Domina - mit i stvarnost

Hmmm... na šta tačno misliš kada tako kažeš za te jadne duše?
Šta u tome što odlaze kod neke žene i predaju joj potpunu kontrolu nad sobom je tebi bolesno? :think:
A zašto tebe sve ovo zanima, da li si ti u poziciji Domine, ili pak sebe vidiš u ulozi drhtave robinje.

Ima simpatična sekcija Scatqueens Berlin, u kojoj neka ženska koristi druge osobe kao toaletnu školjku.
 
A zašto tebe sve ovo zanima, da li si ti u poziciji Domine, ili pak sebe vidiš u ulozi drhtave robinje.
Ima simpatična sekcija Scatqueens Berlin, u kojoj neka ženska koristi druge osobe kao toaletnu školjku.

Eto zanima me pogled naših ljudi na tu celu temu :aha:
Ovde u Beču je to normalna stvar, čak možeš tokom nekih parada videti domine na ulici kako vode muškarce na povodcu ulicom bez da iko trepne :lol:
A pošto sam nažalost ovde primetila da ima puno šovinista, hoću da vidim kako oni to vide i da li bi prepustili seksualnu snagu ženi? :)

...e onda me ni n e zanima....cao odoh ja :cao:

Ma nije to za tebe, Affrić :cao:
 
Mislim da negde brljas.
Kakva je razlika izmedju muskarca i zene u pogledu dominacije u krevetu?
Zasto je muskarac onaj koji zlostavlja zlostavljac, a zena koja zlostavlja domina iliti izvrsiteljka sadomazo erotskog dogadjaja?
 
Mislim da negde brljas.
Kakva je razlika izmedju muskarca i zene u pogledu dominacije u krevetu?
Zasto je muskarac onaj koji zlostavlja zlostavljac, a zena koja zlostavlja domina iliti izvrsiteljka sadomazo erotskog dogadjaja?

Ček a ko je rekao da je muškarac zlostavljač? :zeek:
Posto je ženske domine i muški ekvivalent iste seksualne uloge.
Ajd mi ti reci koja je razlika između njih - ja sam postavila temu a ti mi daješ podpitanja, bez odgovora na moja :aha:
 
Nemam problem da nekad preuzme inicijativu, stvar u svoje ruke što bi se reklo, da to bude sve ok... Ali sam dominantan po prirodi, tako da sama situacija u kojoj ja ležim vezan i radim samo ono što mi drugi kažu... Tu bi mi se diglo sve osim onoga što treba, kosa, npr. na prvom mestu :D
 
Eto zanima me pogled naših ljudi na tu celu temu :aha:
Ovde u Beču je to normalna stvar, čak možeš tokom nekih parada videti domine na ulici kako vode muškarce na povodcu ulicom bez da iko trepne :lol:
A pošto sam nažalost ovde primetila da ima puno šovinista, hoću da vidim kako oni to vide i da li bi prepustili seksualnu snagu ženi? :)
:

Може да седне на туки и да јаше ал да ме бије...неће да може.
 
Kako je vidim Dominu?

Kao nekog ko je tu za svog roba ili potčinjenu osobu, da mu pruži sigurnost, vođstvo i mogućnost da ispuni svoje seksualne želje i potrebe.
..
Psihički to je osoba koja voli kontrolu, ali ima i isvest o potrebama druge osobe.
Takođe ona sama nalazi uzbuđenje i zadovoljstvo što je u njenoj moći da pruža i oduzima zadovoljstvo, da kontroliše dinamiku, tok i kulminaciju samog odnosa.

Profesionalne Dominatrix naravno razlikujem od onih Domina koji žive BDSM lifestyle u stvarnom životu (partnerskom).
Ove prve, profesionalke tu su da pruže neku prvu pomoć, seksualnu satisfakciju, možda one izuzetno dobre, njima se čovek vraća verovatno i za emotivno ispunjenje (priču i neku konekciju), a ove koje žive BDSM partnerski život, one sigurno moraju da grade partnerske odnose kao i svaki drugi bračni par, zasnovan na iskrenosti, poverenju i emocijama.
 
Hmmm... na šta tačno misliš kada tako kažeš za te jadne duše?
Šta u tome što odlaze kod neke žene i predaju joj potpunu kontrolu nad sobom je tebi bolesno? :think:

Nije problem u predavanju . I ljubavnica se predaje ljubavniku ali joj on ne probada iglama sise
kači štipaljke na usmine i bradavice i bičuje . Ako joj to radi onda je neko tu bolestan , barem po nekom
mom shvatanju . Ne osudjujem jer svako ima pravo da radi sa svojim tijelom što god hoće .
Neki se ebu sa psima i konjima . Njima to nije bolesno iako je zakonski kažnjivo . Ja ni to ne bih kažnjavao
po istoj logici da imaju pravo da rade šta god žele da rade sa svojim tijelom .
 
Ček a ko je rekao da je muškarac zlostavljač? :zeek:
Posto je ženske domine i muški ekvivalent iste seksualne uloge.
Ajd mi ti reci koja je razlika između njih - ja sam postavila temu a ti mi daješ podpitanja, bez odgovora na moja :aha:

Trpe itekako.
Neke žene, čitaj glupače, zbog takozvane ljubavi trpe sve i svašta.

Jesam li ja ovo napisao ili ti? Ako neko trpi onaj drugi je zlostavljac, zar ne?:)
 
Citao sam skoro iz oblasti psihologije sta kazu o tim BSDM varijantama, i kazu da su ti ljudi iako nama cudni, psihicki normalni.
Neko voli da sljapne po dupetu, da cupne za kosu, stegne za ruke, neko voli da veze, neko da ga sibnu ili sta vec.

Ja nisam za te BSDM varijante, mozda su neke malo lakse ok, narodski receno grub seks, moze da ispadne zanimljivo, ali da me veze kaisevima, siba i da me tera da joj lizem cizme ili sta znam, i sve to dok joj se obracam sa "Gospodarice", ne hvala.
Nije jednostavno za mene.
 
kako menjas ulogu tako menjas i odnos prema odredjenoj pojavi.

- - - - - - - - - -

A pošto sam nažalost ovde primetila da ima puno šovinista, hoću da vidim kako oni to vide i da li bi prepustili seksualnu snagu ženi? :)

Trpe itekako.
Neke žene, čitaj glupače, zbog takozvane ljubavi trpe sve i svašta.
 
Neki kažu da Žvaka nije za seljaka.

Naime, ako biste čuli da postoji individua koja voli da se obuče u lateks od glave do pete, uključujući i masku preko lica, i onda štrca mleko iz bulje, to verovatno ne bi bio neki poljoprivrednik.

Znači gradska deca su više posvećena tim Maximum Perversum stvarima. Stvarima koje Bole & Gliša iz dveri ne bi želeli da vide u svojoj parohiji.
 
Citao sam skoro iz oblasti psihologije sta kazu o tim BSDM varijantama, i kazu da su ti ljudi iako nama cudni, psihicki normalni.
Neko voli da sljapne po dupetu, da cupne za kosu, stegne za ruke, neko voli da veze, neko da ga sibnu ili sta vec.

Ja nisam za te BSDM varijante, mozda su neke malo lakse ok, narodski receno grub seks, moze da ispadne zanimljivo, ali da me veze kaisevima, siba i da me tera da joj lizem cizme ili sta znam, i sve to dok joj se obracam sa "Gospodarice", ne hvala.
Nije jednostavno za mene.

Problem našeg podneblja je mala svest o svemu... Što ljudi za pola stvari nisu ni čuli, kamoli videli ili probali, samim tim im to stvara problem, otpor, neke predrasude... Tako sam i ja kao klinac odbijao ajvar i sataraš jer mi izgledaju kao da je neki pas povratio nešto... Sad, probao bih i najodvratniju stvar, jer ako nisi probao i ne znaš kako je, možda i propustiš dobru stvar. Tako sam probao i pihtiju, mogu ti reći to je ubedljivo najodvratnija stvar koju sam ikad probao, ali sam čak i to morao da probam. :D

I da, to zaista mogu biti normalni ljudi, samo malo dominantniji ili submisivniji od drugih. Samo što ovde nisi normalan čim uradiš nešto drugačije. :)

- - - - - - - - - -

Neki kažu da Žvaka nije za seljaka.

Naime, ako biste čuli da postoji individua koja voli da se obuče u lateks od glave do pete, uključujući i masku preko lica, i onda štrca mleko iz bulje, to verovatno ne bi bio neki poljoprivrednik.

Znači gradska deca su više posvećena tim Maximum Perversum stvarima. Stvarima koje Bole & Gliša iz dveri ne bi želeli da vide u svojoj parohiji.

To sa lateksom, ne mora baš preko face, je ok videti na ženi. :)
 

Back
Top