Domaći košarkaši

Uoopste ne kapiram sta je ovoj snajki.I zasto je uopste zapocela ovu temu,ako ne dozvoljava ljudima da kazu sta misle?Ej,devojko iskuliraj malo i pusti druge da kazu svoje misljenje!!!Inace,potpuno se slazem sa Nikolinim i Janovim misljenjem.(Nikola je odlicno analizirao sve elemente Pedjine igre,a snajka svoje argumente u prilog tome da je Pedja najbolji igrac zasniva na lepom osmehu i nekim drugim glupostima.Pa,i sve da je lep osmeh jedini kriterijum,ne bi ni onda uspeo da udje medju prvih sto).
 
Pa eto LOLA ti si rekla sta mislis,ne volis Pedju,OK i sta sad?Otvorila sam temu zato sto je on moj omiljeni igrac(ne samo po lepoti veruj mi),a ti otvori neku svoju ako znas kako se to radi...
Pedja je nas najbolji izgac i u zemlji i u Americi,i na SP a bice i na EP.Zato kada vam se neko ne svidja recite tako a ne da pisete:,,Jao sta je ovom,jao sta je onom..,,Pa sama si rekla da svi imaju pravo na svoje misljenje!
 
snaja88:
Ma uvek planem kad mi neko dira Pedju!Bas sam emotivac

Sta mislis da onda odemo da zajedno isprasimo ove Ruse? Sveli su jadnog Pedju na sut iz igre 6-21, dok je jedan obicni Kirilenko (sa svim svojim kosarkaskim vrlinama koje Pedja nema, a goreg suta) bio igrac utakmice i pokazao da moze da da kos kad god pozeli? Jadan smo mi tim kad ne postoji igrac koji bi smeo da bude kapiten:

4. Vukcevic - Ne moze ni sa sobom da se sastavi
5. Koturovic - Labilna licnost za kapitena
6. Bogavac - Prekratko u reprezentaciji
7. Kecman - Igrama nije ni zasluzio da se pojavi na EP
8. Stojakovic - "Da pobedimo, kada je gusto..." HA - HA
9. Ostojic - Daj bre...
10. Jaric - Dok se trudio za ulazak u NBA ligu, bio je strasan. Sad je prevelika zvezda za nasu kukavnu reprezentaciju (ironija, naravno)
11. Perovic - Da nije smesno bilo bi tuzno...
12. Askrabic - Potpuno konfuzan, dosao je u represzentaciju posle najgore svoje sezone u poslednje 4 godine
13. Vujanic - Ljudi se zale na malo asistencija, niko ne shvata da on VISE NIJE PLEJ! On je bek suter, postaje nesto izmedju Rakocevica i Stojakovica, u sustini: previse dobar za bilo koga, toliko dobar da moze da sutne kad pozeli, da moze mali Turcin da mu oduzme loptu kad pozeli... Ne moze takvim stavom da postane lider pred ekipom kao sto je mi imamo. Bar ima malo vise srca od "kapitena".
14. Avdalovic - :D
15. Gurovic - Trpa, trpa, trpa, ali kad pukne u glavi, onda je NULA, i manje od nule... Ocaj zivi. Velika steta, on bi jos bio i najblizi kapitenskoj ulozi da nema "cuk u glavu".

Nisam pricao o kvalitetima nasih igraca. Pricao sam o tome zasto mi nemamo kapitena, a samim tim i pobedu na ovom prvenstvu. Videcete, mi nekog mozemo da razbijemo, ali egal zavrsnice bez pomoci sudija ne mozemo da dobijemo, pa da places.

Snaja, nemoj da se ljutis. Citirao sam tebe jer mi je bilo simpaticno, a i mnogo umesnije nego da sam citirao sebe i neke moje istomisljenike na ovom forumu.

P.S. Tacno je, ljubomoran sam na Pedju...
 
OutlawTorn:
A sta kazes za ono krme na klupi?

To krme (koje nije krme zbog zdranja vec poremecaja) je sigurno nas najbolji trener za rad sa mladima i covek koji sigurno najbolje tempira formu nekog tima, ako uopste postoji izraz "tempiranja forme". Upravo je to razlog zasto ga kao strucnjaka veoma postujem, ali nema se na EP vremena za tempiranje forme, a tek tad nije vreme za stvaranje mladih zvezda. Zato Dule nije za selektora... NIKAKO!

Ali, sto se mene tice, nek' slobodno ostane trener u Partizanu dokle kod zeli...
 
snaja88:
Pedja je nas najbolji izgac i u zemlji i u Americi,i na SP a bice i na EP.Zato kada vam se neko ne svidja recite tako a ne da pisete:,,Jao sta je ovom,jao sta je onom..,,Pa sama si rekla da svi imaju pravo na svoje misljenje!
Nas najbolji igrac :oops: !!!
Pored Bodiroge :D ,Divca :)
U NBA okvirima i da ne spominjemo :lol:
Na neslavno zavrsenom EP :shock:
Istini za volju,simpaticni mucavac :? je prvoklasni suter,ali nista vise od toga.
Shvatam izliv tvojih hormona 8) ,no budimo surovo kosarkaski realni :idea:
 
Ej Snaja evo uprevo gledam utakmicu Sacramento Kingsi:LA Lakersi!Igra i Pedja.Trenutni rezultat je 21:17 za Lekerse ali tek je prva cetvrtina.Javicu ti kad se utakmica zavrsi koji je rezultat,ko je pobedio.
Pozdrav!
 
Oooooooooooookay!!!Evo gotova utakmica,a evo i rezultata: Preseason Game,Poluvreme,SCK:LAL,50:45, kraj Sacramento Kings:LA Lakers,93:87! Yeeeeeeeeeej!!!!!!!Stojakovic je dao vise od 20 poena!CESTITAMO!U sredu ponovo imaju utakmicu.
 

Back
Top