceivi o bilo kome!
 
Biljo, opravdano ili ne, to je govor mrznje.I ako se on tako oseca, postoje nacini na koje se to moze reci a da ne izgleda ovako.AJde uzmi tekst i pogledaj koliko je proporcionalno mesta u tekstu posveceno Oluji a koliko Zarku Koracu?Da li je on revoltiran zlom koje je pocinjeno njegovom narodu ili Zarkom Koracem?A i cime god, pa svi smo izrevoltirani nekim stvarima, pa se ne izrazavamo ovako....Poziv na nasilje, govor mrznje, toliko uvreda i omalovazavanja...mnogo je za jednog coveka...

A sad...niko nije rekao da si ti kriva zbog ovoga sto je rekao ovaj covek...samo da je to toliko strasno da ne moze da izazove nista drugo sem gadjenja prema njemu...jer covek koji moze ovako nesto da kaze ne moze biti dobar...
 
Moze li neko da doslovno citira sta je to Korac rekao ili da postavi link ka integralnoj verziji cele izjave,koja je ovako razestila Preleta?
malo mi je cudno da Korac izjavi nesto u ovom stilu.On je odmeren covek.Imam utisak da je to malo vise izvuceno iz konteksta,ali necu da tvrdim,dok ne vidim celu izjavu.
Dakle,ima li sanse da se procita izjava Koraca?Bilo ko?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top