Dom Zdravlja i Čačanska Bolnica

Ljudi, da li neko zna gde tacno radi pomenuti Dr Zdravko Brkovic-stvar je hitna.Mome detetu je bukvalno ali bukvalno spasao zivot u jednoj prodavnici.Toliko sam bio pogubljen da se coveku nisam ni zahvalio a on je samo nestao u opstoj guzvi.Jedino sto sam saznao od prodavacice je da je presao za Cacak sa VMA ali da ne zna tacno gde radi.Raspitivao sam se u Domu zdravlja ali sam saznao samo da on oderedjenim danima tamo dolazi bez nekog konkretnog odgovora.Ako neko ima neku informaciju, bio bih zahvalan!!!:worth:

Nadam se da ćeš ga pronaći, lepo da ima i takvih lekara uopšte u Srbiji. Svaka mu čast.
 
e svasta.
aparat za kolonoskopiju u cacku vec duuuugo vremena ne radi,ali zato kod gastroenterologa iz cacanske bolnice aparat radi sasvim uredno-ali privatno kod njega za otprilike 150 jevrica.
sramota!pacijenti (ko nema da plati privatno snimanje),upucuju se u gornji milanovac.iz cacka koji 3x vise stanovnika ima od milanovca,umesto da poprave/nabave aparat maltretiraju ih da putuju...ili da nabave novac i plate doktoru koji verovatno popodne obavlja tu svoju privatnu praksu.

kao da nekom ide u prilog da aparat tako dugo ne radi.
 
gde ste gospodo cacani?evo mene opet na ovoj temi,jer to mi je aktuelno.
negde pocetkom ove godine,usled tegoba,izmedju ostalog krvarenje u stolici,poslata na snimanje kod dr.Biocanin...ono,gutanje sonde,i citala sam njen nalaz,sve je ok,heliko bakterije nema,i nista posebno nije primeceno prilikom snimanje gornjeg digestivnog trakta...imam i izvestaj,heliko negativna,i sve ok u zelucu...
u februaru,dovucem majku ovde u bg,i u priv.laboratoriji,izmedju ostalog,otkrivena helikobaktery u mnogo vecem broju nego sto je u zelucu dozvoljeno...
primljena je na gastro odeljenje zbog polipa u debelom crevu a koje joj je otkriveno na kolonoskopiji ovde u bg,jer jelte,u cacku aparat za kolonoskopiju vec dugo vremena ne radi,ali uredno radi kod nekog gospodina gastroenterologa,ali posto nam je kod njega bilo duplo skuplje,odradimo snimanje privatno ovde u bg...\elem,majka mi je u klinickom centru srbije,gde igrom slucaja trenutno ne radi aparat za kolonoskopiju,te joj ne mogu polip izvaditi,i dok ceka opravku,odradise ipak opet proveru gutanja sondom,kao sto je to odradila dr biocanin...
otkrivena joj je prilicno velika kila u zelucu,uzeta je biopsija...profesor se cudi-kako je prethodni izvestaj ukazivao da je sve ok...a ja bih dodala-rekla je i da helikobaktery nema,a otkrivena je ovde,odmah nakon cacanskog pregleda.....
da smo pravna drzava,i da ima zakona-tuzila bih bolnicu i tu dr.biocanin koja je gastroenterolog,ali obzirom da od toga nema nikakve vajde jer smo drzava bezakonja,evo mi bar prilike da javno kazem-
`alo,cacani,i svi koji ste upuceni u tu bolnicu,njihove nalaze ne uzimajte zdravo za gotovo...ne znam jel` ti dr piju,ili su na drogama,ili ih bas briga za pacijente`
jedino mi zao sto je moja majka vise verovala dr biocanin ,nego meni sa srednjom skolom i znanjem procitanom sa foruma....ispadoh ja strucnija.
tuga,zar ne?
 
Poslednja izmena:
Kad reče premalo lekara... u našoj seoskoj ambulanti radi jedna doktorka, a gužva je strahovita. Prošle godine dođe jedan mladi doktor da radi, stvarno je bio odličan i rasteretio je gužvu. Na proleće mu istekne ugovor i gadovi ga ne vrate na posao. Sada gužve opet. Moja baba je otišla nakon toga jedan dan ranom zorom i kaže da su u 8 prestali da uzimaju knjižice, jer jedna doktorka nije mogla da postigne da pregleda toliko ljudi.
 

Back
Top