Други круг - за кога гласате?

Онај који је већ два пута био показао је шта је све кадар да уради, а обећава да ће " започето урадити до краја". Дакле, бирам оно у шта верујем да је за Србију мање зло, а то ј онај који још није био.
 
Nisam ja ni u jednoj partiji - ali ima ovde mnogih koji su i u izbornoj tisini navaljivali kao da su im obecane silne pare ako dovedu jos par glasaca. Bar 10 dana nigde nisam bio napisao 'DS', do sinoc kasno uvece.

Nisam ni ja pa ipak sam glasao za promene i Tomislava Nikolica.
Normalno je da svako ima pravo na licni izbor ali kad se vec deklarises
za koga ces glasati navedi neki razlog cime su te ubedili i koji rezultat
zuti imaju pa im verujes ukoliko nije tajna ili licni interes.
 
Nisam ja ni u jednoj partiji - ali ima ovde mnogih koji su i u izbornoj tisini navaljivali kao da su im obecane silne pare ako dovedu jos par glasaca. Bar 10 dana nigde nisam bio napisao 'DS', do sinoc kasno uvece.

ma ti si nasa lutkica.

nego, sto mi obrisa post u kome za tadica kazem da je zuto djubre i smrad ? i kod tebe k`o na rts-u on je po default-u i dalje institucija ?
 
са другог форума:


БОЈКОТ ДРУГОГ КРУГА !

Приметно је да се као јастребови,већ данас чланови снс-а обрушавају на никад дезоријентисаније чланство срс-а.Циљ је преузети и пресути у њихов лонац гласове срс-а.Помињу се стара дружења у време моћног срс-а,заједничка путовања на многе митинге,туче против жутих и слично.
Иде се најниже могуће,зову се проверени и виђенији чланови срс-а.Говори се да срс не постоји,да јој је крај,да се заједно са снс мора и може оборити Тадић.
Видим да се јуре и Дверјани и дсс.
Свако ко држи до себе и ко види да је Тадић и Николић једно те исто,за други круг мора остати кући.Не дозволимо да они који су пљунули на идеологију српског национализма и они који покушавају да докрајче срс,двери ,и дсс,под лажном фирмом рушења режима добију националне гласове.
Тај дан на шетњу,на текму,жену за руку у природу,не дозволимо да националисти учествују у овој рашомонијади.Останимо доследни у својим уверењима у најтежим данима још од времена забране счп-а.
Јасно је нека марионета ће победити али без нас!!!

БОЈКОТ
 

Back
Top