Dugogodisnje flert iskustvo muskarca sa interneta

nisam ja ni mislio direktno na tebe, ako ti nekom ne das mesecima dok ga ne upoznas to ne znaci da na zapadu ne radi to 90% njih posle par vidjenja

znam je to sve sve sam ja video, kao sto je vidjeno da covek zvoni na vrata jedne zene koja ima kucu u vrednosti od 350-500 hiljada evra ako ne i vise, njen muz zaradjuje super mozda su i milioneri i pita je dal bi se ona sa njim za milion ebala, zena kaze onako hocu necu sramno da, on izvadi 50 maraka iz dzepa i kaze a za 50, a ona odgovara, a sta vi mislite ko sam ja, da bi joj on odgovorio, to smo utvrdeli pre, sad se samo cenkamo :lol:

a video sam video, jedan mnogo lep momak u spaniji, prilazi devojci i pita je, usred bela dana na ulici, ona svabica i on spanac al zivi u nemackoj, ona pristaje bez razmisljanja, znaci do izgleda je ;)

ako osh iskreno mislim da je vecini riba cak i za usputni seks potrebno nesto vise od lepog lica,osim ako nisu u toj prici zbog kesha,ili nisu videle musko eonima...
a sto se mnene tice meni je ok ako se dvoje spandjaju da zadovolje svoje potrebe(ne mora ona njega da voli,bitno je da mu veruje,tj da se oseca sigurno sa njim),al mislim da ljudi koji to cesto rade su oni koji ne mogu iz nekog razloga da ostvare prisniji odnos,a iz normalne veze svakako vise dobijas(i keks i ljubav i podrsku,neko ispunjenje koje prizilazi iz tog jedinstva 2 osobe)...
ja bi recimo volela da imam dovoljno emotivne stabilnosti da se upustim u te neke tralala varijanete,jer i one imaju svoje pozitivne strane,ali meni je za bilo koju vezu potrebno da se debelo lozim na lika i da mu max verujem,a sa tim sam slaba,mislim poverenjem,plus sto sam u hronicnom nedostatku a la amore,a ako sam s nekim na koga bi se extra lozila onda postoji velika sansa da se i zaljubim,a onda to vise nije tralala nego nesto ozbiljnije...u svakom slucaj nisam normalna:lol::mrgreen:
 
Ti si neki klinac ocigledno jer tesko moze da lupi neko stariji takvu glupost da se siroka ramena dobijaju od vezbanja. Sa sirokim ramenima se bratac covek radja. Ramena cine koske a koske se ne mog povecavati vezbanjem. Ili imas ili nemas siroka ramena. Eto malo da te edukujem da ti se ne smeje neko, A ostalegluposti koje si napisao nisu vredne komentara stvarno. Nije ni ovo oko ramena nego ajde jer treba jos mnogo mleka da popijes pa onda da predjes na nesto zestoko i da imas staza sa zenama jedno 10, 15 godina pa onda da komentarises sta zene vole a sta ne.

Siroka ramena se naprave od vezbanja i steroida, vidjam razne slucajeve. E sad kada prestane dejstvo steroida i hemije, to su komicne stvari
 
Postoje mnoge teorije i napisano je tone tekstova na temu kakvi se muskarci dopadaju zenama, medjutim nije niko vise kvalifikovaniji od doticnog obzirom da ima desetogodisnje iskustvo flertovanja na internetu i za to vreme je kontaktirao vise od 3000 devojaka. Kada kazem kontaktirao to znaci da je bio bar par dana u kontaktu bilo telefonski ili preko poruka. Od tog broja bar jednom na pice je izasao sa najmanje 300 devojaka. Dakle covek je itekako kompetentan za zakljucak kakav se to muskarac dopada zenama a narocito zato sto jednostavno covek je apsolutno suprotnost od idealnog muskarca, bukvalno nema ni jedan jedini element (a koje ce mo kasnije nabrojati) koji cine idealnog muskarca.

Kao prvo ono sto je najbitnije, cesto puta se kaze da svaka zena ima svoj tip muskaraca ali to je totalno netacno. Sve zene, ali bukvalno sve, vole, zele, pale se na jedan isti tip muskarca bez izuzetka. Naravno nisu svi muskarci isti a ipak imaju zene medjutim to nije dokaz da zene imaju razlicite ukuse, to je samo dokaz da su zene naravno primorane da prave kompormise. Zapravo dovoljno je da muskarac ima bar jednu od osobina idealnog muskarca.

Dakle da pocnemo! Elementi su napisani od najbitnijih ka manje bitnijim a koji cine idealnog muskarca.

1. AUTO. Dobar, skup, nov auto za koji treba izdvojiti cifru sa bar 4 nula obara sa nogu bukvalno svaku udavacu bez obzira na sve ostalo.

2. VISINA. Najbitniji element izgleda muskarca je visina. Idealna visina je 190 cm. Moze da prodje i 185 cm ali recimo ispod 180 cm je vec problem, a pisi propalo na ispod 175 cm. Zapravo 175 cm je granica ruznoce sto se tice visine, a ispod 172cm zene na takve muskarce gledaju kao sto muskarci gledaju na zene koje imaju 200Kg. Prakticno onaj ko je nizi od 172cm zenama su totalno neprivlacni fizicki. Naravno to je sto se tice elementa visine jer ako ima neki drugi element moze da prodje ali naravno sa dobrom visinom je sve daleko lakse.

3. DEBLJINA. Verovali ili ne devojke vole debele muskrace. Jedino njemu nikad nije bilo jasno gde je ta granica debljine posle koje prelazi zenama u ruzno. Zapravo izgleda da zene nemaju gornji limit ali donji limit je taj da se nesme videti nikakva koska. Znaci one se mnogo pale na veliki stomak, kako se u zargonu kaze "pivski stomak". Znaci muskarci tipa zategnuti bilderi, atlete sa misicima ali bez stomaka i sala, i slicni pisi propalo, takvi jednostavno ne privlace zene i za njih su mrsavi. Znaci sve one reklame na televiziji u novinama ili tekstovi koji kao prikazuju nekog atletu a ispod slike stoji "na ovakve se najvise pale zene" su lazi i nebuloze koje samo treba da potstaknu ljude da nagrnu u fitnes klubove ili teretane kako bi se zgrnula lova. Zapravo moze i neki atleta iako se devojkama ne dopada njegova konstitucija jer je mrsav ali ako je visok 185cm, 190 cm ili vislji onda prolazi.

4. BOJA KOSE I OCIJU. Imate crnu kosu, crne oci, crne obrve onda ste jako veliki srecnik. Jednostavno zene lude za crnim muskarcima. Smedji, plavusani, plave oci, zelene oci, smedje oci pisi propalo, antipaticni ste sto se tog elementa tice ali naravno ako ste sa pivskim stomakom ili 190 cm onda moze da se prodje.

5. SIROKA RAMENA. Ako imate ramena kao trokrilni ormar znajte da svaka zena koja prodje pored vas dok hodate ulicom se itekako uzbudi. Jos ako ste i 190cm pa iimate pivski stomak onda prosto nema koja nece pasti pa makar vi bili 50 godina a ona 20 a da se pri tome klela pre toga da nikad ne bi bila sa starijim.

To je sve!!!!!!! Nema vise. ostalo ne igra nikakvu ulogu bukvalno. Mozete vi da imate 100 kuca 10 fabrika lanac trgovine ako kojim slucajem ne vozite skup auto dzaba to bogatstvo, prosto jednostavno necevam dati vremena da objasnite da ne vozite auto ne zato sto nemate para da kupite nego jednostavno zato sto ne volite da vozite. To ako je neko narkoman, siledzija, bezobrazan, kockar, alkoholicar, hronicni bolesnik i slicno nema veze to zene ne zanima. Prosto i jednostavno njih pokrece nagon i jednostavno dublja neka razmiljanja zene nemaju.

E sad znaci ako nemate skup auto, nizi od 172 cm, mrsavi, plave oci i kosa, uska ramena verovatno ste neozenjeni sa verovatnocom od 90% a oni ostali 10% ili su par puta vec razvedeni ili ako ste i u braku znajte da taj brak nece bas dugo potrajati ukoliko se ne napregnete bar da kupite neki koliko toliko pristojan auto. E da, uzgred verovatno pogadjata da nas teoreticar upravo pripada takavoj grupi muskaraca, znaci totalna suprotnost od idealnog u svakom pogledu inace se ne bi macovao sa zenama bezuspesno vise od 10 godina na internetu.

A ako ste 190cm, debeli, sa crnom kosom, sa crnim ocima i obrvama, siroka ramena onda znajte da ne psotoji zena na ovom svetu koju ne mozete imati samo je potrebno i dovoljno da stanete pored nje i da kazete zdravo. Sve ostalo je njena briga.

Tkodje ona prica da su osvajaci sarmeri koji su inteligentni znaju da nasmeju, nezni, kavaljeri, romanticari, itd itd su verujte toalne gluposti i nemaju nikakve veze sa osvajanjem zene. Zenama je jedino i jedino i jedino bitan vas izgled i jedino vas izgled zenu ili pali ili ne pali sve ostale price su znaci nebuloze.

Naravno sad ce se na ovoj temi javljati zene koje ce reci a to je glupost meni se eto dopadaju plave oci, ili mrsavi bla bla ali to one lazu samu sebe jer verovatno imaju nekog takvog pored sebe pa su eto pristale i napravile kompromis.
Neistine pričaš.
SVE SU ZNALE DA NEMAM PARA, A OVO SU SAMO NEKI PRIMJERI:
Ali prije svega: ubičajena je pojava da izađem sa dvije cure odjednom, da izađem sa curom koja se bavila time da je bila model, i da nekad mogu da do 4 uveče budem sa 2 ili 3 cure istovremeno, od kojih bi svaka voljela da ima seks sa mnom, da šetam starije žene i cure od sebe koje me kao gospodina drže za nadlaktni mišić. Ako mi udata da kompliment, ili cura koja ima momka pred njim pristane na blagi flert sa mnom, poznanica udata koju nisam vidio davno poslije pola minuta pokazuje noge i sve tako što ih izvija, kukove rotira, struk steže rukama i izvija, prsi se - u sred grada pred punim šetalištem - to se ne smatra za sramotu nje, a momci i muževi ne zamjeraju ni meni ni njima - jer se misli da sam... ne znam.
Zelene oči:
Ako ko zna što valja, to su one koje su sve vidjele, dakle, babe. Na groblju, na nekoj sahrani, samo iz viđenja do tad poznata baba prilazi da mi kaže da imam lijepe oči.
Toliko smršao od drogiranja da mi se vidjela svaka kost:
Psihijatrinica, baka koja me prima džabe na psihoterapije u svojoj kući, i vrlo uticajna u CG što se tiče tog zanata, svaki put iznova mi kaže, a i onda kad je prestala da me prima kući, "odlično mi izgledaš, svijđa mi se baš kako izgledaš".
Brkovi smeđi i rijetki, sav u brkovima i bradi:
"Evo te ka Njegoš"
Ne visok koliko je prosječno, i manje tamno-smeđ nego sad:
"Ja znam ko si ti, slušala sam o tebi a vidjela sam te baš davno. Ti mene vjerovatno ne poznaješ, ja sam druga žena, odnosno ljubavnica od {ime osobe koju moju dobro znaju, svraćala je kod njih ta osoba, neću reći je li rod} koga možda nikad nisi ni vidio, došla sam tu na ljetovanje sa nekom djecom, spremam neke palačinke, pa dođi ako voliš"
Još niži i mlađi, nisam širok u ramenima bio:
"Udata sam, ali normalno da popiješ piće možeš sa nama" kasnije "Dođe li ti rod {ime}?" "Na komplikovan način, sin moje tetke, ali iz prvog braka" "Izgledaš isto kao on. Vas dvoje ste naljepši muškarci koje sam srela u {ime naše i njene opštine}" "Ostani, oću da te upoznam sa mužem, da vidi kako se lijepom frajeru sviđam"
Nema boje kose, jer nosim kapu.
Udata je i najljepša u gradiću mom, međutim, pristaje na to što zna da joj se javljam samo zato što je lijepa, jer nije luda pa da misli da je razlog što ponekad dva minuta stanem tu gdje radi nešto drugo, pošto sam se ja sa njom rukovao onda kad sam joj znao samo ime i prezime, prišo tu gdje radi i rukovao se, neko poštovanje sam osjetio prema načinu glasa njenog, i stilu oblačenja koga se sjećam od prije, jer smo iz istog grada, pa sam se zato rukovao, mada nisam rekao, i uvjek mi kad se ne javim prvi pokaže javljanjem, ili pogledom ili glasom nečega kaoo "kako si, što radiš" kad prolazim pored mjesta gdje radi da joj ne bi smetalo da opet dođem i popričamo 2 minuta.
Moj brat joj je dečko, idalje nosim kapu
Dolazi u kratku suknju, priča nešto kad je došla sledeći put o tome kako se sve žene lijepe za lijepe muškarce, jer ih je malo, a lijepih žena je puno, a to ispada kao opravdanje za ono što je uradila kad je prije toga svratila kod mene u tu suknju: bilab bez gaćica, sjela naspram mene, i raširila noge.
Udvaraju joj se stariji, i to svi živi, jer joj muž sad nije tu, a nisam mišićav nešto puno:
Staje pet metara ispred mene i skida se u gaćice. Od ovih udvarača nije je niko imao.
Udata rođaka koju neću imenovati:
Ljubi me nekako suviše nerođački u obraz, a na fejsbuk mi šalje neke slike poljubaca koje su zaista seksi, i dva zaredom.
 
Poslednja izmena:
ako osh iskreno mislim da je vecini riba cak i za usputni seks potrebno nesto vise od lepog lica,osim ako nisu u toj prici zbog kesha,ili nisu videle musko eonima...
a sto se mnene tice meni je ok ako se dvoje spandjaju da zadovolje svoje potrebe(ne mora ona njega da voli,bitno je da mu veruje,tj da se oseca sigurno sa njim),al mislim da ljudi koji to cesto rade su oni koji ne mogu iz nekog razloga da ostvare prisniji odnos,a iz normalne veze svakako vise dobijas(i keks i ljubav i podrsku,neko ispunjenje koje prizilazi iz tog jedinstva 2 osobe)...
ja bi recimo volela da imam dovoljno emotivne stabilnosti da se upustim u te neke tralala varijanete,jer i one imaju svoje pozitivne strane,ali meni je za bilo koju vezu potrebno da se debelo lozim na lika i da mu max verujem,a sa tim sam slaba,mislim poverenjem,plus sto sam u hronicnom nedostatku a la amore,a ako sam s nekim na koga bi se extra lozila onda postoji velika sansa da se i zaljubim,a onda to vise nije tralala nego nesto ozbiljnije...u svakom slucaj nisam normalna:lol::mrgreen:

Te kres shemilice su obicno sa bivsim momcima.

Inace, za devojke posto ste po pravilu emotivne to ume da bude jako tesko.

A da ne lazem i meni je to malo shit...
 
Postoje mnoge teorije i napisano je tone tekstova na temu kakvi se muskarci dopadaju zenama, medjutim nije niko vise kvalifikovaniji od doticnog obzirom da ima desetogodisnje iskustvo flertovanja na internetu i za to vreme je kontaktirao vise od 3000 devojaka. Kada kazem kontaktirao to znaci da je bio bar par dana u kontaktu bilo telefonski ili preko poruka. Od tog broja bar jednom na pice je izasao sa najmanje 300 devojaka. Dakle covek je itekako kompetentan za zakljucak kakav se to muskarac dopada zenama a narocito zato sto jednostavno covek je apsolutno suprotnost od idealnog muskarca, bukvalno nema ni jedan jedini element (a koje ce mo kasnije nabrojati) koji cine idealnog muskarca.

Kao prvo ono sto je najbitnije, cesto puta se kaze da svaka zena ima svoj tip muskaraca ali to je totalno netacno. Sve zene, ali bukvalno sve, vole, zele, pale se na jedan isti tip muskarca bez izuzetka. Naravno nisu svi muskarci isti a ipak imaju zene medjutim to nije dokaz da zene imaju razlicite ukuse, to je samo dokaz da su zene naravno primorane da prave kompormise. Zapravo dovoljno je da muskarac ima bar jednu od osobina idealnog muskarca.

Dakle da pocnemo! Elementi su napisani od najbitnijih ka manje bitnijim a koji cine idealnog muskarca.

1. AUTO. Dobar, skup, nov auto za koji treba izdvojiti cifru sa bar 4 nula obara sa nogu bukvalno svaku udavacu bez obzira na sve ostalo.

2. VISINA. Najbitniji element izgleda muskarca je visina. Idealna visina je 190 cm. Moze da prodje i 185 cm ali recimo ispod 180 cm je vec problem, a pisi propalo na ispod 175 cm. Zapravo 175 cm je granica ruznoce sto se tice visine, a ispod 172cm zene na takve muskarce gledaju kao sto muskarci gledaju na zene koje imaju 200Kg. Prakticno onaj ko je nizi od 172cm zenama su totalno neprivlacni fizicki. Naravno to je sto se tice elementa visine jer ako ima neki drugi element moze da prodje ali naravno sa dobrom visinom je sve daleko lakse.

3. DEBLJINA. Verovali ili ne devojke vole debele muskrace. Jedino njemu nikad nije bilo jasno gde je ta granica debljine posle koje prelazi zenama u ruzno. Zapravo izgleda da zene nemaju gornji limit ali donji limit je taj da se nesme videti nikakva koska. Znaci one se mnogo pale na veliki stomak, kako se u zargonu kaze "pivski stomak". Znaci muskarci tipa zategnuti bilderi, atlete sa misicima ali bez stomaka i sala, i slicni pisi propalo, takvi jednostavno ne privlace zene i za njih su mrsavi. Znaci sve one reklame na televiziji u novinama ili tekstovi koji kao prikazuju nekog atletu a ispod slike stoji "na ovakve se najvise pale zene" su lazi i nebuloze koje samo treba da potstaknu ljude da nagrnu u fitnes klubove ili teretane kako bi se zgrnula lova. Zapravo moze i neki atleta iako se devojkama ne dopada njegova konstitucija jer je mrsav ali ako je visok 185cm, 190 cm ili vislji onda prolazi.

4. BOJA KOSE I OCIJU. Imate crnu kosu, crne oci, crne obrve onda ste jako veliki srecnik. Jednostavno zene lude za crnim muskarcima. Smedji, plavusani, plave oci, zelene oci, smedje oci pisi propalo, antipaticni ste sto se tog elementa tice ali naravno ako ste sa pivskim stomakom ili 190 cm onda moze da se prodje.

5. SIROKA RAMENA. Ako imate ramena kao trokrilni ormar znajte da svaka zena koja prodje pored vas dok hodate ulicom se itekako uzbudi. Jos ako ste i 190cm pa iimate pivski stomak onda prosto nema koja nece pasti pa makar vi bili 50 godina a ona 20 a da se pri tome klela pre toga da nikad ne bi bila sa starijim.

To je sve!!!!!!! Nema vise. ostalo ne igra nikakvu ulogu bukvalno. Mozete vi da imate 100 kuca 10 fabrika lanac trgovine ako kojim slucajem ne vozite skup auto dzaba to bogatstvo, prosto jednostavno necevam dati vremena da objasnite da ne vozite auto ne zato sto nemate para da kupite nego jednostavno zato sto ne volite da vozite. To ako je neko narkoman, siledzija, bezobrazan, kockar, alkoholicar, hronicni bolesnik i slicno nema veze to zene ne zanima. Prosto i jednostavno njih pokrece nagon i jednostavno dublja neka razmiljanja zene nemaju.

E sad znaci ako nemate skup auto, nizi od 172 cm, mrsavi, plave oci i kosa, uska ramena verovatno ste neozenjeni sa verovatnocom od 90% a oni ostali 10% ili su par puta vec razvedeni ili ako ste i u braku znajte da taj brak nece bas dugo potrajati ukoliko se ne napregnete bar da kupite neki koliko toliko pristojan auto. E da, uzgred verovatno pogadjata da nas teoreticar upravo pripada takavoj grupi muskaraca, znaci totalna suprotnost od idealnog u svakom pogledu inace se ne bi macovao sa zenama bezuspesno vise od 10 godina na internetu.

A ako ste 190cm, debeli, sa crnom kosom, sa crnim ocima i obrvama, siroka ramena onda znajte da ne psotoji zena na ovom svetu koju ne mozete imati samo je potrebno i dovoljno da stanete pored nje i da kazete zdravo. Sve ostalo je njena briga.

Tkodje ona prica da su osvajaci sarmeri koji su inteligentni znaju da nasmeju, nezni, kavaljeri, romanticari, itd itd su verujte toalne gluposti i nemaju nikakve veze sa osvajanjem zene. Zenama je jedino i jedino i jedino bitan vas izgled i jedino vas izgled zenu ili pali ili ne pali sve ostale price su znaci nebuloze.

Naravno sad ce se na ovoj temi javljati zene koje ce reci a to je glupost meni se eto dopadaju plave oci, ili mrsavi bla bla ali to one lazu samu sebe jer verovatno imaju nekog takvog pored sebe pa su eto pristale i napravile kompromis.

Prva stavka... netacno... od auta znam da prepoznam Land rovera, Juga i Hamera... to bi bilo to... ostalo blage predstave koliko kosta i sta je nemam... niti me zanima iskreno...
Visina... tacno... niski muskarci mi nisu nikad bili privlacni niti je ijedan moj decko bio nizak.
Debljina... vala odvratno... ne zna se koji su gori oni premrsavi ili ti otromboljeni... no ajde...
Siroka ramena... tacno... ali takva struktura kosti, a ne naduvani majmun...
Eto moj odgovor na temu...
Boja kose i ociju?? Uvek su me seksualno privlacili muskarci sa svetlim ocima i svetlo smedjom kosom... ironija je to sto sam volela samo dvojicu i obojica su imali crnu kosu i tamno smedje oci...
 
opet ovi sto se drogiraju,dodjose na kratko da nam pokazu kako smo mi redovni pacijenti zapravo normalni:lol:
Vi koje to pričate ćete narkomanima tipa: Paganini, Marks, Frojd, Dostojevski, Bregović (ili onaj kome je on pisao najprodavanije pjesme i albume, Čolić), ili Lukas prve da se ponudite, prije svake koja ne kritikuje narkomane, i pašćete, ako vam oni to traže, niže nego ijedna... Vi ste najluđe za narkomanima koje tako pričate, - to znam iz iskustva ličnog i javne demonstracije da samo onoga ko je kršio pravilo da se na fakultet ne unosi to i to i to i bar ne uzima javnu su pustili da prekrši i drugo ustavom zabranjeno pravilo zbog kojeg bi drugog odma izbacili sa fakulteta, ali mene nisu jer sam najbolji bio iz najtežeg i najbitnijeg predmeta... Tako je bar objasnio direktor fakulteta, koji je reko i to da su mogli i prije da me izbace jer sam unosio to i to i to, ali nisu...
Sa nenerkomanima profesorice nisu izražavale želju da piju kafu, niti su profesori radi njih odlagali časove, da se ispričaju sa njima, niti se dešavalo dosta same da se nude da prave društvo na kafu dok sjedi nenarkoman za pola sata dvocifreni brojevi ženski, pa onda sjede jedne drugima u krilo kad nema više stolica, i usput se i upoznaju...
A nisam reko da sam sad narkoman, ne kažem ni da nisam (niti bi mogo to da kažem, jer imaju papiri sa pečatima neki đe meni to država daje na svoj račun...) a ti si samo pokazala da ti je pamet prirprosta.
 
Poslednja izmena:
Postoje mnoge teorije i napisano je tone tekstova na temu kakvi se muskarci dopadaju zenama, medjutim nije niko vise kvalifikovaniji od doticnog obzirom da ima desetogodisnje iskustvo flertovanja na internetu i za to vreme je kontaktirao vise od 3000 devojaka. Kada kazem kontaktirao to znaci da je bio bar par dana u kontaktu bilo telefonski ili preko poruka. Od tog broja bar jednom na pice je izasao sa najmanje 300 devojaka. Dakle covek je itekako kompetentan za zakljucak kakav se to muskarac dopada zenama a narocito zato sto jednostavno covek je apsolutno suprotnost od idealnog muskarca, bukvalno nema ni jedan jedini element (a koje ce mo kasnije nabrojati) koji cine idealnog muskarca.

Kao prvo ono sto je najbitnije, cesto puta se kaze da svaka zena ima svoj tip muskaraca ali to je totalno netacno. Sve zene, ali bukvalno sve, vole, zele, pale se na jedan isti tip muskarca bez izuzetka. Naravno nisu svi muskarci isti a ipak imaju zene medjutim to nije dokaz da zene imaju razlicite ukuse, to je samo dokaz da su zene naravno primorane da prave kompormise. Zapravo dovoljno je da muskarac ima bar jednu od osobina idealnog muskarca.

Dakle da pocnemo! Elementi su napisani od najbitnijih ka manje bitnijim a koji cine idealnog muskarca.

1. AUTO. Dobar, skup, nov auto za koji treba izdvojiti cifru sa bar 4 nula obara sa nogu bukvalno svaku udavacu bez obzira na sve ostalo.

2. VISINA. Najbitniji element izgleda muskarca je visina. Idealna visina je 190 cm. Moze da prodje i 185 cm ali recimo ispod 180 cm je vec problem, a pisi propalo na ispod 175 cm. Zapravo 175 cm je granica ruznoce sto se tice visine, a ispod 172cm zene na takve muskarce gledaju kao sto muskarci gledaju na zene koje imaju 200Kg. Prakticno onaj ko je nizi od 172cm zenama su totalno neprivlacni fizicki. Naravno to je sto se tice elementa visine jer ako ima neki drugi element moze da prodje ali naravno sa dobrom visinom je sve daleko lakse.

3. DEBLJINA. Verovali ili ne devojke vole debele muskrace. Jedino njemu nikad nije bilo jasno gde je ta granica debljine posle koje prelazi zenama u ruzno. Zapravo izgleda da zene nemaju gornji limit ali donji limit je taj da se nesme videti nikakva koska. Znaci one se mnogo pale na veliki stomak, kako se u zargonu kaze "pivski stomak". Znaci muskarci tipa zategnuti bilderi, atlete sa misicima ali bez stomaka i sala, i slicni pisi propalo, takvi jednostavno ne privlace zene i za njih su mrsavi. Znaci sve one reklame na televiziji u novinama ili tekstovi koji kao prikazuju nekog atletu a ispod slike stoji "na ovakve se najvise pale zene" su lazi i nebuloze koje samo treba da potstaknu ljude da nagrnu u fitnes klubove ili teretane kako bi se zgrnula lova. Zapravo moze i neki atleta iako se devojkama ne dopada njegova konstitucija jer je mrsav ali ako je visok 185cm, 190 cm ili vislji onda prolazi.

4. BOJA KOSE I OCIJU. Imate crnu kosu, crne oci, crne obrve onda ste jako veliki srecnik. Jednostavno zene lude za crnim muskarcima. Smedji, plavusani, plave oci, zelene oci, smedje oci pisi propalo, antipaticni ste sto se tog elementa tice ali naravno ako ste sa pivskim stomakom ili 190 cm onda moze da se prodje.

5. SIROKA RAMENA. Ako imate ramena kao trokrilni ormar znajte da svaka zena koja prodje pored vas dok hodate ulicom se itekako uzbudi. Jos ako ste i 190cm pa iimate pivski stomak onda prosto nema koja nece pasti pa makar vi bili 50 godina a ona 20 a da se pri tome klela pre toga da nikad ne bi bila sa starijim.

To je sve!!!!!!! Nema vise. ostalo ne igra nikakvu ulogu bukvalno. Mozete vi da imate 100 kuca 10 fabrika lanac trgovine ako kojim slucajem ne vozite skup auto dzaba to bogatstvo, prosto jednostavno necevam dati vremena da objasnite da ne vozite auto ne zato sto nemate para da kupite nego jednostavno zato sto ne volite da vozite. To ako je neko narkoman, siledzija, bezobrazan, kockar, alkoholicar, hronicni bolesnik i slicno nema veze to zene ne zanima. Prosto i jednostavno njih pokrece nagon i jednostavno dublja neka razmiljanja zene nemaju.

E sad znaci ako nemate skup auto, nizi od 172 cm, mrsavi, plave oci i kosa, uska ramena verovatno ste neozenjeni sa verovatnocom od 90% a oni ostali 10% ili su par puta vec razvedeni ili ako ste i u braku znajte da taj brak nece bas dugo potrajati ukoliko se ne napregnete bar da kupite neki koliko toliko pristojan auto. E da, uzgred verovatno pogadjata da nas teoreticar upravo pripada takavoj grupi muskaraca, znaci totalna suprotnost od idealnog u svakom pogledu inace se ne bi macovao sa zenama bezuspesno vise od 10 godina na internetu.

A ako ste 190cm, debeli, sa crnom kosom, sa crnim ocima i obrvama, siroka ramena onda znajte da ne psotoji zena na ovom svetu koju ne mozete imati samo je potrebno i dovoljno da stanete pored nje i da kazete zdravo. Sve ostalo je njena briga.

Tkodje ona prica da su osvajaci sarmeri koji su inteligentni znaju da nasmeju, nezni, kavaljeri, romanticari, itd itd su verujte toalne gluposti i nemaju nikakve veze sa osvajanjem zene. Zenama je jedino i jedino i jedino bitan vas izgled i jedino vas izgled zenu ili pali ili ne pali sve ostale price su znaci nebuloze.

Naravno sad ce se na ovoj temi javljati zene koje ce reci a to je glupost meni se eto dopadaju plave oci, ili mrsavi bla bla ali to one lazu samu sebe jer verovatno imaju nekog takvog pored sebe pa su eto pristale i napravile kompromis.

a šućmuraste?
jel moraju baš crne oči?? :sad2:
 
Neću da citiram post kojim je tema otvorena, predugacak je, a i ne valja ovu gomilu debilizama puno ponavljati.

Debil (kome se doduše mora priznati upornost) izlazi sa 300 riba koje ga odyebu i onda razvija teoriju po kojoj nije problem što je on debil, nego što žene kod muškaraca vole sve one fizičke osobine koje on ne poseduje.
Najbolji deo je onaj sa autom...

Jedan savet postavljaču teme a i tvorcu teorije: Na sledećem sudaru ispričaj ribi ovu teoriju i imaćeš šansu kod nje, žene vole muškarce koji znaju da ih nasmeju.
 
Neću da citiram post kojim je tema otvorena, predugacak je, a i ne valja ovu gomilu debilizama puno ponavljati.

Debil (kome se doduše mora priznati upornost) izlazi sa 300 riba koje ga odyebu i onda razvija teoriju po kojoj nije problem što je on debil, nego što žene kod muškaraca vole sve one fizičke osobine koje on ne poseduje.
Najbolji deo je onaj sa autom...

Jedan savet postavljaču teme a i tvorcu teorije: Na sledećem sudaru ispričaj ribi ovu teoriju i imaćeš šansu kod nje, žene vole muškarce koji znaju da ih nasmeju.

Treba da se zavrti mozak i da se nešto okrene u stomaku kad te vidi, ako to uradiš onda će i na tvoje "hahahiaigoapadgapgapadi" da odgovori sa "hihihi". Nego su to preveli tako, "koji ih nasmeju", ako je samo zasmejavaš onda si joj ortak za kafu i upuži nazad u friend zone i umri. :D
 
Treba da se zavrti mozak i da se nešto okrene u stomaku kad te vidi, ako to uradiš onda će i na tvoje "hahahiaigoapadgapgapadi" da odgovori sa "hihihi". Nego su to preveli tako, "koji ih nasmeju", ako je samo zasmejavaš onda si joj ortak za kafu i upuži nazad u friend zone i umri. :D

Jedan moj ortak koji je u mladosti imao više uspeha kod devojaka nego mi ostali je govorio o muvanju - Brate, nebitno je šta pričaš ako ona poželi u startu da bude s tobom, samo ne smeš da prestaneš, jer će onda ona početi da razmišlja, a to znači da će vrlo verovatno da joj se želje promene.
 
Vi koje to pričate ćete narkomanima tipa: Paganini, Marks, Frojd, Dostojevski, Bregović (ili onaj kome je on pisao najprodavanije pjesme i albume, Čolić), ili Lukas prve da se ponudite, prije svake koja ne kritikuje narkomane, i pašćete, ako vam oni to traže, niže nego ijedna... Vi ste najluđe za narkomanima koje tako pričate, - to znam iz iskustva ličnog i javne demonstracije da samo onoga ko je kršio pravilo da se na fakultet ne unosi to i to i to i bar ne uzima javnu su pustili da prekrši i drugo ustavom zabranjeno pravilo zbog kojeg bi drugog odma izbacili sa fakulteta, ali mene nisu jer sam najbolji bio iz najtežeg i najbitnijeg predmeta... Tako je bar objasnio direktor fakulteta, koji je reko i to da su mogli i prije da me izbace jer sam unosio to i to i to, ali nisu...
Sa nenerkomanima profesorice nisu izražavale želju da piju kafu, niti su profesori radi njih odlagali časove, da se ispričaju sa njima, niti se dešavalo dosta same da se nude da prave društvo na kafu dok sjedi nenarkoman za pola sata dvocifreni brojevi ženski, pa onda sjede jedne drugima u krilo kad nema više stolica, i usput se i upoznaju...
A nisam reko da sam sad narkoman, ne kažem ni da nisam (niti bi mogo to da kažem, jer imaju papiri sa pečatima neki đe meni to država daje na svoj račun...) a ti si samo pokazala da ti je pamet prirprosta.

ja ne mogu ovo da citma do kraja,samo cu ti reci ti se sine mnogo lozis...evo ti snikers:lol::
 
ja ne mogu ovo da citma do kraja,samo cu ti reci ti se sine mnogo lozis...evo ti snikers:lol::
One sa foruma koje su maloumnice mi nisu mame, pa me nećeš zvati sinom, ali nemam ja ništa protiv maloumnih - oni bi voljeli da nisu maloumni, nego protiv ljigavih stvorenja kao ti... jer ne tjeram ja tebe da budeš tako kao što si ljigava, a sva se topiš u ljigama ispred te tastature... kako te nije stid?
 
Poslednja izmena:
ako osh iskreno mislim da je vecini riba cak i za usputni seks potrebno nesto vise od lepog lica,osim ako nisu u toj prici zbog kesha,ili nisu videle musko eonima...
a sto se mnene tice meni je ok ako se dvoje spandjaju da zadovolje svoje potrebe(ne mora ona njega da voli,bitno je da mu veruje,tj da se oseca sigurno sa njim),al mislim da ljudi koji to cesto rade su oni koji ne mogu iz nekog razloga da ostvare prisniji odnos,a iz normalne veze svakako vise dobijas(i keks i ljubav i podrsku,neko ispunjenje koje prizilazi iz tog jedinstva 2 osobe)...
ja bi recimo volela da imam dovoljno emotivne stabilnosti da se upustim u te neke tralala varijanete,jer i one imaju svoje pozitivne strane,ali meni je za bilo koju vezu potrebno da se debelo lozim na lika i da mu max verujem,a sa tim sam slaba,mislim poverenjem,plus sto sam u hronicnom nedostatku a la amore,a ako sam s nekim na koga bi se extra lozila onda postoji velika sansa da se i zaljubim,a onda to vise nije tralala nego nesto ozbiljnije...u svakom slucaj nisam normalna:lol::mrgreen:
kako sam procitao prvu recenicu htedoh nesto oszbiljno da odgovorim al me tako nasmeja sa zadnjom recenicom, pa me prodje :lol:
ti si ti, i samo ti, sve je to normalno nenormalno
e sad ono sto htedoh reci
kako ja hocu da ga nabijem tako vi hocete da vam ga nabiju to je poenta moje price
ko, kad i kako, koliko mu vremena i emocije treba, to je individuelno, al ne pravilo

- - - - - - - - - -

opet ovi sto se drogiraju,dodjose na kratko da nam pokazu kako smo mi redovni pacijenti zapravo normalni:lol:

:lol:
 
kako sam procitao prvu recenicu htedoh nesto oszbiljno da odgovorim al me tako nasmeja sa zadnjom recenicom, pa me prodje :lol:
ti si ti, i samo ti, sve je to normalno nenormalno
e sad ono sto htedoh reci
kako ja hocu da ga nabijem tako vi hocete da vam ga nabiju to je poenta moje price
ko, kad i kako, koliko mu vremena i emocije treba, to je individuelno, al ne pravilo
ti mora da si lomio zenska srca sa svojom romantikom:lol::
ide leon prilazi ribi:slusaj ja sam kukuruz a ti si serpa,ajde da pravimo kokice:hahaha::rotf:
 
Prva stavka... netacno... od auta znam da prepoznam Land rovera, Juga i Hamera... to bi bilo to... ostalo blage predstave koliko kosta i sta je nemam... niti me zanima iskreno...
to je umece prepoznati huumera i juga B]
Visina... tacno... niski muskarci mi nisu nikad bili privlacni niti je ijedan moj decko bio nizak.
respekt
Debljina... vala odvratno... ne zna se koji su gori oni premrsavi ili ti otromboljeni... no ajde...
sta znaci premrsavi, slabo vidim u srbiji premrsave
Siroka ramena... tacno... ali takva struktura kosti, a ne naduvani majmun...
dobro, slazem se al kad pocnes nesto da treniras uhvati te neka euforija i ne znas da stanes
Eto moj odgovor na temu...
Boja kose i ociju?? Uvek su me seksualno privlacili muskarci sa svetlim ocima i svetlo smedjom kosom... ironija je to sto sam volela samo dvojicu i obojica su imali crnu kosu i tamno smedje oci...

zadnjom recenicom si potvrdila ovaj tekst iz uvoda, mozes da lazes sebe al ne prirodu
 
ti mora da si lomio zenska srca sa svojom romantikom:lol::
ide leon prilazi ribi:slusaj ja sam kukuruz a ti si serpa,ajde da pravimo kokice:hahaha::rotf:

slusaj weeeeeeeeeeee, nisi razumela, ja sam jedna od romanticnijih dusa, al po delima, ne po prici
ok i po prici al to je za mene ko laz
al sam hteo samo da kazem sto je poenta, ja nisam elokventan i ne pisem romane da ja znam kako da docaram poentu, al si je shvatila, a to mi je i namera bila :)

- - - - - - - - - -


cut bre, sad ce me hejtuje po celom forumu :lol:
 
ako osh iskreno mislim da je vecini riba cak i za usputni seks potrebno nesto vise od lepog lica,osim ako nisu u toj prici zbog kesha,ili nisu videle musko eonima...
a sto se mnene tice meni je ok ako se dvoje spandjaju da zadovolje svoje potrebe(ne mora ona njega da voli,bitno je da mu veruje,tj da se oseca sigurno sa njim),al mislim da ljudi koji to cesto rade su oni koji ne mogu iz nekog razloga da ostvare prisniji odnos,a iz normalne veze svakako vise dobijas(i keks i ljubav i podrsku,neko ispunjenje koje prizilazi iz tog jedinstva 2 osobe)...
ja bi recimo volela da imam dovoljno emotivne stabilnosti da se upustim u te neke tralala varijanete,jer i one imaju svoje pozitivne strane,ali meni je za bilo koju vezu potrebno da se debelo lozim na lika i da mu max verujem,a sa tim sam slaba,mislim poverenjem,plus sto sam u hronicnom nedostatku a la amore,a ako sam s nekim na koga bi se extra lozila onda postoji velika sansa da se i zaljubim,a onda to vise nije tralala nego nesto ozbiljnije...u svakom slucaj nisam normalna:lol::mrgreen:

Mnogim da mnoge zene koriste odlazak na letovanje/zimovanje kao priliku da budu ono sto nisu u svakodnevnom zivotu. Letovalista poput Ibize su poznata po tome sto je tamo vecina zenskog(a i muskog) sveta doslo sa ciljem da se dobro provedu i odvale od alkohola, droge i sexa.
 
Kola su kod devojki bitan faktor ne kao sredstvo prevoza vec kao manifestan simbol necijeg materijalnog stanja i statusa. Problem za njih predstavlja sto neko moze imati polovna kola i uopste ne mora biti bogat, tako ima slucajeva da ih nahvataju na kola a vrlo brzo shvate da tipovi uopste nisu bogati.
Bez obzira na sve i danas je jedno od cescih pitanja devojaka sta vozis, vole da skeniraju tipove koji voze skuplja kola , cesto se desava da prvo vide kola pa pozele da upoznaju tipa koji vozi ili pocnu da se raspituju o njemu, ko je i kako da ga upoznaju.

Setio sam jednog komentara bas na ovu temu

Danasnja situacija... dolazi mi devojka na posao i dok sedimo i pricamo o poslu u opustenom razgovoru vidi u dvoristu parkiran jedan lep beli audi. Pita ona ci je auto , ja kazem od decka koji je poslovno dosao kod nas u firmu . Vise kroz salu je pitam hoces da ti dam njegov broj a ona ozbiljno mi kaze , hajde ti daj njemu moj broj pa nek se javi ako hoce. )))))

Devojka zna samo da je njenih godina i nista drugo nisam rekao o njemu niti je ga ona videla ali je videla lep beli audi i nije problem da sama startuje... Inace svi u firmi smatramo da je dovojka lepa, pametna, ima lep posao i sve ali eto kakve su ti danasnje devojke i sta im je bitno...

Malopre kada sam decku rekao sta je bilo jer ga poznajem nije hteo ni broj da uzme jer je dobar lik i nije u fazonu nekih sema i iskoriscavanja devojaka zbog auta.....

Sto se tice ostalih kriterijuma oni su ipak sporedni , tacno je to da visina, dobra gradja moze da bude blagi plus ali poznajem isuvise mnogo onih koji su i visoki i dobro gradjeni plus i obrazovani momci pa bas i nemaju neke lepse devojke jer nemaju prolaz. Na drugoj strani ne znam nikoga ko je bogat da nema lepu devojku i odlican izbor ma koliko da je ruzan, nizak.
Obicno je to tako da ukoliko nisi vec imucan ali si savrsen u svemu ostalo imaces siri izbor nego prosecan momak ali taj izbor ma koliko sirok bio , uglavnom se sastoji od sasvim prosecnih osrednjih devojaka, retko ce se tu neka lepotica naci.
Oni koji vec nisu zgodni, visoki, obrazovani imaju veoma skroman i los izbor jer te nece ni ove osrednje. Uvek se mogu naci neki izuzeci ali oni su samo izuzeci a ne pravilo.
 
Poslednja izmena:

Back
Top