Došao je na maturu u crvenoj suknji, a reakcija njegove majke je hit na društvenim mrežama

Pogledajte prilog 1184804

Korben ima 16 godina i živi u Norfolku u Engleskoj. Modnim izdanjem u kojem je proslavio maturu oduševio je mnoge na društvenim mrežama.

"Kada je imao 12 godina, sin mi je rekao da bi voleo da na maturu ode u suknji. Četiri godine kasnije to smo i ostvarili. Neopisivo sam ponosna na njega jer je ostao veran sebi, a od cele škole dobio je neverovatno dobre reakcije", napisala je njegova majka Nina Grin.


"Ooooooo, da! Ti si sjajna, predivna mama, a tvoje dete je zvezda", odgovorila je ovoj majci članica žirija popularnog američkog rijaliti šoua Mišel Grin, a onda su se nadovezali komentari: "Njegovo lice govori sve, a suknja je sjajna", "Izgleda divno, suknja je super, a sviđa mi se i njegova kruna. Nadam se da je imao super maturu", "Najlepše je kada si svoj".

Izvor: Kurir.rs/Blic žena

Kako vi gledate na ovaj dogadjaj? U britaniji je to cini se ok. Sta bi ste vi rekli kada bi vas drug to uradio?
Prosto divota za videti! :eek:Kad je većina muške populacije pristala da nosa pripijene farmerčice jer je to moderno, što ne bi idući korak bio suknjičci i haljinice ? Ovo je grozno za videti, ali ono što se viđa po ulici je još strašnije: pink strukirane košuljice, majičice, ultra uske farmerke i hlačice, čarape navučene do kolena, mini val na glavudži, sjaj na ustima, očerupane obrve, glatke nožice, iskvarcane butkice...:roll:
 
Prosto divota za videti! :eek:Kad je većina muške populacije pristala da nosa pripijene farmerčice jer je to moderno, što ne bi idući korak bio suknjičci i haljinice ? Ovo je grozno za videti, ali ono što se viđa po ulici je još strašnije: pink strukirane košuljice, majičice, ultra uske farmerke i hlačice, čarape navučene do kolena, mini val na glavudži, sjaj na ustima, očerupane obrve, glatke nožice, iskvarcane butkice...:roll:
Južna Koreja je primer gej muškaraca po izgledu :D
Sve što nije muževno sadržano je na njima. Pogledaj onu grupu BTS. To je strašno za gledati.
 
Južna Koreja je primer gej muškaraca po izgledu :D
Sve što nije muževno sadržano je na njima. Pogledaj onu grupu BTS. To je strašno za gledati.
Ma dovoljno mi je ovo što viđam oko sebe da vidim u kom pravcu odosmo.
Žene izgledaju kao vanzemaljci sa svim pustim umetcima, a "muškarci" ih fino prate u toj raskalašenoj nakaradnosti.

Kakvo muško obuče ovakvo nešto?
20220711_204914.jpg
20220711_204856.jpg
20220711_204810.jpg
20220711_204828.jpg


Ovo je za plakanje!!
 
Jel dete srećno? Rekao bih da jeste.
I to bi trebalo da bude kraj rasprave.

Moj cilj, kao roditelja, je da mi dete bude srećno, i da ne bude neki loš čovek.

Seksualna orijentacija je trivijalna i apsolutno nebitna stvar.
Da li ce da oblaci suknje ili pantalone je isto trivijalno i stvar njegovog izbora.

Dokle god on ima osmeh na licu - imacu i ja.
I da mu osmijeh izmami krađa, otimanje, silovanje? :) Imao bi i ti i dalje osmijeh? Daj ne laži sam sebe.
 
Ne laže, on veruje stvarno u to. Mozak ispran kao na centrifugi od 1200 obrtaja
Mene mnogo iritiraju ti moralisti sa pričom: Bitno da je on srećan i živ i zdrav. Ok, neka je on sve to, ali ne mora paradirati i biti trn u oku normalnim ljudima. Ne treba zahtevati da se veliča njegova devijacija i da se prihvati kao normalna.
 
I da mu osmijeh izmami krađa, otimanje, silovanje? :) Imao bi i ti i dalje osmijeh? Daj ne laži sam sebe.

Napisao sam "da bude srećno i ne bude neki loš čovek", što podrazumeva da nije lopov, silovatelj, niti bilo kakav kriminalac.

Al okej, izvlačenje iz konteksta i jeste odraz površnosti, a površnost je jedan od uzroka homofobije.

Balkan - vječnaja pamjat.
 
Napisao sam "da bude srećno i ne bude neki loš čovek", što podrazumeva da nije lopov, silovatelj, niti bilo kakav kriminalac.

Al okej, izvlačenje iz konteksta i jeste odraz površnosti, a površnost je jedan od uzroka homofobije.

Balkan - vječnaja pamjat.
Izvinjavam se, to mi je promaklo, svako dobro. U pravu ste, napisali ste
 
И не само одећа, погледајте каква је грађа модерна тренутно- девојчице као горостаси, огромне задњице, прејаке бутине... а дечаци скупљени, уфитиљени, оне у зубима да их носе. Све наопако.
 
И не само одећа, погледајте каква је грађа модерна тренутно- девојчице као горостаси, огромне задњице, прејаке бутине... а дечаци скупљени, уфитиљени, оне у зубима да их носе. Све наопако.
Svakog dana kad prosetam gradom, ove tinejdzerke kentauri gradja. Ono je strasno. Jedva naidjem na neku zgodnu.
 
Svakog dana kad prosetam gradom, ove tinejdzerke kentauri gradja. Ono je strasno. Jeda naidjem na neku zgodnu.
Да...
Забрињавајуће а када приметиш испаднеш примитиван јер не гледаш своја посла. Па, млађе генерације јесу наша посла.
 
Читам како децу Џенифер Лопез и Викторије Бекам критикују и развлаче по медијима, девојчице које тек улазе у пубертет. Ни криве ни дужне. Обичне девојчице само зато што су ћерке познатих родитеља.
А овакве из увода, који сами траже пажњу, коментар и провокацију хвале иако је забрињавајуће.
Ето где смо...
 
Читам како децу Џенифер Лопез и Викторије Бекам критикују и развлаче по медијима, девојчице које тек улазе у пубертет. Ни криве ни дужне. Обичне девојчице само зато што су ћерке познатих родитеља.
А овакве из увода, који сами траже пажњу, коментар и провокацију хвале иако је забрињавајуће.
Ето где смо...
Dekadencija ljudi je neminovna. :D
 
Mene mnogo iritiraju ti moralisti sa pričom: Bitno da je on srećan i živ i zdrav. Ok, neka je on sve to, ali ne mora paradirati i biti trn u oku normalnim ljudima. Ne treba zahtevati da se veliča njegova devijacija i da se prihvati kao normalna.

Ti si idiot da ti kazem ja :D

Sta je ovde ljudima trn u oku? Zasto mene boli ona stvar sto je musko doslo obuceno u haljinu? Zato to meni smeta?

A da ne smeta mi, njegova stvar sta ce da nosi, da li ce da bude gej i kako ce da se ponasa. Dok ne krsi zakone i ne spopada ljude kao dosta strejt muskaraca zene sto spopada, zasto bi mi smetalo.

Po obicaju, nismo mi Srbi nesto pametni, nego totalno zaostali ali se pravimo da cuvamo neke vrednosti.
 
Ti si idiot da ti kazem ja :D

Sta je ovde ljudima trn u oku? Zasto mene boli ona stvar sto je musko doslo obuceno u haljinu? Zato to meni smeta?

A da ne smeta mi, njegova stvar sta ce da nosi, da li ce da bude gej i kako ce da se ponasa. Dok ne krsi zakone i ne spopada ljude kao dosta strejt muskaraca zene sto spopada, zasto bi mi smetalo.

Po obicaju, nismo mi Srbi nesto pametni, nego totalno zaostali ali se pravimo da cuvamo neke vrednosti.
A ti si moderan u p m. Seljak video da se konji potkivaju pa i on digao nogu. Mazi se govvnima i setaj ulicom, to je moderno danas. Sto izopacenije to bolje.
 
Ti si idiot da ti kazem ja :D

Sta je ovde ljudima trn u oku? Zasto mene boli ona stvar sto je musko doslo obuceno u haljinu? Zato to meni smeta?

A da ne smeta mi, njegova stvar sta ce da nosi, da li ce da bude gej i kako ce da se ponasa. Dok ne krsi zakone i ne spopada ljude kao dosta strejt muskaraca zene sto spopada, zasto bi mi smetalo.

Po obicaju, nismo mi Srbi nesto pametni, nego totalno zaostali ali se pravimo da cuvamo neke vrednosti.
Ne, ajde da hodamo polu-goli svi ulicama. Hajde da prisvojimo ,,evropske vrednosti". Hajde hajde. Mrš bre. Da ti kažem meni i laska da me zapadna evropa vidi kao zaostalog, jer kad te bolestan čovek vidi kao nenormalnog znači da nisi poput njega. Prirodno je da se vole muško i žensko. On ako i voli muškarce, ne znači da treba da se ponaša kao žensko, a tek ne treba da mu se daje posebna pažnja zbog idiotskog ponašanja. Smrt globalizmu. Živeo Staljin i svetska revolucija.
 

Back
Top