DREAM TEAM?!?

Johnny_taraba_9

Domaćin
Poruka
4.590
Kao sto naslov teme kaze ovde cemo navoditi subjektivno misljenje o najboljem timu sveta...kako bi on izgledao...uzivajte u sklapanju timova

Evo ja cu prvi...

Najbolju odbranu ima...hm...ovde se troumim...ali neka bude Arsenal...Toure, Galas, Senderos, Sagna, Eboue, Clishy...spoj mladosti, kvaliteta i iskustva.

Najbolji vezni red ima Milan, i to bez premca.

Pirlo-najbolji vezni igrac na svetu, ne zna se da li je korisniji u ofanzivi ili u defanzivi. Njegove lopte imaju oci...poseduje i hirurski precizan shut.

Gatusso-Milan nikad ne bi bio isti bez Gatussa...mnogo vredi.

SEEDORF-ubica...covek ima fudbal u malom prstu. Odlicna tehnika i svojevremeno najjaci shut na svetu...a nije ni sad za podcenjivanje. Ima takodje i besprekoran pregled igre.

KAKA:arrow:KAKA...znate vec...NAJBOLJI JE!

Napad-teska srca priznajem...ali (barem po imenima) to je svakako MOCNI NAPAD AC MILANA...salim se naravno...Barca je u pitanju.
Henry, Eto, Krkic, Gudjonsen, Dos Santos...pomazu im i Messi i Ronaldinho...nema sta...jedan od najboljih napada u istoriji fudbala ali ipak ne igra onako kako se to od njega ocekuje...ipak u zadnje vreme to sve deluje nekako bolje a i Eto se oporavio...

DA CUJEM VAS?

Vlade_OTH

Primećen član
Poruka
525
najbolji sastav
1.casiljas
2.vidic
3.nesta
4.dani alves
5.serhio ramos

sredina
6. istureno levo krilo ROBINHO
7.istureno desno krilo Kaka' mada on i robinho mogu da menjaju pozicije (mesi)
8.pirlo
9.fabregas

10.van nisterloj
11.drogba (henry,ronaldinho)

thay's all

Real madrid se nadam ce dovesti drogbu bez obzira sto se prica o njegom odlasku na kraju sezone zajedno sa Murinjom u Milan
poz

Vujawolf

Primećen član
Poruka
649
Golman- Djidji Bufon

desni bek- Alan Haton

levi bek- Erik Abidal

štoperi- Alesandro Nesta, Rio Ferdinand

desni vezni- Leo Mesi

levi vezni- Kristijano Ronaldo

sredina- Kaka,Riberi

napadači- Samjuel Eto, Fernando Tores

Da sam 5 ninuta kasnije pisao,verovatno bi mi pali na pamet drugi igrači. Znam da ovo nije sigurno ULTIMATE DREAM TEAM,ali su to svakako igrači koje bih ja voleo da imam u svom timu
ps
U sredini terena bih stalno menjao pozicije

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.