drugarstvo

Master_Chief:
Keeper:
Master_Chief:
Da ste u mojoj situaciji ondaK bih vas vid'o... :)

pochni da kukash zato shto si u inostranstvu pa cju te vezati za totem i gadjati tomahavkom.....
A,ne,kukanje od mene neces cuti...Ja sam veoooma zadovoljan ovde gde sam dok mnogi drugi koje poznajem nisu,a zive u najbogatijoj zemlji na svetu... :)

eee,to se ceni!!! :wink:
 
Shinoda:
bleach:
ja sve vise razmisljam da je problem u meni... kada ne mogu da 'nadjem' 'odgovarajucu osobu'... ne trazim ja ne znam sta... nesto najjednostavnije za pocetak... (8 da imam s kim da odem na veliki odmor... :roll: blah... ima ljudi, da ne lazem, ali ja se ne osecam lepo u tom drustvu... nije da su grozni prema meni (:p)... sve je super, cak su strasno ljubazni... ((((: ali ja se ne osecam ispunjeno... otkud znam :roll:
Sonjiceeeeee... dodji u Petu kad je vec toliko volis (((: :pPp (:
Totalno te razumem!!!!!!
Mozda nam situacije nisu bas identicne, ali u sustini je isto!!!!!Nismo ispunjeni!!!
Prvi put kada sam zakljucio da ni nesto u drustvu nedostje (onako malo ozbiljnije) bilo je kada sam provalio da nemam ni jednog jedinog druga(ili drugaricu) sa kojim(om) bih mogao otici na neki koncert ili recimo Exit i da oboje uzivamo u toj muzici u potpunosti!!!
razumem vas oboje....skroz... :( al ajde jos sam u osnovnoj videcemo kad dodjem u srednju... :roll:
sve u svemu-ista situacija i kod mene....niko mi ne odgovara(mislim na odeljenje) :(
 
Keeper:
Master_Chief:
Da ste u mojoj situaciji ondaK bih vas vid'o... :)

pochni da kukash zato shto si u inostranstvu pa cju te vezati za totem i gadjati tomahavkom.....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Keeper:
Master_Chief:
A,ne,kukanje od mene neces cuti...Ja sam veoooma zadovoljan ovde gde sam dok mnogi drugi koje poznajem nisu,a zive u najbogatijoj zemlji na svetu... :)

kako svi promene pesmu kad spomenem tomahavk :twisted: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ti, covece... uf, pardon ~ Cuvaru Koji Sedis... uopste nisi normalan :pPp
 
miss:
bleach:
joGooOOD:
idi na skupove ako se osecash bes prijatelja,hor,sekcije,cami u skolskom :D ma ne ono,drzi se lojalnih i pravih prijatelja... :)
ok... :roll: ne bih tako banalizovala... 8)
pa u tome i jeste tvoj problem,previse komplikujes ono sto je u stvari prosto 8)
ma znam ja to (((: ali... necu ni da pojednostavljujem kao sto je to joGooOOd ucinila... :roll:
znam da mi je potrebna ~zlatna sredina, ali posto je vecinom onako kako ja komplikujem... bolje da komplikujem 8) a za onaj mali deo koji nije komplikovan... -> ma ko ga sisa 8)
'aj sad reci kako sam iskomplikovala :oops: :roll: nisam namerno... :pPp to ide samo od sebe... :oops:
8)
 
bleach:
miss:
bleach:
joGooOOD:
idi na skupove ako se osecash bes prijatelja,hor,sekcije,cami u skolskom :D ma ne ono,drzi se lojalnih i pravih prijatelja... :)
ok... :roll: ne bih tako banalizovala... 8)
pa u tome i jeste tvoj problem,previse komplikujes ono sto je u stvari prosto 8)
ma znam ja to (((: ali... necu ni da pojednostavljujem kao sto je to joGooOOd ucinila... :roll:
znam da mi je potrebna ~zlatna sredina, ali posto je vecinom onako kako ja komplikujem... bolje da komplikujem 8) a za onaj mali deo koji nije komplikovan... -> ma ko ga sisa 8)
'aj sad reci kako sam iskomplikovala :oops: :roll: nisam namerno... :pPp to ide samo od sebe... :oops:
8)

ma niiiisiiii iskomplikovala...sve smo skapirali :wink:
 
miss:
bleach:
miss:
bleach:
joGooOOD:
idi na skupove ako se osecash bes prijatelja,hor,sekcije,cami u skolskom :D ma ne ono,drzi se lojalnih i pravih prijatelja... :)
ok... :roll: ne bih tako banalizovala... 8)
pa u tome i jeste tvoj problem,previse komplikujes ono sto je u stvari prosto 8)
ma znam ja to (((: ali... necu ni da pojednostavljujem kao sto je to joGooOOd ucinila... :roll:
znam da mi je potrebna ~zlatna sredina, ali posto je vecinom onako kako ja komplikujem... bolje da komplikujem 8) a za onaj mali deo koji nije komplikovan... -> ma ko ga sisa 8)
'aj sad reci kako sam iskomplikovala :oops: :roll: nisam namerno... :pPp to ide samo od sebe... :oops:
8)

ma niiiisiiii iskomplikovala...sve smo skapirali :wink:
ne sumnjam... ;) 8)

elem... ~to i dalje traje... da meni ljudi smetaju... zato se i klonim...
sto se drugarstva tice... ja sam se pomirila sa drugaricom... i mislim da to moze da pocne ispocetka, mislim da moze da se obnovi ako obe zelimo... tj. ako dve osobe zele to moze da se resi, da... (8
 

Back
Top