Druga vrsta

da
l8.jpg

l7.jpg
 
Ne znam sto se ljudi pale i uzimaju za ozbiljno :)
Ocigledno je i tema nerealna kao i odgovori.
Nevezano za seks, siromasna je osoba bez fantazija a onaj ko je ima zna sta su fantazije sta je realnost.
 
Pa sad moraju da budu tvoje fantazije inace ih nema?
Nisu cak ni moje fantazije :) No nisam videla slike sa hobitima i ostalim stvorenjima samo ove.
To svakako nije razlog da se neko etiketira ovim ili onim.
Sve je na forumu zabava a ova tema pogotovo.
Ne razumem zasto je neko shvata za ozbiljno.
 
@Grindelwald mislim da nije eticki, tebi kao moderatoru, podrzavanje vredjanja clanova.
Mislila sam da si malo na visem nivou po svakom pitanju pa i humora.
Za utucane pojedince ukoliko treba da objasnjavam.
Vec bi me smrad i visak dlaka tih cudovista odbilo.
Stvarno ne mogu da verujem da treba da se objanjavam :( Zalosno.

Tvoj doprinos temi je bio i vise nego dobar, i sta ako misle da si to stvarno ti .... tebe to stvarno brine? :D
 
A dobro sta se uzbudjujute. Hibridi kao mitoloska bica su odvajkada prisutni u folkloru raznih drustva. Pridavanje coveku animalno i razlicite druge karakteristike. Kentaur na pr konj, elegancija, snaga, sloboda, skladnost i td.. Devojkama stavljaju krila, peraja i sl. Mornari koji opste sa meduzama. Fantazija je cudo. E sad da li bih u realu hahaha.
 
Treba analizirati sta je to u smislu simbolike sto te uzbudjuje. Na pr ta cudovista koja opste sa damselkama u distresu. Pa sirova muskost koja uprlja zensku nevinost. Potreba za izjednacavanjem. Seks je spajanje, pa ona dolazi u kontakt sa principom zivota i erosa a on u kontakt sa cistim i idealnim.
 
Hm,zavisi od toga kakav je vrsta u pitanju...Ako izgleda i ponaša se dovoljno slično kao ljucko biće onda što da ne.
Mada ne znam kako bi to funcionisalo na primer sa sirenom XD
 

Back
Top