Dugogodisnje flert iskustvo muskarca sa interneta

3. DEBLJINA. Verovali ili ne devojke vole debele muskrace. Jedino njemu nikad nije bilo jasno gde je ta granica debljine posle koje prelazi zenama u ruzno. Zapravo izgleda da zene nemaju gornji limit ali donji limit je taj da se nesme videti nikakva koska. Znaci one se mnogo pale na veliki stomak, kako se u zargonu kaze "pivski stomak". Znaci muskarci tipa zategnuti bilderi, atlete sa misicima ali bez stomaka i sala, i slicni pisi propalo, takvi jednostavno ne privlace zene i za njih su mrsavi.
tesi se mlohavi vojislave :confused:
 
Tip koji ima 1.90cm i široka ramena (obično od treninga) neće ni imati debljinu i stomak. Bože, koliko samo idiotluka na jednom mestu. A znam i tipa koji je skoro milioner (a biće u budućnosti sigurno), ima ženu, dete, a kad je nju upoznao vozio je auto koji je bio takav da su na pitanje "gde da otresamo?" dobili odgovor "na pod", eto, toliko o tome. Jednostavno ga ne zanima to, njemu je auto od tačke A do tačke B, sad su mu rekli da mora to da promeni pa je kupio novi...

Inače, imam ja skoro 1.90cm, treniram ceo život, nemam ferari, ali sam dobio komplimente i za šake, za glas, za takve stvari, a da ne govorim za ramena i ostale gluposti, tako da su ove tačke i navođenja ozbiljno sranje... Ovakvu temu treba zaključati... Ili autora...

- - - - - - - - - -

Kao prvo ono sto je najbitnije, cesto puta se kaze da svaka zena ima svoj tip muskaraca ali to je totalno netacno. Sve zene, ali bukvalno sve, vole, zele, pale se na jedan isti tip muskarca bez izuzetka. .

:lol: Ipak zaključajte autora. :D
 
Tip koji ima 1.90cm i široka ramena (obično od treninga)......

Ti si neki klinac ocigledno jer tesko moze da lupi neko stariji takvu glupost da se siroka ramena dobijaju od vezbanja. Sa sirokim ramenima se bratac covek radja. Ramena cine koske a koske se ne mog povecavati vezbanjem. Ili imas ili nemas siroka ramena. Eto malo da te edukujem da ti se ne smeje neko, A ostalegluposti koje si napisao nisu vredne komentara stvarno. Nije ni ovo oko ramena nego ajde jer treba jos mnogo mleka da popijes pa onda da predjes na nesto zestoko i da imas staza sa zenama jedno 10, 15 godina pa onda da komentarises sta zene vole a sta ne.
 
Poslednja izmena:
Cista trgovina, svi vole lep zivot. Sta mlada i dobra riba moze ponuditi nekom lovatoru, samo svoju ribicu, ali skup auto i pare su i dalje u vlasnistvu lovatora

nije bas tako, to je kod nas dole malo drasticnije nego tamo gde ljudi dobro zive od svoje skole posla i plate
s obzirom da se dole nema one to malo gledaju vise da neko ima i onda one koje same imaju al nikad im nije dosta pa traze bas lovatore da moze da skokne na kafu do monaca i kupi si uz put nakit od par desetina hiljada evra al to je vec visa dimenzija
 
Postoje mnoge teorije i napisano je tone tekstova na temu kakvi se muskarci dopadaju zenama, medjutim nije niko vise kvalifikovaniji od doticnog obzirom da ima desetogodisnje iskustvo flertovanja na internetu i za to vreme je kontaktirao vise od 3000 devojaka. Kada kazem kontaktirao to znaci da je bio bar par dana u kontaktu bilo telefonski ili preko poruka. Od tog broja bar jednom na pice je izasao sa najmanje 300 devojaka. Dakle covek je itekako kompetentan za zakljucak kakav se to muskarac dopada zenama a narocito zato sto jednostavno covek je apsolutno suprotnost od idealnog muskarca, bukvalno nema ni jedan jedini element (a koje ce mo kasnije nabrojati) koji cine idealnog muskarca.

Kao prvo ono sto je najbitnije, cesto puta se kaze da svaka zena ima svoj tip muskaraca ali to je totalno netacno. Sve zene, ali bukvalno sve, vole, zele, pale se na jedan isti tip muskarca bez izuzetka. Naravno nisu svi muskarci isti a ipak imaju zene medjutim to nije dokaz da zene imaju razlicite ukuse, to je samo dokaz da su zene naravno primorane da prave kompormise. Zapravo dovoljno je da muskarac ima bar jednu od osobina idealnog muskarca.

Dakle da pocnemo! Elementi su napisani od najbitnijih ka manje bitnijim a koji cine idealnog muskarca.

1. AUTO. Dobar, skup, nov auto za koji treba izdvojiti cifru sa bar 4 nula obara sa nogu bukvalno svaku udavacu bez obzira na sve ostalo.

2. VISINA. Najbitniji element izgleda muskarca je visina. Idealna visina je 190 cm. Moze da prodje i 185 cm ali recimo ispod 180 cm je vec problem, a pisi propalo na ispod 175 cm. Zapravo 175 cm je granica ruznoce sto se tice visine, a ispod 172cm zene na takve muskarce gledaju kao sto muskarci gledaju na zene koje imaju 200Kg. Prakticno onaj ko je nizi od 172cm zenama su totalno neprivlacni fizicki. Naravno to je sto se tice elementa visine jer ako ima neki drugi element moze da prodje ali naravno sa dobrom visinom je sve daleko lakse.

3. DEBLJINA. Verovali ili ne devojke vole debele muskrace. Jedino njemu nikad nije bilo jasno gde je ta granica debljine posle koje prelazi zenama u ruzno. Zapravo izgleda da zene nemaju gornji limit ali donji limit je taj da se nesme videti nikakva koska. Znaci one se mnogo pale na veliki stomak, kako se u zargonu kaze "pivski stomak". Znaci muskarci tipa zategnuti bilderi, atlete sa misicima ali bez stomaka i sala, i slicni pisi propalo, takvi jednostavno ne privlace zene i za njih su mrsavi. Znaci sve one reklame na televiziji u novinama ili tekstovi koji kao prikazuju nekog atletu a ispod slike stoji "na ovakve se najvise pale zene" su lazi i nebuloze koje samo treba da potstaknu ljude da nagrnu u fitnes klubove ili teretane kako bi se zgrnula lova. Zapravo moze i neki atleta iako se devojkama ne dopada njegova konstitucija jer je mrsav ali ako je visok 185cm, 190 cm ili vislji onda prolazi.

4. BOJA KOSE I OCIJU. Imate crnu kosu, crne oci, crne obrve onda ste jako veliki srecnik. Jednostavno zene lude za crnim muskarcima. Smedji, plavusani, plave oci, zelene oci, smedje oci pisi propalo, antipaticni ste sto se tog elementa tice ali naravno ako ste sa pivskim stomakom ili 190 cm onda moze da se prodje.

5. SIROKA RAMENA. Ako imate ramena kao trokrilni ormar znajte da svaka zena koja prodje pored vas dok hodate ulicom se itekako uzbudi. Jos ako ste i 190cm pa iimate pivski stomak onda prosto nema koja nece pasti pa makar vi bili 50 godina a ona 20 a da se pri tome klela pre toga da nikad ne bi bila sa starijim.

To je sve!!!!!!! Nema vise. ostalo ne igra nikakvu ulogu bukvalno. Mozete vi da imate 100 kuca 10 fabrika lanac trgovine ako kojim slucajem ne vozite skup auto dzaba to bogatstvo, prosto jednostavno necevam dati vremena da objasnite da ne vozite auto ne zato sto nemate para da kupite nego jednostavno zato sto ne volite da vozite. To ako je neko narkoman, siledzija, bezobrazan, kockar, alkoholicar, hronicni bolesnik i slicno nema veze to zene ne zanima. Prosto i jednostavno njih pokrece nagon i jednostavno dublja neka razmiljanja zene nemaju.

E sad znaci ako nemate skup auto, nizi od 172 cm, mrsavi, plave oci i kosa, uska ramena verovatno ste neozenjeni sa verovatnocom od 90% a oni ostali 10% ili su par puta vec razvedeni ili ako ste i u braku znajte da taj brak nece bas dugo potrajati ukoliko se ne napregnete bar da kupite neki koliko toliko pristojan auto. E da, uzgred verovatno pogadjata da nas teoreticar upravo pripada takavoj grupi muskaraca, znaci totalna suprotnost od idealnog u svakom pogledu inace se ne bi macovao sa zenama bezuspesno vise od 10 godina na internetu.

A ako ste 190cm, debeli, sa crnom kosom, sa crnim ocima i obrvama, siroka ramena onda znajte da ne psotoji zena na ovom svetu koju ne mozete imati samo je potrebno i dovoljno da stanete pored nje i da kazete zdravo. Sve ostalo je njena briga.

Tkodje ona prica da su osvajaci sarmeri koji su inteligentni znaju da nasmeju, nezni, kavaljeri, romanticari, itd itd su verujte toalne gluposti i nemaju nikakve veze sa osvajanjem zene. Zenama je jedino i jedino i jedino bitan vas izgled i jedino vas izgled zenu ili pali ili ne pali sve ostale price su znaci nebuloze.

Naravno sad ce se na ovoj temi javljati zene koje ce reci a to je glupost meni se eto dopadaju plave oci, ili mrsavi bla bla ali to one lazu samu sebe jer verovatno imaju nekog takvog pored sebe pa su eto pristale i napravile kompromis.
Sad ti odgovara neko kome su babe (zene od preko 80) u vise navrata govorile da je prelijep, dakle, zene koje nisu od toga ni mogle ocekivati korist za sebe ili nekoga svog, jedna je na nekom groblju na sahrani prisla da mi kaze da imam prelijepe oci - a one su zelene - to se ne slaze sa tvojom teorijom. Druga je govorila o crtama lica - sto nisi pomenuo, treca, u periodu kad mi se vidjela svaka kost - sto se ne slaze sa tvojom teroijom - jer sam bio toliko smrsao, svaki dan mi je govorila da joj odlicno izgledam. Ako iko zna sto valja tu su one koje su vidjele sve zivo,dakle, babe.
Idemo dalje:
Jedna udata zena za koju bi svako ko se pali na holivudski tip ljepote reko da se cudi kako nije postala slavna kad je tako lijepa rekla mi je da sam od dvoice najljepsih muskaraca u mojoj opstini ja jedan, iako sam tad imao manje tamnu braon kosu, a visok nisam bio koliko sad, a i znala je da nemam svoja kola, pa je ipak flertovala - sto se ne slaze sa tvojom teorijom. Druga se skidala predamnom u gacice. Treca me drzala za nadlakatni misic dok smo setali ja, ona, njen muz, moj brat, i jos jedan, sto je damski i nije znak flerta, ali je znak naklonosti i dragoosobnosti. Jedna me je zvala u kucu, ljubavnica mog rodjaka koga skoro i nisam nikad vidio u zivotu, kad je dosla ovdje da ljetuje, on je nekakvi doktor nauka ili tako nesto, i odma kad sam dosao na te "palacinke" rekla da vidi po meni, po nacinu gledanja, govoru, ne znam cemu, da ja jako volim zene, ili je rekla rijec "obozavam", "kao moj {Ime tog mog rodjaka}", i tako dalje, i tome slicno. - tad sam isto bio nizak, sad sam srednje visine, ali imao sam u ovim slucajevima sa udatim zenama jedan atribut koji necu uopste otkrivati, koji mozda jeste doprinio da se tako ponasaju... Isti atribut sam mozda imao i onda kad su tri medjusobno najbolje drugarice odjednom pocele da se sve zajedno flertujuci vidjaju sa mnom, da mi dolaze u kucu...
 
Postoje mnoge teorije i napisano je tone tekstova na temu kakvi se muskarci dopadaju zenama, medjutim nije niko vise kvalifikovaniji od doticnog obzirom da ima desetogodisnje iskustvo flertovanja na internetu i za to vreme je kontaktirao vise od 3000 devojaka. Kada kazem kontaktirao to znaci da je bio bar par dana u kontaktu bilo telefonski ili preko poruka. Od tog broja bar jednom na pice je izasao sa najmanje 300 devojaka. Dakle covek je itekako kompetentan za zakljucak kakav se to muskarac dopada zenama a narocito zato sto jednostavno covek je apsolutno suprotnost od idealnog muskarca, bukvalno nema ni jedan jedini element (a koje ce mo kasnije nabrojati) koji cine idealnog muskarca.

Kao prvo ono sto je najbitnije, cesto puta se kaze da svaka zena ima svoj tip muskaraca ali to je totalno netacno. Sve zene, ali bukvalno sve, vole, zele, pale se na jedan isti tip muskarca bez izuzetka. Naravno nisu svi muskarci isti a ipak imaju zene medjutim to nije dokaz da zene imaju razlicite ukuse, to je samo dokaz da su zene naravno primorane da prave kompormise. Zapravo dovoljno je da muskarac ima bar jednu od osobina idealnog muskarca.

Dakle da pocnemo! Elementi su napisani od najbitnijih ka manje bitnijim a koji cine idealnog muskarca.

1. AUTO. Dobar, skup, nov auto za koji treba izdvojiti cifru sa bar 4 nula obara sa nogu bukvalno svaku udavacu bez obzira na sve ostalo.
i iz njega izadje nabedjeni debil,koji ne ume da sastavi 3 recenice normalne,tatin sin ili lik koji se tripuje da je baja..znaci najn,da vidimo sta imas dalje u ponudi:

2. VISINA. Najbitniji element izgleda muskarca je visina. Idealna visina je 190 cm. Moze da prodje i 185 cm ali recimo ispod 180 cm je vec problem, a pisi propalo na ispod 175 cm. Zapravo 175 cm je granica ruznoce sto se tice visine, a ispod 172cm zene na takve muskarce gledaju kao sto muskarci gledaju na zene koje imaju 200Kg. Prakticno onaj ko je nizi od 172cm zenama su totalno neprivlacni fizicki. Naravno to je sto se tice elementa visine jer ako ima neki drugi element moze da prodje ali naravno sa dobrom visinom je sve daleko lakse.
visina je bitna,po meni muskarac treba da bude krupniji i visi od devojke,dobro bar visi...ja mu dodjem 175,znaci ispod ne odgovara...
al opet dzaba mu majkl dzordan visina ako je sve ostalo odbojno...


3. DEBLJINA. Verovali ili ne devojke vole debele muskrace. Jedino njemu nikad nije bilo jasno gde je ta granica debljine posle koje prelazi zenama u ruzno. Zapravo izgleda da zene nemaju gornji limit ali donji limit je taj da se nesme videti nikakva koska. Znaci one se mnogo pale na veliki stomak, kako se u zargonu kaze "pivski stomak". Znaci muskarci tipa zategnuti bilderi, atlete sa misicima ali bez stomaka i sala, i slicni pisi propalo, takvi jednostavno ne privlace zene i za njih su mrsavi. Znaci sve one reklame na televiziji u novinama ili tekstovi koji kao prikazuju nekog atletu a ispod slike stoji "na ovakve se najvise pale zene" su lazi i nebuloze koje samo treba da potstaknu ljude da nagrnu u fitnes klubove ili teretane kako bi se zgrnula lova. Zapravo moze i neki atleta iako se devojkama ne dopada njegova konstitucija jer je mrsav ali ako je visok 185cm, 190 cm ili vislji onda prolazi.
a meni ne smetaju bucakasti,al ne volim one mrsavce,manje od mene,sa dr strane moja drugarica vise voli te vitke likove..znaci stavar ukusa...
druga se opet nervira jel joj stalno zapadnu super zgodni,a ona bi malo da bar budu normalniji..valjda nije svejedno ako lik privlaci sve muvice:lol:al dobro tu se vise zezala...
znaci i ovde svezavisi od ukusa....


***ps:ne znam ko voli one nebildovane koji ne mogu da spuste ruku pod kosim uglom:lol:najlepse je kad je malo razvijen ali definisan,kako se to vec kaze,i malo krupniji u ramenima...
totalno nabildovan fuj fuj fuj...

4. BOJA KOSE I OCIJU. Imate crnu kosu, crne oci, crne obrve onda ste jako veliki srecnik. Jednostavno zene lude za crnim muskarcima. Smedji, plavusani, plave oci, zelene oci, smedje oci pisi propalo, antipaticni ste sto se tog elementa tice ali naravno ako ste sa pivskim stomakom ili 190 cm onda moze da se prodje.
ja sam se celog zivota lozila na smedjkaste i plavusane...iz priloga:mrgreen::heart::
1418731390-929ee3a237a74e943dd65aaa09a5ce63.jpg

moja drugarica na crnokose...

5. SIROKA RAMENA. Ako imate ramena kao trokrilni ormar znajte da svaka zena koja prodje pored vas dok hodate ulicom se itekako uzbudi. Jos ako ste i 190cm pa iimate pivski stomak onda prosto nema koja nece pasti pa makar vi bili 50 godina a ona 20 a da se pri tome klela pre toga da nikad ne bi bila sa starijim.
siroka ramena da troklirni orman,ne:lol:
sine stvar je u meri znaci malo razvijeniji u ramenima,ne da ima 3 tone misica..


To je sve!!!!!!! Nema vise. ostalo ne igra nikakvu ulogu bukvalno. Mozete vi da imate 100 kuca 10 fabrika lanac trgovine ako kojim slucajem ne vozite skup auto dzaba to bogatstvo, prosto jednostavno necevam dati vremena da objasnite da ne vozite auto ne zato sto nemate para da kupite nego jednostavno zato sto ne volite da vozite. To ako je neko narkoman, siledzija, bezobrazan, kockar, alkoholicar, hronicni bolesnik i slicno nema veze to zene ne zanima. Prosto i jednostavno njih pokrece nagon i jednostavno dublja neka razmiljanja zene nemaju.

E sad znaci ako nemate skup auto, nizi od 172 cm, mrsavi, plave oci i kosa, uska ramena verovatno ste neozenjeni sa verovatnocom od 90% a oni ostali 10% ili su par puta vec razvedeni ili ako ste i u braku znajte da taj brak nece bas dugo potrajati ukoliko se ne napregnete bar da kupite neki koliko toliko pristojan auto. E da, uzgred verovatno pogadjata da nas teoreticar upravo pripada takavoj grupi muskaraca, znaci totalna suprotnost od idealnog u svakom pogledu inace se ne bi macovao sa zenama bezuspesno vise od 10 godina na internetu.

A ako ste 190cm, debeli, sa crnom kosom, sa crnim ocima i obrvama, siroka ramena onda znajte da ne psotoji zena na ovom svetu koju ne mozete imati samo je potrebno i dovoljno da stanete pored nje i da kazete zdravo. Sve ostalo je njena briga.

Tkodje ona prica da su osvajaci sarmeri koji su inteligentni znaju da nasmeju, nezni, kavaljeri, romanticari, itd itd su verujte toalne gluposti i nemaju nikakve veze sa osvajanjem zene. Zenama je jedino i jedino i jedino bitan vas izgled i jedino vas izgled zenu ili pali ili ne pali sve ostale price su znaci nebuloze.

Naravno sad ce se na ovoj temi javljati zene koje ce reci a to je glupost meni se eto dopadaju plave oci, ili mrsavi bla bla ali to one lazu samu sebe jer verovatno imaju nekog takvog pored sebe pa su eto pristale i napravile kompromis.

pa kakva ti je udica takav ti je plen,ako osh ribu koja je stobom zbog kola,znas kako se to zove...a inace ove generalizacije su glupost jer svako ima neki svoj ukus...

- - - - - - - - - -

ovo moram da izdvojim:
Tkodje ona prica da su osvajaci sarmeri koji su inteligentni znaju da nasmeju, nezni, kavaljeri, romanticari, itd itd su verujte toalne gluposti i nemaju nikakve veze sa osvajanjem zene. Zenama je jedino i jedino i jedino bitan vas izgled i jedino vas izgled zenu ili pali ili ne pali sve ostale price su znaci nebuloze.


ti ocigledno ne znas nista...neko moze da bude lep i savrsen,a da bude dosadan,otuzno lep sto bi rekli da energije u njemu nema....
a opet da bude ruznjikav a da bude harizmatican....harizma je majka,i ona ti nadomescuje mnoge mane...

- - - - - - - - - -

Nemam auto, nemam visinu, kazu mi da sam zgoljav relativno i da me nema, vise sam smedj nego crn, jedino sto tu i tamo imam ledja siroka.
Znaci leba od mene. :mrgreen:

natojimo te,i teramo da trcis za autobusom svako jutro,i spreman si za svet:D
 
Poslednja izmena:
ti sine ocigledno ne znas nista...neko moze da bude lep i savrsen,a da bude dosadan,otuzno lep sto bi rekli da energije u njemu nema....
a opet da bude ruznjikav a da bude harizmatican....harizma je majka,i ona ti nadomescuje mnoge mane...

>>>>>

iako ima istine u tvom postu, al si samo objasnila da ako nema one energije da picis dalje a ne da te na lepoti nije vec ebo
 
ja plave al pozelene na jakom suncu

te su najlepse:zaljubljena::D

- - - - - - - - - -

ti sine ocigledno ne znas nista...neko moze da bude lep i savrsen,a da bude dosadan,otuzno lep sto bi rekli da energije u njemu nema....
a opet da bude ruznjikav a da bude harizmatican....harizma je majka,i ona ti nadomescuje mnoge mane...

>>>>>

iako ima istine u tvom postu, al si samo objasnila da ako nema one energije da picis dalje a ne da te na lepoti nije vec ebo

pa ne moze se stici do tacke 2 ako nije tacka 1 kako treba...:mrgreen::lol:
iliti idi zezaj nekog dr:PPP
 
jes, samo dok prepoznas to, jer se dobro kamufliraju, vec si ebana :lol:

e sad lepota zenskog bica je sto moze duze da izdrzi od muskarca,iliti strpljenje je majka:D
al ne valja ni tu preterivati:lol:
cartoon.jpg


- - - - - - - - - -

misli ono kod muskarca se vrti sve oko sake mesa :lol:

a kod vas?
e sad malo idemo u dr temu..
ne vrti se sve ali su muskarci vise podlozni hormonalnim disbalansima,pa vecina ne bira,i ne diskiminise,ni po godinama ni po cemu dr:lol:
beseonaj video gde je riba cimala muskarce i svaki je prihvatio seks sa njom(a 1 put je videli u zivotu)..a kad je isto ispitivao muskarac nije se lepo proveo..:lol:
 
Ti si neki klinac ocigledno jer tesko moze da lupi neko stariji takvu glupost da se siroka ramena dobijaju od vezbanja. Sa sirokim ramenima se bratac covek radja. Ramena cine koske a koske se ne mog povecavati vezbanjem. Ili imas ili nemas siroka ramena. Eto malo da te edukujem da ti se ne smeje neko, A ostalegluposti koje si napisao nisu vredne komentara stvarno. Nije ni ovo oko ramena nego ajde jer treba jos mnogo mleka da popijes pa onda da predjes na nesto zestoko i da imas staza sa zenama jedno 10, 15 godina pa onda da komentarises sta zene vole a sta ne.

Kad je neko 1.90cm obično i ima šira ramena, što se tiče koske, tako da to i ne moram pominjati... A ramena kao ramena se obično i dobiju treningom, tako da će taj od 1.90cm uz jaka ramena i sve ostalo imati jako, stomak dosta teško... Imam ortaka koji je preko 1.90, ima 100kg i ništa mu se ne vidi, na tu visinu imati stomak onda moraš imati salo i to mnogo sala.

Tačno, zemlja Srbija, vek 21, mada se čini da je 15... Ovde i dalje vlada ono "ko je duže na zemlji taj je i najpametniji", obesi ti tih svojih 10 i 15 godina "staža" na neku stvar kad ništa naučio nisi. Za ženu treba da imaš hrabrost, harizmu, jačinu, stabilnost, treba da joj se igraš sa glavom... Ako spadneš na skup auto znaj da u glavi i nemaš ništa.
 
e sad lepota zenskog bica je sto moze duze da izdrzi od muskarca,iliti strpljenje je majka:D
al ne valja ni tu preterivati:lol:
cartoon.jpg


- - - - - - - - - -

e sad malo idemo u dr temu..
ne vrti se sve ali su muskarci vise podlozni hormonalnim disbalansima,pa vecina ne bira,i ne diskiminise,ni po godinama ni po cemu dr:lol:
beseonaj video gde je riba cimala muskarce i svaki je prihvatio seks sa njom(a 1 put je videli u zivotu)..a kad je isto ispitivao muskarac nije se lepo proveo..:lol:

nisam ja ni mislio direktno na tebe, ako ti nekom ne das mesecima dok ga ne upoznas to ne znaci da na zapadu ne radi to 90% njih posle par vidjenja

znam je to sve sve sam ja video, kao sto je vidjeno da covek zvoni na vrata jedne zene koja ima kucu u vrednosti od 350-500 hiljada evra ako ne i vise, njen muz zaradjuje super mozda su i milioneri i pita je dal bi se ona sa njim za milion ebala, zena kaze onako hocu necu sramno da, on izvadi 50 maraka iz dzepa i kaze a za 50, a ona odgovara, a sta vi mislite ko sam ja, da bi joj on odgovorio, to smo utvrdeli pre, sad se samo cenkamo :lol:

a video sam video, jedan mnogo lep momak u spaniji, prilazi devojci i pita je, usred bela dana na ulici, ona svabica i on spanac al zivi u nemackoj, ona pristaje bez razmisljanja, znaci do izgleda je ;)
 

Back
Top