ДС у Арени

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a o bozi derikozi nemate sta da kazete. vasu stranku predvodi srednjoskolac, onda hotlips a jedan od retkih doktora vam je u zatvoru. a koliko je on doktor, pre ce biti da je za doktora, govore naslovi njegovih "knjiga" koje su ponosno stavljene iza nikolica na spotu
 
eremita:
Само ти и даље гледај у ВИЗИЈУ коју вам је инсталирао халуцинатор Тадић...
pa nije on bio obucar u Babusnici ovo su ozbiljne skole (najpriznatije u svetu) kao i ozbiljne firme nema tu muvanja i izmisljanja to se lako moze proveriti, samo sto je narod glup i zavidan pa svako ko je znanjem nesto uradio od zivota odmah je sumnjiv i iako ima diplome sa najuglednijih svetskih univerziteta kod primitivnih malogradjan to je verovatno minus cim nije uspeo u svoje selo.
 
Korner zastavica:
Pa posto je zavrsio Sorbonu i posto je bio najbolji student na Harvardu u poslednjih deset godina (oda kada je zavrsio) i posto prica 5 jezika i posto je direktor "Kredi Agrikol" banke za jugoistocnu evropu, moze da lici i na Kvazimoda i bice bolji od Kostinje koji je zavrsio neki ubudjali komunisticki fax.Mada i to cenim, s obzirom da Nikolic nije makao dalje od srednje grobarske skole. Hvala.

какве то везе има ШТА ЈЕ ЗАВРШИО када се показао мали лопов на делу...
ПИТАМ ТЕ ГДЕ ЈЕ 40 МИЛИКИ ОЈРА И КОЛИКО ЈЕ МАЛИ ЛОПОВ ДОБИјО
ПРОВИЗИЈЕ ОД КАРИЋА???


 
eremita:
Само ти и даље гледај у ВИЗИЈУ коју вам је инсталирао халуцинатор Тадић...

Cini mi se da sam ti sa 2-3 recenice TOTALNO UBIO INSPIRACIJU,jer posto nisi napisao nista pametno,napisao si i jedan od svojih NAJKRACIH postova u istoriji svog postovanja na Krsti,ako ne i najkraci. :D
 
eremita:
какве то везе има ШТА ЈЕ ЗАВРШИО када се показао мали лопов на делу...
ПИТАМ ТЕ ГДЕ ЈЕ 40 МИЛИКИ ОЈРА И КОЛИКО ЈЕ МАЛИ ЛОПОВ ДОБИјО
ПРОВИЗИЈЕ ОД КАРИЋА???

Problem je malo kompleksniji nego sto ti mozes da shvatis,pa te i ne krivim.


A za Karica...hm...A Velja? Meni pricali da su se njih dvojica druzili i igrali klikere do pre godinu dana.

No,ako je nesto Boza uradio nesto protiv zakonito,pa sto ga nista uhapsili tri godine?
Saucesnici!

:D:D
 
Korner zastavica:
Problem je malo kompleksniji nego sto ti mozes da shvatis,pa te i ne krivim.


A za Karica...hm...A Velja? Meni pricali da su se njih dvojica druzili i igrali klikere do pre godinu dana.

No,ako je nesto Boza uradio nesto protiv zakonito,pa sto ga nista uhapsili tri godine?
Saucesnici!

:D:D

Ma reče večeras Ristivojević (DSS) da to nije krivično delo, već politička odgovornost
Mumlao nešto, umro sam od smeha.
 
filatelista:
Ma reče večeras Ristivojević (DSS) da to nije krivično delo, već politička odgovornost
Mumlao nešto, umro sam od smeha.

Pa kad neko ne ume da prica onda obicno mumla.
Ma samo eremita ne vidi da DSS svira qurcu i tvrdi pazar,hoce da otme sto vise glasova od SRSa,bas sa tim tvrdjenjem pazara o koaliciji posle izbora. Daje laznu nadu,eto...samo se eremita kao njihov simpatizer pali,a ne bi trebao da se pali,posto je simpatizer. Ne moze da shvati da ta igra nije upucena njemu. :D
A mozda i jeste...:D:D
 
Korner zastavica:
Pa kad neko ne ume da prica onda obicno mumla.
Ma samo eremita ne vidi da DSS svira qurcu i tvrdi pazar,hoce da otme sto vise glasova od SRSa,bas sa tim tvrdjenjem pazara o koaliciji posle izbora. Daje laznu nadu,eto...samo se eremita kao njihov simpatizer pali,a ne bi trebao da se pali,posto je simpatizer. Ne moze da shvati da ta igra nije upucena njemu. :D
A mozda i jeste...:D:D
Pa otimaju sigurno...Domaćinska spika, narodne nošnje, Kosovo... Onda Toma mora u porodilište i u starački (doduše, u gerentološkom se dobro snašao) :lol:
Ja sam pravnik, verenica pravnica, ali Ristivojević je tako zakomplikovao da to nismo mogli da razumemo, onda shvatišmo da nemaju ništa. Te upravni spor ne može da odlučuje o meritoru, pa nije pravosnažna odluka Vrhovonog Suda, te na kraju kaže da u krivičnom zakoniku to ne postoji kao krivično delo i da je to politička odgovornost :lol: :lol:
 
ali najbolje je sto se ON buni kako je boza djelic dao karicu 40mil evra. sad, to je krivac za sve eremitine probleme, i probleme srbije. e da djelic nije dao tih 40 miliona di bi nam bio kraj.
da tabloidi tipa kurir i ostalih seljoberskih novina nisu pisali o tome, ti to ne bi ni znao niti bi osetio na svojoj kozi.
samo pokazujes koliko si indoktriniran eremita. i jako mi je tesko da ne dodajem prefiks S tvom imenu
 
SIGNATURE 350:
ali najbolje je sto se ON buni kako je boza djelic dao karicu 40mil evra. sad, to je krivac za sve eremitine probleme, i probleme srbije. e da djelic nije dao tih 40 miliona di bi nam bio kraj.
da tabloidi tipa kurir i ostalih seljoberskih novina nisu pisali o tome, ti to ne bi ni znao niti bi osetio na svojoj kozi.
samo pokazujes koliko si indoktriniran eremita. i jako mi je tesko da ne dodajem prefiks S tvom imenu

Tako,tako...jos je cudno da eremiti za tih 40 miliona nisu rekli u njegovoj simpatizerskoj stranci citave 3-4 godine. Nego bas pre 7 dana. :D

A ne pominje se da smo 2006 IZGUBILI 350 miliona evra pomoci od EU zbog "rada" Vlade.
Yebes 350 miliona,kad je to mnogo manje nego 40 miliona. :D:D
 
Sta su ti glupi ljudi.Eno i Neda Arneric u Areni bila.Kakva guska.Umesto posle one afere Bodrum gde se izvukla od robije samo zato sto nam je drzava i sudstvo go **** da bezi iz te politike sto je dalje moguce ona opet.
 
Данас су ДС-овци ову заставу "развили" и њоме млатарали по Београду - КАКО СТЕ СЕЈАЛИ ТАКО ЋЕТЕ И ДА ЖАЊЕТЕ !





И само да додам још и ово - ви из ДС-а сте вечерас ЗАПЕЧАТИЛИ СВОЈУ СУДБИНУ... дозволити да вам кампању води Герхард Шредер - МОЖЕ САМО НЕКО КО ЈЕ ЛУД !
 
filatelista:
Pa otimaju sigurno...Domaćinska spika, narodne nošnje, Kosovo... Onda Toma mora u porodilište i u starački (doduše, u gerentološkom se dobro snašao) :lol:
Ja sam pravnik, verenica pravnica, ali Ristivojević je tako zakomplikovao da to nismo mogli da razumemo, onda shvatišmo da nemaju ništa. Te upravni spor ne može da odlučuje o meritoru, pa nije pravosnažna odluka Vrhovonog Suda, te na kraju kaže da u krivičnom zakoniku to ne postoji kao krivično delo i da je to politička odgovornost :lol: :lol:

Ako vas dvoje kao pravnici (kao za malo i ja,heheheh) niste mogli da razumete sta je Ristivojevic hteo da kaze,onda je dobro sto to ja nisam slusao. :D:D
A zamisli kada to slusa neko ko je zavrsio recimo za zavarivaca,tesara,mesara,trgovca,frizera...itd? :D:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top