DOMACI manje poznati bendovi!

Dobro...mislim da su pola tih bendova veoma poznati...
A Stratus sam samo jednom slušala, iako su mi sugradjani..
Izgleda su se probili vishe po Srbiji nego u svome gradu.....
Josh jedan poznati jagodinski bend je Alister.......
Mislim, poznati su onima koji prate tu vrstu muzike...
 
eto nama sutra svirkeeee
nastupaju i BESNE SISARKE!

http://www.underworldserbia.com/vesti.html

mislis na ujed besne sisarke? ne dopadaju mi se bas, mislim instrumentalno su nekad ok ali brate onoliko pevaca na jednom stejdzu haha... kad nahrupi ona rulja od oko 4-5 pevaca na scenu zaklone sve ostale clanove iza... malo mi je to sve smesno, mada gotivim tu paljevinu na fazon Cokula ali suvise potenciranje te anti emo ideologije je njesra... emosa vise ni nema koliko su se posakrivali...
 
wolfs hunger:roll::roll:
jesu li to oni sabani iz temerina?mog ex gradica?
jbt koji su to(kao sto rekoh)sabani

mislis na ujed besne sisarke? ne dopadaju mi se bas, mislim instrumentalno su nekad ok ali brate onoliko pevaca na jednom stejdzu haha... kad nahrupi ona rulja od oko 4-5 pevaca na scenu zaklone sve ostale clanove iza... malo mi je to sve smesno, mada gotivim tu paljevinu na fazon Cokula ali suvise potenciranje te anti emo ideologije je njesra... emosa vise ni nema koliko su se posakrivali...

ZATO SU I TOLIKO LIKCINE!
eheheh imas za ovaj post 3 piva od mene:D
pazi njega:rulja pevaca:lol::lol:


sad kao nesto e prepiru jer neznaju ko ce biti glavni pevac
(ali od januara su najebali kad se i ja uguram:twisted:)
 
wolfs hunger:roll::roll:
jesu li to oni sabani iz temerina?mog ex gradica?
jbt koji su to(kao sto rekoh)sabani



ZATO SU I TOLIKO LIKCINE!
eheheh imas za ovaj post 3 piva od mene:D
pazi njega:rulja pevaca:lol::lol:


sad kao nesto e prepiru jer neznaju ko ce biti glavni pevac
(ali od januara su najebali kad se i ja uguram:twisted:)

zar ih vec nema dovoljno? haha... ma zajebancija.... bataja crew ovo ono... nek vise furaju malo nazi i bice bolje... ono emo na kolac prodane duse je smesno haha...
 
Verovatno nismo iz iste dela Srbije,
kod nas je retko ko cuo za Ateiste i ako je cuo za njih nije ih slusao...
To se odnosi na vecinu bendova koje sam napisala...

e sestro(da ne vredjam ako ne moram.moze sestro-a?)
ne znaci to da ste vi iz udaljenog dela srbije vec da niste dobro obavesteni(da ne kazem da ste pocetnici)ajde molim te goblini?ateisti?i jos podosta poznatih bendova.daj pliz:roll:

zapravo ja ne slusam ateiste.cuo sam 3-4 stvari i mislim da su sraanje pa neslusam.ali to ih ne cini opste-manje poznatima;)
 
e sestro(da ne vredjam ako ne moram.moze sestro-a?)
ne znaci to da ste vi iz udaljenog dela srbije vec da niste dobro obavesteni(da ne kazem da ste pocetnici)ajde molim te goblini?ateisti?i jos podosta poznatih bendova.daj pliz:roll:

zapravo ja ne slusam ateiste.cuo sam 3-4 stvari i mislim da su sraanje pa neslusam.ali to ih ne cini opste-manje poznatima;)

Goblini su moji ex sugradjani, a kao sto mozes primetiti nabrojala sam jos bendova za koje ti sigurno nisi cuo...

Jedna stvar je cuti za bend a jedna stvar preslusati njihove pesme...
 

Back
Top