Dovoljno dobar razlog

tija:
devojcica_20:
Samo pazi da ne raskines pre vremena i nakon neke male krize koja tada izgleda velika a u stvari sastavni je deo svake normalne veze...u suprotnom es se nevidjeno * a posle, ako imas imalo ponosa i licnog dostojanstva , neces se vracati.....
Dakle, pazi....nije sve kako izgleda...


uh, na ovu foru sam se i ja zayebala. :roll: pazi kad je to ta prica. :(
zeznuto, zeznuto,
tri put meri jednom seci.

Tako je. :wink:
 
onog trena kad osetish da druga osoba pocinje da manipulira tobom(t.e. ucjenjuje te)treba da se prekine,jer to je vrzino kolo i kad pocne traje u nedogled,a tako i ti postajesh saucesnik time shto dozvoljavash da ti se to radi
 
greenmoon:
onog trena kad osetish da druga osoba pocinje da manipulira tobom(t.e. ucjenjuje te)treba da se prekine,jer to je vrzino kolo i kad pocne traje u nedogled,a tako i ti postajesh saucesnik time shto dozvoljavash da ti se to radi
pa...ne bih se bash slozio sa tim....
ima ljudi koji nisu nauchila da vole...
znachi-nauchiti ih...
ne shutnuti!!
u suprotnom mozesh postati vrlo arogantna osoba :wink:
 
mackica ns:
Te granice su jako različite od osobe do osobe.
neko reče-čim počneš da sumnjaš, a neko drugi je u stanju da ZNA, a da se i dalje trudi.
I meni se dešavalo da tek posle raskida shvatim da je to trebalo mnogo ranije da uradim, pa sam opet sledeći put ponavljala grešku.
Meni je granica kad me već sramota da ispričam i najboljoj drugarici šta mi se dešava.Ili, kad sam sigurna da sam uradila i pokušala SVE što sam mogla da to sačuvam, i kada sam sto posto sigurna da se neću nikada pitati da li sam dobro postupila i kada sam sto posto sigurna da mu se više nikada ne bih vratila koliko god on obećavao drugačije (jednom sam i ovo poslednje prekršila)...


Ovo je vrlo bitan znak, posebno ako stane da se ponavlja. Jer tako pocinjes da lazes i sebe. To
 
Najbolji razlog za raskid ima ime i prezime, visinu, tezinu i broj telefona. (jednom recju drugi muskarac)


storm cloud:
Koji su sigurni znaci da treba da raskinete sa nekim (a volite ga)? Koji je to prelomni gest, recenica, problematicam period, granica preko koje ne treba preci u smislu da je postalo ocigledno da veza ne vodi nicemu?

Ovo pitam, jer sam ja mnogo puta trebala da raskinem svoju uzasnu vezu (nije uvek bila uzasna, postala je takva), uvek sam mislila da jos nesto moze da se spase, a postajalo je samo gore i gore, da bi na kraju preraslo u katastrofu. Sad se kajem sto nisam presekla pre. Recite mi, cisto da znam za buduce slucajeve, kada treba da prestanem da se trudim da spasem stvar i po cemu se sigurno vidi da neko nije za tebe?

Znam da previse uopstavam, ali sve veze ipak imaju nesto zajednicko, pa da vidim, sta mislite?
 
Da, granice su potpuno razlicite.
Nekim osobama nije dovoljan ni potpuno ocigledan razlog.
One ce umesto potpuno crnog ipak videti belo.
Izgleda da na zalost,Storm i ti spadas u ovu kategoriju, tako da i da ti definisemo dovoljno dobar razlog i da ga primetis ubedjivala bi sebe da nije sve tako crno i da ima nade.
Lepo te je 10 clanova foruma jednoglasno posavetovalo (i ko zna koliko jos prijatelja), nikakve nedoumice nije bilo da je razlog u jednom momentu bio vise nego dovoljno dobar ali nisi htela da slusas niti da pogledas istini u oci.
I ja cu citirati jednog od clanova:"Vidim da ti je mesto stanovanja nebo."
A nije dobro rukovoditi se u zivotu iskljucivo emocijama.
Pozdrav!
 

Back
Top