Domina - mit i stvarnost

Neki kažu da Žvaka nije za seljaka.

Naime, ako biste čuli da postoji individua koja voli da se obuče u lateks od glave do pete, uključujući i masku preko lica, i onda štrca mleko iz bulje, to verovatno ne bi bio neki poljoprivrednik.

Znači gradska deca su više posvećena tim Maximum Perversum stvarima. Stvarima koje Bole & Gliša iz dveri ne bi želeli da vide u svojoj parohiji.

ti da se manes projekcija i takvih zakljucaka, ne idu ti od ruke tj. glave :)

- - - - - - - - - -

pa gadno možda ako se navučeš pa te ta osoba ostavi a ti se navadio... znači treba se čuvati zavisničkih situacija???

pa ono jeste, neko se navuce na neciji ****** pa posle kuku lele :lol:
 
Nemam problem da nekad preuzme inicijativu, stvar u svoje ruke što bi se reklo, da to bude sve ok... Ali sam dominantan po prirodi, tako da sama situacija u kojoj ja ležim vezan i radim samo ono što mi drugi kažu... Tu bi mi se diglo sve osim onoga što treba, kosa, npr. na prvom mestu :D

Poštujem kad je neko dominantan :ok: :D

Може да седне на туки и да јаше ал да ме бије...неће да може.

Kako nešarmantno :lol:

Kako je vidim Dominu?

Kao nekog ko je tu za svog roba ili potčinjenu osobu, da mu pruži sigurnost, vođstvo i mogućnost da ispuni svoje seksualne želje i potrebe.
..
Psihički to je osoba koja voli kontrolu, ali ima i isvest o potrebama druge osobe.
Takođe ona sama nalazi uzbuđenje i zadovoljstvo što je u njenoj moći da pruža i oduzima zadovoljstvo, da kontroliše dinamiku, tok i kulminaciju samog odnosa.

Profesionalne Dominatrix naravno razlikujem od onih Domina koji žive BDSM lifestyle u stvarnom životu (partnerskom).
Ove prve, profesionalke tu su da pruže neku prvu pomoć, seksualnu satisfakciju, možda one izuzetno dobre, njima se čovek vraća verovatno i za emotivno ispunjenje (priču i neku konekciju), a ove koje žive BDSM partnerski život, one sigurno moraju da grade partnerske odnose kao i svaki drugi bračni par, zasnovan na iskrenosti, poverenju i emocijama.

Mrnjaoooo... :maca:
Pa evo nekoga ko ne samo da mi je odgovorila na pitanje, već sam se malo zaljubila u tebe draga :zaljubljena:
Prelepo formulisana suštinu svega :heart:

Nije problem u predavanju . I ljubavnica se predaje ljubavniku ali joj on ne probada iglama sise
kači štipaljke na usmine i bradavice i bičuje . Ako joj to radi onda je neko tu bolestan , barem po nekom
mom shvatanju . Ne osudjujem jer svako ima pravo da radi sa svojim tijelom što god hoće .
Neki se ebu sa psima i konjima . Njima to nije bolesno iako je zakonski kažnjivo . Ja ni to ne bih kažnjavao
po istoj logici da imaju pravo da rade šta god žele da rade sa svojim tijelom .

Ok, vidi se ne shvataš koncept domine i BDSMa :aha:
Ali to je u redu :ok:

naravno da volim da imam udela, pa nisam mrtvo puvalo, ali mora da se zna ko je musko...ko ce da stisne, pritisne i sl. :malav:

Stisne, pritsine i sl. trebaju oboje :lol: :zag:
 
To trpljenje se odnosi na kada nešto u krevetu ti ne pričinjava zadovoljstvo, ali to ipak radiš.
Drugo je fetiš muškarca koji voli da se podčini domini.
Ne razumemo se očigledno :lol:

Naravno, jer ti ne pristajes da i zena moze da uziva u podcinjavanju, da pristanak ne mora da bude eksplicitan tipa " hocu i vazi" i da najveci deo zena, ipak, voli da je saknom udaris po dupetu iako nije mazohista.:)
 
:lol:
pa ništa,ti pucaj da si domina,kontam nju nije moguce ostaviti
ne ozbiljno,ako je domina,jel onda ja po logici stvari nju volim vise nego ona mene?

Ne.
Daleko od toga.
Iako se mnogima čini ludo, ali u vezi ženske domine i muškog "roba" ona ima teži posao od njih dvoje :lol:
Jer bukvalno cela briga pada na nju :aha: oni ne vole nju najviše ili više od sebe, sebe uvek moraju voleti najviše ;)
 

Back
Top