Država Srbija odlučila da se obračuna sa najsiromašnijim građanima Srbije!

Država je odlučila da se preko Javnog komunalnog preduzeća Infostan obračuna sa najsiromašnijim građanima Srbije najnovijom akcijom - tužila je preko 100.000 dimaćinstava pred četvrtim opštinskim sudom za kašnjenje izmirenja svojih obaveza. Genocidna prema svom narodu? [/B]

Не прди много досовац

У њих сте се клели , они ће вас и уништити
 
pa sad...vidi ovako; ne spadam u imucnije gradjane ove sasave zemlje, ali prvo placam racune, a zatim planiram sve ostalo...elem, kako to..."racuni iz 99"...? :eek:

Idu na to da neko nije sačuvao priznanicu od plaćenih komunalija iz 1999 godine i naplatiće mu te komunalije + sudske troskove. Klasičan vid iznude novca od građana. Meni se to desavalo pa sam morao da saljem fotokopiju uplatnice ili da je nosim na uvid.
Ja čuvam sve te račune u proteklih 20 godina i jedino na taj način moze da se spase covek od tih secikesa!

Privredni kriminal je mala beba za komunalno koje ne proknjzi uplatnicu pa vam naplacuje kamatu godinu dana :) Nije to neka cifra ali razmislite koliki je to novac na nivou drzave ;)
Kazem ja da je drzava neprijatelj svakog gradjanina, sve su to kao neke greske u administraciji za koje niko ne odgovara :mrgreen:

Mislim posle godinu dana vam stigne presuda za izvrsenje prinudne naplate sa sudskim troskovima zbog greske u administraciji? Nije bre, pljackaju nasumice narod. Niko ne odgovara posle za pretrpljeno uznemiravanje.
 
Poslednja izmena:
Idu na to da neko nije sačuvao priznanicu od plaćenih komunalija iz 1999 godine i naplatiće mu te komunalije + sudske troskove. Klasičan vid iznude novca od građana. Meni se to desavalo pa sam morao da saljem fotokopiju uplatnice ili da je nosim na uvid.
Ja čuvam sve te račune u proteklih 20 godina i jedino na taj način moze da se spase covek od tih secikesa!

Privredni kriminal je mala beba za komunalno koje ne proknjzi uplatnicu pa vam naplacuje kamatu godinu dana :) Nije to neka cifra ali razmislite koliki je to novac na nivou drzave ;)
Kazem ja da je drzava neprijatelj svakog gradjanina :mrgreen:

dobro, i meni se svasta dogadjalo s Infostanom...konkretno;
"nisu proknjizili"...dvaput su naplatili i tako...
medjutim, priznanice cuvam upravo zato sto znam s kim imam posla
i ne, nemam neplacene racune iz 99...aman??? iz 99...i dalje to meni "nije jasno"...:think:
 
dobro, i meni se svasta dogadjalo s Infostanom...konkretno;
"nisu proknjizili"...dvaput su naplatili i tako...
medjutim, priznanice cuvam upravo zato sto znam s kim imam posla
i ne, nemam neplacene racune iz 99...aman??? iz 99...i dalje to meni "nije jasno"...:think:

Nemam ni ja iz 1999 godine ali to je za njih 10 godina prostora za spekulacije i razne prevare koje mogu samo ekonomski stručnjaci da smisle. Pomislite samo koliko se ljudi selilo, sredjivalo papire ili na kraju - slučajno bacilo "neke stare račune" pa cete doci do nezamislive cifre!
Ako uzmemo u proseku da su svako domaćinstvo pokušali da izvaćare za jedne komunalije - dolazimo do sulude cifre na drzavnom nivou!

Hoce centrala da pogresi jednom ali ne i sto puta kako kaze u balkanskom spijunu :)
 
Nemam ni ja iz 1999 godine ali to je za njih 10 godina prostora za spekulacije i razne prevare koje mogu samo ekonomski stručnjaci da smisle. Pomislite samo koliko se ljudi selilo, sredjivalo papire ili na kraju - slučajno bacilo "neke stare račune" pa cete doci do nezamislive cifre!
Ako uzmemo u proseku da su svako domaćinstvo pokušali da izvaćare za jedne komunalije - dolazimo do sulude cifre na drzavnom nivou!

Hoce centrala da pogresi jednom ali ne i sto puta kako kaze u balkanskom spijunu :)


drugim rijecima...pretjerujes...ono, malo si se...zanio? :roll:
 
drugim rijecima...pretjerujes...ono, malo si se...zanio? :roll:

Nisam, ako se meni i tebi desavalo da potrazuju po nekoliko puta za "neproknjizene" komunalije... Malo je to simptomatično zar ne?
Sve je toliko očigledno ali su ljudi mahom slabije obrazovani i to prolazi. Ona stara APP ili ti ako prodje - prodje.

Zavlači drzava gradjanima ruku u dzep direktno.
Jesu duvale demokrate 99 godine kako je sloba lopov jer je televizijsku pretplatu prišio uz struju a isto rade... Licemerna gomna.
Iz srbije treba otići.
 
Nisam, ako se meni i tebi desavalo da potrazuju po nekoliko puta za "neproknjizene" komunalije... Malo je to simptomatično zar ne?
Sve je toliko očigledno ali su ljudi mahom slabije obrazovani i to prolazi. Ona stara APP ili ti ako prodje - prodje.

Zavlači drzava gradjanima ruku u dzep direktno.
Jesu duvale demokrate 99 godine kako je sloba lopov jer je televizijsku pretplatu prišio uz struju a isto rade... Licemerna gomna.
Iz srbije treba otići.

pa nije bas tako...bez obzira na "obrazovanje" ljudi se cesu gdje ih svrbi...
i dolaze, i zale se...sto je sasvim ok
medjutim, ako netko ima neplacenih racuna iz 99...na sta se taj zali??? aman...:lol:
 
pa nije bas tako...bez obzira na "obrazovanje" ljudi se cesu gdje ih svrbi...
i dolaze, i zale se...sto je sasvim ok
medjutim, ako netko ima neplacenih racuna iz 99...na sta se taj zali??? aman...:lol:

Ko kaze da je duzan iz 1999 godine? Ako oni kazu da si duzan a ti bacio priznanicu - mozes samo da se slikaš! I jos ti nakarikaju kamate i sudske troskove i to sve posalju svim svojim zadovoljnim korisnicima nasumice :)
Tebi januar 2001, meni decembar 2004 i bog da te vidi kako se kasa puni nelegalno :)
Sto ste bre svi bukvalisti, niko ne shvata sushtinu problema da na kucnu adresu stizu uplatnice sa nekim nezamislivim ciframa bez ikakvog obrazlozenja!
Čista obmana i prevara građana srbije!
Polovina vas koji komentarisete ovde nije nikada videla uplatnicu a kamo li isla u postu... Kao kada je mene jedan drugar pitao gde se plaća fixni telefon :lol:
 
Ko kaze da je duzan iz 1999 godine? Ako oni kazu da si duzan a ti bacio priznanicu - mozes samo da se slikaš! I jos ti nakarikaju kamate i sudske troskove i to sve posalju svim svojim zadovoljnim korisnicima nasumice :)
Tebi januar 2001, meni decembar 2004 i bog da te vidi kako se kasa puni nelegalno :)
Sto ste bre svi bukvalisti, niko ne shvata sushtinu problema da na kucnu adresu stizu uplatnice sa nekim nezamislivim ciframa bez ikakvog obrazlozenja!
Čista obmana i prevara građana srbije!
Polovina vas koji komentarisete ovde nije nikada videla uplatnicu a kamo li isla u postu... Kao kada je mene jedan drugar pitao gde se plaća fixni telefon :lol:


aham...Mario, ja cuvam uplatnice upravo iz tog razloga
imam punu kutiju ebenih uplatnica...kontas...

medjutim, koliko ja vidim uopce nije u tome stvar; ako su se odlucili obracunati s neplatisama to je...ok
mozes to zvati kako hoces, al to je to...

i da budem iskrena; vise znam sirotinje i penzionera koji podmiruju uredno racune
nego bahatih ljudi koji novac imaju...zapanjujuce, ali je...tako. :confused:
 
Država je odlučila da se preko Javnog komunalnog preduzeća Infostan obračuna sa najsiromašnijim građanima Srbije najnovijom akcijom - tužila je preko 100.000 dimaćinstava pred četvrtim opštinskim sudom za kašnjenje izmirenja svojih obaveza.
Znači ako niste izmirili decembarske komunalije - stići će vam presuda od 4og opštinskog suda i moraćete da plaite 12.000 dinara sudske troskove!

Po meni je ovo zločin protiv čovečnosti - uništavanje preko 100.000 siromašnih dimaćinstava širom Srbije.
Još jedna sramota demokratije.

A svi znamo dobro da:
1. Grejanje je katastrofa
2. U vodi ima kamenja i komada čelika
3 Đubre ispada iz prepunih kontejnera koji smrde od početka do kraja ulice.
4. Liftovi se kvare a komunalno izmišlja basnoslovne cifre za popravke
5. Odrzavanje zgrade a 90% zgrada više nema krovove i oluke a oni ne odgovaraju na pozive...

Ne daju ništa a prete prinudnom naplatom kroz zaplenu imovine najsiromasnijim građanima sramne Srbije. policija ubija neduzne gradjane metkom u glavu? kakva je danas Srbija? Genocidna prema svom narodu?
Dok nam predsednik republike srbije Boris Tadić daje izjave na televiziji kako srbija mora da se obračuna sa privrednim kriminalom - počeo je od svog gladnog naroda.

http://www.infostan.co.rs/index.php?option=com_content&task=view&id=304&Itemid=143

ako, ako....pa ko ima da plati nek ostane u bg, a ko nema prtina u zaparlozenu selendru iz koje je pobegao (racunam negde oko 80% bg gologuzije)
 

Back
Top