Dragi, ako odlazis, povesces i decu sa sobom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
...nije se izvukla dok misli da joj je zivot zavrsen i planira da mu polomi obe noge zato sto je ostavio... opet ce da se zalepi za neku budalu... izvukla se ona koja iz takvog iskustva izvuce pouku i zakljuci da joj je zivot tek poceo
ne znamo da li misli da joj je zivot zavrsen,
da zeli polomiti noge muzu koji ju je varao - razumljivo
a da li ce se na osnovu toga sto je muz varao lijepiti samo za budale, ni to ne znamo.... tom logikom bi sve zene koje su dozivile isto ili samo razvod - bile budale dozivotno osudjene na budale

ali ako zadrzi djecu sama, svakako je ugasila, sto god zakljucila i izvukla kao pouku
 
nigde ja nisam napisala da je guzata i bez redovno frizirane brazilijane..gde si ti to procitala :eek:
svaka koja dozvoli da joj i jedna dlaka strci - nema opravdanja za ucinjeno nedelo..
ja bi to isto kaznila momentalno!!!:evil:
za kaznu - apstinencija od nekoliko godina..sto dlaka duza - duza ne`ebica!!! pa da!!!
al kako je on njoj stancovao decu , ne bi rekla da je bila nedepilirana..
mozda mu se sablon nije dopao:think:..
samo se bojim da nije ovde o tome rec..
ovde je rec o energetskom isisavanju..ex je posisao iz nje sve sto je mogao, pa kad je nestalo nektara - ko kolibri otis`o na sledecu..

nije zena fotokopir masina pa da ne ume da kaze da nece vise da se razmnozava, stancuje kako god...
niti mislim da je iz nje isisao ne znam ni ja sta. normalno je da je nadrkana sad, ali nije normalno da zeli da UZIVA BEZ SVOJE DECE :eek: meni je to kao majci nenormalno.
 
ne znamo da li misli da joj je zivot zavrsen,
da zeli polomiti noge muzu koji ju je varao - razumljivo
a da li ce se na osnovu toga sto je muz varao lijepiti samo za budale, ni to ne znamo.... tom logikom bi sve zene koje su dozivile isto ili samo razvod - bile budale dozivotno osudjene na budale

ali ako zadrzi djecu sama, svakako je ugasila, sto god zakljucila i izvukla kao pouku

...neki ljudi ponavljaju greske, iznova i iznova, i nikad nista ne nauce... trpela je da je vara i da je tretira kao krpu i to joj nije bio problem ali je problem sto je ostavio pa sad mora sama da se snalazi za hleb i mleko :think:
 
...neki ljudi ponavljaju greske, iznova i iznova, i nikad nista ne nauce... trpela je da je vara i da je tretira kao krpu i to joj nije bio problem ali je problem sto je ostavio pa sad mora sama da se snalazi za hleb i mleko :think:
zar nije problem :D kontam da nekom imucnijem jedna plata na cetiri osobe pokrije sve + stignes da se ostvaris kao vise od samo zrtva
ali u prosjeku.... ne bas
 
Dosla danas koleginica na posao besna kao ris. Vec duze vreme znamo da njen muz ima ljubavnicu i ona je upoznata s tim. Medjutim, sada je resio da se razvede i ode sa tom drugom. Imaju troje dece.

Kapiram da u danasnje vreme to i nije neka retka pojava, ali me je sokirala recenicom, koju je mrtva-’ladna izgovorila:

- Bogami, ako misli da ide, neka ide, ali decu ce da vodi sa sobom. Bas da vidim koliko ce da traje romansa sa 5-toro dece? (njihovo 3-je i 2-je od te druge; prim.aut.). A ne, ja da se zlopatim sa decom, a oni da uzivaju. ’Ocu i ja da uzivam! :rtfm:


blink-1.gif


Priznajem da sam se zapitao s kim ja to, u stvari, radim ovolike godine? Gde je ona brizna majka, kakvom se predstavljala, kad se tako lako odrice dece?

Ne sporim njeno pravo da i ona uziva, kako ona to kaze, ali da li ta potreba moze da bude jaca od majcinstva?

Zasto, u stvari, danas radjamo decu? Iz unutrasnje zelje i potrebe, ili da bi njima manipulisali?

Kako vi gledate na ovu pojavu? :think:
a sto deca moraju po definiciji da pripadnu majci? gde je tu jacina ocinstva i osecaj obaveze prema sopstvenoj deci? i zasto ima tako puno slucajeva da nakon razvoda ocevi potpuno izgube zelju da se brinu o svojoj deci,a sa druge strane mu nije tesko da "kvalitetno vreme" provodi sa decom druge zene? i zar zaista jedino majka moze i mora da podize decu, dok muskarac ima svo pravo da zaboravi da je nekada imao decu,da placa alimentaciju i da kaze puj pike ne vazi,predomislio sam se,ne bih vise da se igram nego idem da jurim druge zenske?!
 
slazem se sa vecinom, ali sa ovim NE. ovo je izgovor svake debele brkate zapustene zene. svaka sa guzicom od pola kubika ce ovo da izjavi. kao "jaooo nemam ja vremena, znas gajim i negujem i vaspitavam decu" a konstantno joj je nos zaboden u frizider. m'daj. i onda kaze - jadna i nesrecna ja, vara me. ebte pa ko jos hoce da krese skota? ja prva ne bih :lol:

ta zena je mozda 100x bolja od tebe, ti to ne znas...
isto tako, nemamo pojma sta se desilo, ko je sta rekao, uradio i sta se zapravo desava u ovoj prici...

ali ono sto znam sigurno, iz iskustva a i koristeci zdrav razum i trunku ljudskosti je da, svako ko je u stanju da izjavi ovo sto si ti izjavila, ne znajuci zenu koja je u jako teskoj poziciji je jako losa osoba...
svoditi necije odnose sa sve decom u sredini na "kresanje debelog skota" moze samo jos gori skot....
 
nije zena fotokopir masina pa da ne ume da kaze da nece vise da se razmnozava, stancuje kako god...
niti mislim da je iz nje isisao ne znam ni ja sta. normalno je da je nadrkana sad, ali nije normalno da zeli da UZIVA BEZ SVOJE DECE :eek: meni je to kao majci nenormalno.

il` si neiskusna, il` si neukusna..druge nema..
nadrkana nije sada - sada je povredjena..
nadrkana je bila kad je njen buduci ex odlucio da umesto zadovoljstva koje treba da priusti svojoj zeni, majci svoje troje dece, priusti tudjoj majci dvoje dece..svojoj zeni je ocigledno umeo da natovari samo obaveze..
dok je njegova zena uz usrane decije pelene, prala i tragove njegovog dozivljenog zadovoljstva u tudjem krevetu..
i gutala knedle..
i cutala..
i podizala decu..
i bila spremna da ceo zivot prozivi na takav nacin, ne bi li ocuvala porodicu..
dok je buduci ex nije otreznio planom za buduci zivot svih njih..
e sada je i ona resila da se trgne..
to je ona kap koja prelije casu!
nekom pre - nekom posle..
njoj - posle!
i ona se ne odrice svoje dece..
ko je to igde napisao?!?!
ona samo hoce da uziva u svojoj deci na kvalitetan nacin..
da vreme koje provede sa njima, provede u igranju, smehu,setnji, zabavi..
hoce da vreme koje provodi sa svojom decicom bude kvalitetno..
a sve ono sto je do sada ona radila, neka radi tata..
u cemu je problem? pa decica su i njegova!
 
nije vazno Ko odlazi ... gde, kod koga.......
Vazno je da li mu je tamo bolje
Ako je bilo Kome bolje Tamo Gde Ode, onda je vazno da bude sa mladuncima koji zavise od Sposobnijeg
....jer samo Sposobniji je pametniji i jaci da ode na bolje mesto
.......i na taj nacin pruza pozitivan model mladuncima



Ukoliko je Neko otisao da bi pobegao, onda je Onaj Koji Je Ostao svakako Sposobniji....
.... jer nije pobegao.... i jer je odgovoran za one koji od njega zavise
To je takodje pozitivan model za mladunce


Ono sto je najgore za mladunce je da se osecaju odbacenim i ostavljenim
... tako se najbolje slome :(


divan post :klap:
 
bas sad razmisljam koja je uopste uloga zene a koja muskarca u zivotu generalno...mozda kod nas?
ispada da oni na najmanju teskocu furnu tamo gde je lakse, a na zenama je da im olaksaju zivot sto vise mogu, iako ce ih to na kraju unistiti...
i zena je prava zena samo ako uziva u tome da joj se ceo zivot vrti oko Njegovog velicanstva kome me sme da se poremeti mir, san, raspolozenje, pred ocima uvek moraju da imaju najlepse (sta, sad su jos i vrhunske estete koje ne mogu da podnesu dlaku u vidokrugu?)...
i ne da samo ona ne sme da mu remeti ravnotezu (ravnoteza=sve na tacni sa obavezom samo da se ode na posao?), nego ****/te, ne smeju ni deca! jer ne vristi zena u sred noci i ne treba njoj ad se menjaju pelene...ne treba njoj non-stop paznja, nije ona ta koja treba da se hrani i uspavljuje...

ili pritom ne daj boze da se muskarcu nesto kaze, jer ne samo sto je slabasna pic/ka koja ne moze da se nosi sa sopstvenim zivotom, nego su mu ego i licnost jos toliko mizerni da, ako mu se rodjena zena se kezi svaki dan i ne umiljava kao pas, onda ce da to potrazi negde drugde (da, ovo se stalno pominje kao najnormalnija stvar na svetu)...
na sve ovo oni su jaci pol i zahtevaju sva moguca prava...jer su jaci?
ne, nego jer su ucenjivaci koji ce da se vade na kitu svaki put kad treba da se suoce sa nekom obavezom...ili sa dlakom...ili sa cinjenicom da ljudi stare...i da su nervozni...i da niko normalan ne moze pored sitne dece da provodi vreme negujuci se kao u tinejdzerskim danima...
pritom nema veze sto ucenjuju RODJENU zenu...ne, oni koriste decu - jer, ako nemaju sve sto je neka budala zamislila kao idealan zivot, a to se ocigledno prenosi sa kolena na koleno, oni ce ostaviti decu, rasturiti porodicu, i poceti ceo ciklus sopstvenog zadovoljenja negde drugde...

eto, tako meni izgleda ova tema i komentari...
jeb/es sve, njegovo velicanstvo mora da se ispostuje...
i zenu i decu i sve redom....nista nije bitno koliko da se gospodin ne potresa...
a ko ga potrese SOPSTVENOM DECOM, taj je debeli skot i bolesnik...strasno, kako se usudio...

fuj fuj fuj
 
ta zena je mozda 100x bolja od tebe, ti to ne znas...
isto tako, nemamo pojma sta se desilo, ko je sta rekao, uradio i sta se zapravo desava u ovoj prici...

ali ono sto znam sigurno, iz iskustva a i koristeci zdrav razum i trunku ljudskosti je da, svako ko je u stanju da izjavi ovo sto si ti izjavila, ne znajuci zenu koja je u jako teskoj poziciji je jako losa osoba...
svoditi necije odnose sa sve decom u sredini na "kresanje debelog skota" moze samo jos gori skot....

cuj ne zanima me ako se neko prepoznao u mom postu pa istina boli. mozda je zena iz teme lepsa, zgodnija i ne znam u kojoj sferi bolja od mene, ali recenica koju je izgovorila je.... pa recimo dno dna. sebe ne smatram idealnom, ali isto tako ne smatram da mi deca smetaju da bih uzivala u zivotu. :cool:
 
Dosla danas koleginica na posao besna kao ris. Vec duze vreme znamo da njen muz ima ljubavnicu i ona je upoznata s tim. Medjutim, sada je resio da se razvede i ode sa tom drugom. Imaju troje dece.

Kapiram da u danasnje vreme to i nije neka retka pojava, ali me je sokirala recenicom, koju je mrtva-’ladna izgovorila:

- Bogami, ako misli da ide, neka ide, ali decu ce da vodi sa sobom. Bas da vidim koliko ce da traje romansa sa 5-toro dece? (njihovo 3-je i 2-je od te druge; prim.aut.). A ne, ja da se zlopatim sa decom, a oni da uzivaju. ’Ocu i ja da uzivam! :rtfm:


blink-1.gif


Priznajem da sam se zapitao s kim ja to, u stvari, radim ovolike godine? Gde je ona brizna majka, kakvom se predstavljala, kad se tako lako odrice dece?

Ne sporim njeno pravo da i ona uziva, kako ona to kaze, ali da li ta potreba moze da bude jaca od majcinstva?

Zasto, u stvari, danas radjamo decu? Iz unutrasnje zelje i potrebe, ili da bi njima manipulisali?

Kako vi gledate na ovu pojavu? :think:

jadno od jedne majke...
...nadamo se da je to izgovorila u afektu...
...baj d vej ionako će barem jedno od ta tri deteta da pripadne njemu sudskom odlukom...
...e sad...volela bi ona možda da sve obaveze podele pola - pola, al *******...deca su na nepar, a majka obično ima prednost pri dodeli starateljstva...jedino da jedno prepolove...:confused:
 
Poslednja izmena:
il` si neiskusna, il` si neukusna..druge nema..
nadrkana nije sada - sada je povredjena..
nadrkana je bila kad je njen buduci ex odlucio da umesto zadovoljstva koje treba da priusti svojoj zeni, majci svoje troje dece, priusti tudjoj majci dvoje dece..svojoj zeni je ocigledno umeo da natovari samo obaveze..
dok je njegova zena uz usrane decije pelene, prala i tragove njegovog dozivljenog zadovoljstva u tudjem krevetu..
i gutala knedle..
i cutala..
i podizala decu..
i bila spremna da ceo zivot prozivi na takav nacin, ne bi li ocuvala porodicu..
dok je buduci ex nije otreznio planom za buduci zivot svih njih..
e sada je i ona resila da se trgne..
to je ona kap koja prelije casu!
nekom pre - nekom posle..
njoj - posle!
i ona se ne odrice svoje dece..
ko je to igde napisao?!?!
ona samo hoce da uziva u svojoj deci na kvalitetan nacin..
da vreme koje provede sa njima, provede u igranju, smehu,setnji, zabavi..
hoce da vreme koje provodi sa svojom decicom bude kvalitetno..
a sve ono sto je do sada ona radila, neka radi tata..
u cemu je problem? pa decica su i njegova!

da li si ti procitala uvodni post? :think: ne bih rekla.
 
bas sad razmisljam koja je uopste uloga zene a koja muskarca u zivotu generalno...mozda kod nas?
ispada da oni na najmanju teskocu furnu tamo gde je lakse, a na zenama je da im olaksaju zivot sto vise mogu, iako ce ih to na kraju unistiti...
i zena je prava zena samo ako uziva u tome da joj se ceo zivot vrti oko Njegovog velicanstva kome me sme da se poremeti mir, san, raspolozenje, pred ocima uvek moraju da imaju najlepse (sta, sad su jos i vrhunske estete koje ne mogu da podnesu dlaku u vidokrugu?)...
i ne da samo ona ne sme da mu remeti ravnotezu (ravnoteza=sve na tacni sa obavezom samo da se ode na posao?), nego ****/te, ne smeju ni deca! jer ne vristi zena u sred noci i ne treba njoj ad se menjaju pelene...ne treba njoj non-stop paznja, nije ona ta koja treba da se hrani i uspavljuje...

ili pritom ne daj boze da se muskarcu nesto kaze, jer ne samo sto je slabasna pic/ka koja ne moze da se nosi sa sopstvenim zivotom, nego su mu ego i licnost jos toliko mizerni da, ako mu se rodjena zena se kezi svaki dan i ne umiljava kao pas, onda ce da to potrazi negde drugde (da, ovo se stalno pominje kao najnormalnija stvar na svetu)...
na sve ovo oni su jaci pol i zahtevaju sva moguca prava...jer su jaci?
ne, nego jer su ucenjivaci koji ce da se vade na kitu svaki put kad treba da se suoce sa nekom obavezom...ili sa dlakom...ili sa cinjenicom da ljudi stare...i da su nervozni...i da niko normalan ne moze pored sitne dece da provodi vreme negujuci se kao u tinejdzerskim danima...
pritom nema veze sto ucenjuju RODJENU zenu...ne, oni koriste decu - jer, ako nemaju sve sto je neka budala zamislila kao idealan zivot, a to se ocigledno prenosi sa kolena na koleno, oni ce ostaviti decu, rasturiti porodicu, i poceti ceo ciklus sopstvenog zadovoljenja negde drugde...

eto, tako meni izgleda ova tema i komentari...
jeb/es sve, njegovo velicanstvo mora da se ispostuje...
i zenu i decu i sve redom....nista nije bitno koliko da se gospodin ne potresa...
a ko ga potrese SOPSTVENOM DECOM, taj je debeli skot i bolesnik...strasno, kako se usudio...

fuj fuj fuj

bas kao sto rekoh, prosto je neverovatno kako nase zene razmisljaju - udala sam se, rodila copor slatke male decice i muzjak je moj do kraja zivota. ne dao mu bog da mene debelu, brkatu i dlakavu ostavi radi neke bolje ribe. a neeeee. nikako. napravicu mu pakao od zivota tako mi svih onih vanilica koje sam pozderala nocas. m'daj :roll:
svako ima pravo da zivi kako hoce. ebte pa ako neko ima decu ne znaci da se sutra ne moze zaljubiti u nekog drugog. time sto su se vencali nisu potpisali valjda pakt sa djavolom pa da se ne moze raskinuti. svasta :huh:
mogla je i ona skockana i naparfemisana da nadje nekog sa vecom kitom i ostavi muza i decu. onda sigurno ne bi bila brizna majka koja je prala usrane pelene vec drolja koja je zbog vece kite ostavila divnog muza. kao sto neko rece, kako god dupe da okrenes nahebaces.
a svaka majka koja se sa svojom decom zlopati je za mene gora od one macehe iz snezane i sedam patuljaka :)
 
...ja znam jednu, lakse je preskociti nego zaobici, stalno joj du.pe viri iz frizidera, svasta su pokusali ali ona kaze - organizam zahteva...muz je obozava i ne pada mu na pamet da je vara a znam i jednu koja se ne vadi iz kozmetickih salona, teretana 3x nedeljno, uvek skockana i mirise, jednom mi je sendvic pravila pa nisam mogla da ga pojedem - smrdeo na te njene kremice... muz je i ne primecuje i vara je gde stigne... ne znam dal se pravi luda ili je stvarno priglupa al jednom smo u gradu sreli druga i zenu njenog muza i ona se lepo izljubila sa njima a javna je tajna da je on kod tog druga smestio svalerku (ima veliku kucu pa iznajmio deo) i onda taj njen muz odlazi tamo, kao kod druga ali nju ne vodi i cesto prespava...e sad posto je moja mama alergicna i na tog njegovog druga i na njegovu zenu povuce mene da se sa njima ne pozdravimo a ova guska je 1/2 sata sa njima cvrkutala i jos posle kritikuje moju mamu da je nekulturna :rtfm:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top