Dokaz da su muškarci pametniji

To jw u domenu naucne fantastike i moguce je jedino kroz evoluciju svesti za sta su potrebni milenijumi. Dakle, ostaje rešenje raseljavanja po kontinentima kao ekspresno i najefikasnije, a što ce biti naročito stimulativno za žene. Žene se danas ponašanju kao pojedini Jevreji posle drugog svetskog rata koji su uzrok Holokaustu tražili u sopstvenoj krivici.

Možda u tome I jeste problem!
Kao gejevi- i oni koji su bili ZA ili makar neutralni, postali su protiv jer ovi počeli da "iskaču iz frižidera".

Žene moje, dobile smo sva prava, aj' sad cuti više i ne nabijaj muškarcima prošlost na nos.
To je to.
 
@Eurus- nadam se da si u pravu
I da jesi, mi to nećemo doživeti, ako nešto toliko radikalno doživimo, biće razdvajanje.

U tom slučaju, ako ostanem sa ženama, biram da budem "pčela radilica", a ne matica :lol:
Hoću sve ženske atribute da uklonim, matericu, jajnike, sise da mi ništa ne smeta i ne boli, pa tako bi i moglo.
Hoću reći, ne moram da budem muško, samo da nisam žensko.
 
Svaki muškarac koji je iole svestan sveta oko sebe, nece moci a da ne prezire rod kome pripada.

Ja prezirem seljacine tipa "al bi te jjjjeb'o" koji još misle i da su superiorniji zbog toga.
Inače, prezirem i ženturače koje samo kokodaču gluposti nesvarljive, ugrađuju silikone u sve živo, nataknu se na štikle pa hodaju kao novorođena Žirafa, a plastičnim noktima nmg ništa da urade. Hoću reći- nepraktično i nepotrebno. Kako da me, pored takvih, ne bude sramota što sam žensko?
 
Ne znam zašto misliš da je to jedina dihotomija koji postoji. Postoji mnoštvo dimenzija ženskog iskustva, sasvim sigurno neka u kojoj bi se pronašla. :) Žene su bile i naučnice i istraživačice i umetnice i književnice... odavno već nije rađanje jedino što čini ženu.
 
Muškarci su se, kroz vekove, osilili.
Nekada su bili dobri koliko i žene (dok su lovili u plemenima, a žene rađale, gajile decu, sile odeću, kuvale)
I svako dete je bilo "željeno".

Tokom razvoja civilizacije muškarci su prestali da poštuju žene.
Priča se da je nekad davno vladao matrijarhat. Da li je istina- vrlo moguće.

U današnje vreme najčešći uzrok smrti trudnica je ubistvo, pa eto dokle smo došli.

Možda bi sve bilo drugačije da su ženke prosto VEĆE.
 
Ja prezirem seljacine tipa "al bi te jjjjeb'o" koji još misle i da su superiorniji zbog toga.
Inače, prezirem i ženturače koje samo kokodaču gluposti nesvarljive, ugrađuju silikone u sve živo, nataknu se na štikle pa hodaju kao novorođena Žirafa, a plastičnim noktima nmg ništa da urade. Hoću reći- nepraktično i nepotrebno. Kako da me, pored takvih, ne bude sramota što sam žensko?

Zene koje stavljajuju silikone, kokodacu, trude se da izgledaju lepp su najvece zrtve muske psihopatije i bolesnih pobuda koje u njima postoje. Sve te zene imaju kompleks inferionosti i svog dzelata doživljavaju kao spasioca i zastitinika. Nazalost njima je jako tesko pomoći...
 
Ne znam zašto misliš da je to jedina dihotomija koji postoji. Postoji mnoštvo dimenzija ženskog iskustva, sasvim sigurno neka u kojoj bi se pronašla. :) Žene su bile i naučnice i istraživačice i umetnice i književnice... odavno već nije rađanje jedino što čini ženu.

Sigurno bih se "pronašla", ja nisam muškarac. Ja imam osobine oba pola, samo mi smeta žensko telo.
Volela bih da sam impotentni muškarac. Ozbiljno.
 
Muskarci ce zenama da šalju izdrkotinu u zaledjenim teglama preko okeana, a zene ce da biraju ciju izdrkotinu hoce odnosno sa kim zele da ukrste gene i to ce biti jedini kontakt izmedju muskaraca i zena. Ako se rodi musko dete vratite ga nama preko okeana, ako zensko ostavite ga sebi i to je to.
 
Zene koje stavljajuju silikone, kokodacu, trude se da izgledaju lepp su najvece zrtve muske psihopatije i bolesnih pobuda koje u njima postoje. Sve te zene imaju kompleks inferionosti i svog dzelata doživljavaju kao spasioca i zastitinika. Nazalost njima je jako tesko pomoći...

Znam da su žrtve. Toliko su glupe da su dozvolile da to postanu, kako JA nisam? Iako su me od detinjstva pokušali naučiti da mi, citiram majku: "Kutlača i varjače ne ginu", bila sam mala, a ipak sam pružila otpor.
I nikad se još nisam savila pred muškarcem. I dalje pružam otpor.
 
Ti si izuzetak, nazalost ne pravilo. Jednostavno mnoge zene nisu mogle da izbegnu da takve postanu jer je to deo socijalnih uticaja okonnjih, vaspitanja, obrazovanja, svega. One se ponasaju imitiranjem određenih modela i prihvataju to kao nesto prirodno i normalno. I ono sto je najtragicnije mnoge misle da su srecne takve, prihvatajući ulogu nesrecnice i dezurnog krivca za sve.

- - - - - - - - - -

E, ako je tako, bolje da izumremo.
Ionako samo zagađujemo planetu.

Zapravo, mislim da je to jedini nacin da se spasemo, ili bar vi zene od nas. Zao mi je kad svakodnevno gledam sestru koju suptilno diskriminisu po rodnoj osnovi, a onda se setim da sam i ja bio takav i diskriminisao i uništavao zene u tim godinama. Tragedija.
 
Ti si izuzetak, nazalost ne pravilo. Jednostavno mnoge zene nisu mogle da izbegnu da takve postanu jer je to deo socijalnih uticaja okonnjih, vaspitanja, obrazovanja, svega. One se ponasaju imitiranjem određenih modela i prihvataju to kao nesto prirodno i normalno. I ono sto je najtragicnije mnoge misle da su srecne takve, prihvatajući ulogu nesrecnice i dezurnog krivca za sve.

- - - - - - - - - -



Zapravo, mislim da je to jedini nacin da se spasemo, ili bar vi zene od nas. Zao mi je kad svakodnevno gledam sestru koju suptilno diskriminisu po rodnoj osnovi, a onda se setim da sam i ja bio takav i diskriminisao i uništavao zene u tim godinama. Tragedija.

Pa, tačna je ona izreka: "U svakoj poludeloj kučki čuči nevina dejčica kojoj su prevrsila meru svačija sяanja"
 
Nije problem ženski bunt, nego to protiv čega je buntovna.

To je rekla i Virdžinija Vulf, nešto slično.
Mojne se rokneš, molim te (malo da se našalim o...ja sam bukvalno "postala prosta" da ne bih poludela. "Izdigla se do jednostavnosti"- što se dâ primetiti kad se obraćam @Docta- i, na primer.
Nekada sam suviše ozbiljno sve shvatala. Nzm kako sam uspela, ali uspela sam nekako da me boli uvo za sve)
 
Svaka zena koja je dovoljno samosvesna shvatice da joj se vise isplati da bude lezbejka nego da ceo zivot trpi neciji autoritet i zivi pod necijom vlašću. Zene su sazdane od mnogo prefinjenijeg materijala i sve vise ce se, kako to budu shvatale, okretati medjusobno jedne ka drugima. Onog trenutka kad zena shvati da superiornija od muskarca to ce biti onaj momenat " car je go" u kojem ce da se obznani dugovekovna iluzija u kojoj su zivele.
 

Back
Top