Dodirni ljubav,kroz osecanja ispunjena romantikom

Idi nocas...spavaj...zaboravi sve sto ti ne daje, da ti poklonim mirne sne.

Pogledaj me, dodirni me, osetices moje nemire, koji te vole, slusaju i samo zbog ljubavi tvoje, nocas miruju.

...to ce biti dovoljno, jer nasim telima prostrujace ljubav u venama...

...i samo jos, da te zagrlim, krilom Andjela, da budes mirna i sigurna, a onda ce te uzeti, iz mojih ruku san i uz reci ,,laku noc ljubavi", docekaces nasmejana, novi dan.
 
  • Voli
Reactions: Tea
Vreme ili neko tesko breme, ucinilo je sve, da nasa ljubav nestane.

...a ona je bila tako nevina, lepa, strasna, prava ljubav iz romana i onih sapunskih opera, sa mnogo suza i osmeha.

Zato te molim, vrati mi nasu ljubav, jer srescu valjda neke druge, lepe, dobre zene, sa kojima cu deliti ljubavne nemire, a one ce me ljubiti i tvoje tragove uklanjati, strasti i neznosti mi vratiti, novu sansu, da opet mogu voleti.
 
  • Voli
Reactions: Tea
Dovoljno je bola i nedostajanja bilo...moje sve, vrati se, uspeo sam, da zaboravim nasu ljubav, moju bol, jer nestala si iz mojih misli, zauvek.

Zaboravio sam i tvoje lazne usne kako me ljube, a misle na mnoge druge.

Zaboravio sam i gorak ukus poraza ljubavi na mojim usnama, ranjenu dusu, surovu ceznju odlutalu za tragovima tvojih stopala.

Ne secam se vise, ni tvoga lika, ni uzdaha, nicega se nesecam vise, zaboravio sam sve, zato glasno cutim i sapatom ponavljam, kao mantru

...cekam te, vrati se.
 

Back
Top