Dosadni ljudi...

Dosadni su oni koji dave,kazu dve reci, pa pauza,opet....nikada da zavrse pricu,a ja iz kurtoazije moram da ih udostojim te famozne price.Dosadni su oni koji te prekinu posle dve reci,tvoja rec ih asocira na nesto i onda raspale pricu.Dosadni su oni koji ti pricaju bezvezne price o ljudima koje ne poznajes....Dosadni su davezi :aha:
 
Evo pitanje za vas, kakve ljude smatrate dosadnim i zasto? Kakvi ste vi, a kako po vasem misljenju izgledaju dosadni ljudi?

Ja sam introvertan, na granici socijalno anksioznog pa su mi svi suprotni manje-vise dosadni.

Smore me ljudi koji nemaju smisla za humor, koji ne znaju da lupe, da se nasale, nasmeju, vec su uvek "korektni", ukoceni, koji ne mogu da se opuste, mozda jer sam ja manje-vise takav, pa mi treba nesto suprotno da me razbudi i prodrma. Opet i namcori me smaraju i onima kojima se vade reci iz usta, jer sam i ja relativno to. Zanimljivi su mi ljudi koji su svestrani, koji uvek imaju temu za razgovor, koji mogu da pricaju o pripremi sosa za spagete, preko toga zasto su cipele ili sta vec dizajnirane kako jesu, istoriji nordijskih bogova pa do apsurda svakodnevnice.

Kakvi su ljudi vama zanimljivi a kakvi dosadni i zasto?


skopchano sa nashim potrebama.

zato i jesmo selektivni pri izboru sagovornika.

reci cu ti jednu istinu: ne postoji "dosadan" chovek, treba se choveku samo zagledati u zenice ;))

to shto jeste "dosadno" jeste nasha nezainteresovanost u nedostatku vremena u sred dana koji nas otima:))))

i nishta vishe ...
 
Dosadan je onaj ko samo filozofira,takve ljude ne podnosim ni malo....znaju da smore do srzi.
Dosadan je isto onaj koji ne zna kako treba u nekom drushtvu da se ponasha....koji nije ni malo socijalan (valjda se tako kaze):confused:
 

Back
Top