Други славе српске устанке

Da, taj okrutni Staljin, za ustase zapadnjacke ekstremiste i domace Nedicevce najveci ubica svih vremena kako govore, prema zarobljenicima se odnosio covecanski kako nijedan zapadnjak ne bi nikada, da je preziveo sta je prezivela Rusija. Nemacki strah i bezanje u ruke Amerikanaca nije bilo posledica Staljinove okrutnosti vec miks propagande koja im se servirala i vlastite neciste savesti. Na Balkan se vratilo dosta Hrvata i narocito Rumuna na saveznickoj strani. Pa citavu Bugarsku je abolirao, dotadasnju Hitlerovu saveznicu. Ljudi su samo preusmerili tenkove na drugu stranu na kraju krajeva pomogli su i oslobadjanje nase zemlje.

I sada ti u 2013 gle sta zagovaras LOL. Da se razumemo tebi na volju ali nemas prava Duleta niti bilo koga uslovljavati i jos onda to prodavati pod patriotizam. E u tome je problem i zato sam odreagovao a ne sa namerom da ti drzim moralne lekcije. Nasa duznost je kada dodje za to cas da se odazovemo pozivu i da se ustavu nase zemlje pokorimo i da sacuvamo granice. Tu se patriotska duznost okoncava a sta dalje pa tu ima puno ideja i nemoj nametati tvoju kao jedinu legitimnu.

Inace to sta je Staljin i njegova zemlja i narod proziveo mi smo ovde proziveli samo od ustasa koji dolaze gle cuda iz redova hrvatskog a ne siptarskog naroda. A eto ti bi sa njima sklapao savez. Uostalom diskusija je besmislena jer ti sigurno ni od jednog srpskog komandanta narocito u 21. veku neces cuti naredbu da se pokolju ili spale svi na koje si naisao.
Ja нисам искључив и не волим идолопоклоништво, па ме не занима шта је радио са заробљеницима, ако их је побио нека их је. Рецимо ја бих применио његов систем радних логора звани гулаг. И све што је позитивна тековина Стаљина и СССР-а, апсолутно ме не занима идеолошки калуп, као рецимо то мора тако ... то је идеолошка основа и мантра. Је$еш идеологију, примени све што ваља из свих идеологија и што је примњиве у данашњем времену, простору и тренутку.

Да понављам ... водио бих дијалог са свим хришћанским народима, можда бих са неким био у чвршћем савезу, са неким у лабавијем, а можда са некима не бих ни могао, али би били од користи ако би били неутрални.

Vidimo kakvu su drzavu ostavili monarhisti,posle sloma '41...takvu da je u njoj jos bilo mogucnosti da se stvori ista takva par godina kasnije.
Posle komunisticke poluvekovne vladavine...vidimo da Srba u Hrvatskoj ima u tragovima...Makedonije totalno rasrbljena,kao i Crna Gora...da ne idem dalje sa Kosmetom,itd.
Опет типична српска апатија, све је црно око нас.
Јесте тачно је да је су највише страдали Срби из Хрватске и са КиМ, али са друге стране Македонија која јесте расрбљена има у Србији преко 200.000 Македонаца, од којих свега десетак посто се изјашњава да су Македонци и то је национална мањина. Вођа српске десничарске партије Заветници је Стефановски родом из Криве Паланке. Они су измишљена нација која се ломи, ако их шиптари протерају у Бугарску биће Бугари, ако их протерају код нас биће Срби и то преко ноћи, јер многи не смеју да искажу свој идентитет, јер ВМРО-вци држе све под контолом.
Опет ми морамо да рачунамо да ако дође до тог егзодуса, Србија ће бити прво и најважније уточиште, не зато што наша држава то жели, не зато што смо нека браћа, већ зато што највише родбине они имају овде у Србији. Каква бре Бугарска.

Црна Гора слично, ако сутра тамо победи српски Црногорац и врати ЦГ у Србију, сви ће преко ноћи бити Срби и славиће тог Србина. Неки либерали су србовали жестоко, па су после говорили ма то је била кафанска прича.
 
Poslednja izmena:

Back
Top