DREAM TEAM?!?

Moj sastav :

Golman - Ceh , Kasiljas

desni bek - Danijel Alves

levi bek - Esli Kol

štoperi - Dzon Teri , Rio Ferdinand

desno krilo - K. Ronaldo

levo krilo - Leo Mesi

sredina - Kaka , S. Dzerard

napadači - Drogba , Nistelroj

I tako ...
ovo je pravi pravcati Dream Team!!!
(mada,ima jednu malu manu po mom misljenju...ja bih ubacila Henryja umijesto Drogbe ili Nistelroja psoto je Henry...Henry!)
 
Moj sastav :

Golman - Ceh , Kasiljas

desni bek - Danijel Alves

levi bek - Esli Kol

štoperi - Dzon Teri , Rio Ferdinand

desno krilo - K. Ronaldo

levo krilo - Leo Mesi

sredina - Kaka , S. Dzerard

napadači - Drogba , Nistelroj

I tako ...


pa da ti stavis i ceha i kasiljasa na gol i briga te...........

a sta da radimo mi ostali sto mozemo samo jednog............je..........


Buffon
Ramos
Toure
Nesta
A. Cole
Pirlo (fabregas)
Gerrard
Essien (de Rossi)
Kaka
Drogba (Ibrahimovic)
Eto
 
----------------------Philipp Lahm--------------Lionel Messi

----------------------Nemanja Vidic------------Kaka---------------------Wayne Rooney
Iker Casillas
----------------------Sergio Ramos------------Julio Baptista---------Ibrahimovic

----------------------Dani Alves-----------------C. Ronaldo

Klupa:
1.Van der Saar
2.Robinho
3.Vagner Love
4.Diego
5.Anderson
6.Van der Vaart
7.Gattuso
 
PaTo sam i ja mislio pre...ali ga vec dugo nema zbog povreda a i kad igra nesto na kratko pa opet neka povreda, to naravno utice na formu a i u pesu me je par puta iznervirao....

a jako me nervira kad stave u ekipu ronalda mesija kaku ronaldinja i gomilu tih kreatora,solo igraca kako god....pa tu ekipu bi svako pobedio, sami bi se otimali za loptu a niko ne bi mogao protivnickim igracima da uzme loptu...loptu loptu loptu............... looooooooooooooooooooooooptuuuuuuuuu lop lop looooooooooooooo loptuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu loptu loptu lopoploplo o aaaaa daaaaaaaaaaaaa uzmeeeeeeeeeeee aaaaaa loptu
 
team

--------------------------------------------------------- C A S I L L A S ------------------------------------------------------------------------------------------

------------R A M O S ------------ T E R R Y ------------------C A N N A V A R O ----------------- M A R C E L O----------------------------

------------------------------------------------------------- R O S I C K Y-------------------------------------------------------------------------------------------


------------------------------------------- S N E I J D E R------------------ C. R O N A L D O -----------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------- F A B R E G A S -----------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------ V A N ----------------------------------- E D U A R D O---------------------------------------------------------------------------------------------------N I S T E R L O O Y------------------------------------------------------------------------------------------------


klupa:

drogba
evra
bufon
henry
messi
pato
eboue
gerrard
robinho
 
Golman: Buffon (Casillas)
Odbrana: Nesta, Vidic i Terry (Ferdinand, Ramos i Puyol)
Levi spoljni: Zambrotta (E. Cole)
Desni spoljni: Daniel Alves (J. Zanetti)
Sredina: Essien, Fabregas i Kaka (Gerrard, Pirlo i Iniesta)
Levi poluspic: K. Ronaldo (Ribery)
Desni poluspic: Messi (Robinho)
Centralni napadac: Eto'o (Ibrahimovic)
 
___________________Kasiljas______________________

Ramos__________Nesta______Ferdinand_________Alves


______________Gerard_______Fabregas______________

_____Ronaldo_________________________Kaka_______


____________Drogba________Ibrahimovic______________
 
Golman: Pepe Reina
Odbrana: Nemanja Vidic,Jamie Carragher,Rio Ferdinand i Sergio Ramos
Vezni: Stiven Gerrard,Cesk Fabregas,Crisitano Ronaldo i Luis Nani
Napad:Fernando Torres i Emannuel Adebayor
 
Golman: Pepe Reina
Odbrana: Jamie Carragher,Nemanja Viidc,Rio Ferdinand,Patrice Evra
Vezni: Cristiano Ronaldo,Stiven Gerrard,Cesc Fabregas, Lionel Messi
Napad: Fernando Torres,Emannuel Adebayor
 
Sta im to vredi kad ne mogu da se sastave u seriji A ! Jedni su od najgorih na domacem terenu...na zalost ali tako je :(

Pojacanja su neophodna kao i novi trener. Kostur tima treba zadrzati jer je zaita high kvoliti ali potrebna je sveza krv... :)
 

Back
Top