Dodik bacio zastavu Bosne i Hercegovine

Za nezavisnu RS?

  • Ja sam ZA nezavisnu Republiku Srpsku

  • Nisam za nezavisnu Republiku Srpsku niti cu ikada biti za to!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
kakva kurčevva "nacija"?!

misliš na balije?! ili ustaše?!:???:

:mrgreen:

na oboje:!::!::!:

bio sam u mostaru baš na dan uoči utakmice Hrvatska-Turska dok je istočni dio grada okičen bio sa turskim zastavama a zapadni bojao svaki kamen u šahovnicu:roll:


a ni jedni ni drugi žive u BiH i onda dok Silajdžić trubi na Dodika kako ovaj baca zastavu BiH dođe mi i$erem u šolju i pošaljem CityExpressom...:evil:

toliko ste providni i dvolični da je to UŽAS

zato vas i treba ograditi od susednih država i ostaviti da i dalje tapkate zajedno u kokošinjcu zvanom BiH...a sve ostale normalne države da navire eto svakih 100 godina da provere jeste li evoluirali u međuvremenu barem u maimoone:eek:
 
na oboje:!::!::!:

bio sam u mostaru baš na dan uoči utakmice Hrvatska-Turska dok je istočni dio grada okičen bio sa turskim zastavama a zapadni bojao svaki kamen u šahovnicu:roll:


a ni jedni ni drugi žive u BiH i onda dok Silajdžić trubi na Dodika kako ovaj baca zastavu BiH dođe mi i$erem u šolju i pošaljem CityExpressom...:evil:

toliko ste providni i dvolični da je to UŽAS

zato vas i treba ograditi od susednih država i ostaviti da i dalje tapkate zajedno u kokošinjcu zvanom BiH...a sve ostale normalne države da navire eto svakih 100 godina da provere jeste li evoluirali u međuvremenu barem u maimoone:eek:
Bio si u drugom dijelu BiH, a ne u Republici Srpskoj!
Mi i hoćemo da se odvojimo od te stoke bezrepe, od vaših "hrvata" i "cvijeća", ali nam ne dopuštaju:thumbdown::evil:

neka dopuste da se
mi odvojimo (RS), a poslije ih ograđujte do mile volje, radite sa njima šta hoćete....:ok:

pobijte ih, boli me ******...:whistling:
_________________________________________________________________________
Ajde sada reci da smo mi krivi za to što su ustaše "bojale" svaki kamen u šahovnicu, a turci nosili turske zastave!:roll:
Mi smo krivi za to što su se mlavili po Mostaru...?!:roll:

ili da je za to kriva "velikosrpska" "četnička"... "agresija" ...."hajdućija"....:otkacio::dash:

itd...itd....
 
Bio si u drugom dijelu BiH, a ne u Republici Srpskoj!
Mi i hoćemo da se odvojimo od te stoke bezrepe, od vaših "hrvata" i "cvijeća", ali nam ne dopuštaju:thumbdown::evil:

neka dopuste da se
mi odvojimo (RS), a poslije ih ograđujte do mile volje, radite sa njima šta hoćete....:ok:

pobijte ih, boli me ******...:whistling:
_________________________________________________________________________
Ajde sada reci da smo mi krivi za to što su ustaše "bojale" svaki kamen u šahovnicu, a turci nosili turske zastave!:roll:
Mi smo krivi za to što su se mlavili po Mostaru...?!:roll:

ili da je za to kriva "velikosrpska" "četnička"... "agresija" ...."hajdućija"....:otkacio::dash:

itd...itd....

niste ni vi ništa bolji pokazuje i ova tema kao i masa drugih

samo eto u BiH uvek su dvoje od ukupno tri nacije one koje se pokače a onaj treći sedi i gleda i smeje se

toliko jadno i providno a da ne kažem licemerno doBOLA

eto u Sarajevu zapadnom fešta u istočnom tuga kod izručenja Karadžića

i tako mogu navest sto primera gde se jedni vesele il provociraju a drugi tuguju il provociraju nazad a onaj treći koji nije u toj priči upleten se obavezno smeje ovoj dvojici koji su se pokačili

sve je to ista 8agra za mene
bila i ostala

tačka
 
pa bosancherosi..trebali bi umesto rukovanja da uvedu nabadanje glavama prlikom susreta..to shto smo kultivisaniji ne znachi da smo puno bolji od njih..princip je isti, zavadi pa vladaj..bolje prvi u selu nego jedan u gradu..itd..a koliko vidim iz raznih medija svako svoje selo u visine dizhe trudeci se da popljuje one druge ne bi li ispao bolji i lepshi u ochima evrope gde nas , siguran sam, vide isto kao shto mi vidimo bosnu..balkanski divljaci, bacish im kosku i oni se pokolju..
 
pa bosancherosi..trebali bi umesto rukovanja da uvedu nabadanje glavama prlikom susreta..to shto smo kultivisaniji ne znachi da smo puno bolji od njih..princip je isti, zavadi pa vladaj..bolje prvi u selu nego jedan u gradu..itd..a koliko vidim iz raznih medija svako svoje selo u visine dizhe trudeci se da popljuje one druge ne bi li ispao bolji i lepshi u ochima evrope gde nas , siguran sam, vide isto kao shto mi vidimo bosnu..balkanski divljaci, bacish im kosku i oni se pokolju..

Lepo receno...samo kad se setim koliko viceva ima o bosanskoj gluposti i ogranicenosti...da nije smesno bilo bi zalosno
 
Dodik je Car ! On ce osamostaliti Srpsku. Da nije tako Srpska ne bi ni postojala. Ali posto postoji jasno je da ce biti nezavisna. Posto smo mi Srbi najveci i najbitniji narod Balkana red je da imamo dve države. Ne mogu siptari koji su u svakom slucaju nazadni i neuhranjeni da imaju dve države a mi jednu.

Mada kad razmislim, mi onda treba da imamo tri države a i imamo.

1. Srbija
2. Crna Gora
3. Srpska

:)
 
kyoatia, junkmarko, Vendi9... ala ste vi ljudi (i žene pretpostavljam) krenuli sa uopštavanjem...
Mislim, ono... svi Bosanci glupi, svi Hrvati ustaše, svi Srbi četnici...
Pa nemojte tako... valjda među svim narodima i verama postoje dobri i loši ljudi... ovo uopštavanje vam uopšte ne priliči...
 
nije bacio, nego je odložio na stolicu:hahaha:
Dodik je po meni najveći mag na ovim prostorima, kad mu treba jači vetar iz Evrope, nema većeg evropejca od njega, kad mu treba vetar od naroda, onda šibne zgradu vlade od 200 miliona, kad treba da podigne rejting u tvrđem jezgru (što i zbog Radovana) baci zastavu, kad treba da utera Bošnjacima, pristnae na ono što zna da ovi nikad neće i igra, pa Makijaveli u bosni:mrgreen:

pa pravi politicar
:whistling:
 
Ne nije niko glup. A i nebitno je ko je glup. Bitno je da Srbi imaju svoju državu u Bosni. Ostalo je sve kolateralna steta jel...

Шта мислиш,хоће ли при новом уставу БиХ остати тако с обзиром да су се сад околности промениле хапшењем Радована?
А,посебно ће се изменити његовом осудом за геноцид.
 
Шта мислиш,хоће ли при новом уставу БиХ остати тако с обзиром да су се сад околности промениле хапшењем Радована?
А,посебно ће се изменити његовом осудом за геноцид.

Naravno jer Ameri da su hteli da Srpske nema ne bi je ni bilo. Amerima odgovara Srpska koliko to god perverzno zvucalo, upravo zato sto su oni perverzni.

Srpska nezadrživo ide ka nezavisnosti, jer 99% stanovnika Srpske to želi.

A USKORO ČE TO I MOĆI.
 
Na kraju ce osim muslimana svi biti zadovoljni. Srbi Srpskom, Hrvati krajinom i etnickim ciscenjem, Siptari Kosovom i etnickim ciscenjem, Crnogorci državom..

Kako vidim hebene strane ce jedino ostati Makedonci i muslimani (Srbi islamske veroispovesti). A i muslimani umesto da se opamete i da se vrate u zagrljaj osnovne hriscanske vere(vecina Bogumili pre Turaka) i srpstva oni se zahebajavu sa nekim Arabljanskim religijama.. alooooo

Dobro nisu Sai babu prihvatili... nisu normalni.. Ko je jos video muslimansku belu državu.
 
Naravno jer Ameri da su hteli da Srpske nema ne bi je ni bilo. Amerima odgovara Srpska koliko to god perverzno zvucalo, upravo zato sto su oni perverzni.

Srpska nezadrživo ide ka nezavisnosti, jer 99% stanovnika Srpske to želi.

A USKORO ČE TO I MOĆI.
Није ти то неки аргумент.

Иде се на унитаризацију БиХ доношењем новог устава.Као помоћ при доношењу тог устава,послужиће пресуда Караџићу,и евентуално хапшење и преесуда Младићу.
Не морам да подсећам како се третира било каква творевина "која је настала на геноциду" у међународном праву.

Ја стварно не видим ни једно једино конкретно дело које указује да власт у РС води политику издвајања.Укидање војске,смањење овлашћења и њихов пренос нс федералне институције,као и проблем око полиције,не води ка издвајању већ супротно-ка унитаризацији и јачању државних институција.
 
kyoatia, junkmarko, Vendi9... ala ste vi ljudi (i žene pretpostavljam) krenuli sa uopštavanjem...
Mislim, ono... svi Bosanci glupi, svi Hrvati ustaše, svi Srbi četnici...
Pa nemojte tako... valjda među svim narodima i verama postoje dobri i loši ljudi... ovo uopštavanje vam uopšte ne priliči...

dobro de..preter'o sam malo..ali nisam ni daleko od istine..problem je shto budale vladaju i kreiraju realnost vodjeni razlozima o kojima bi mogli da diskutujemo..generalno, svi smo ispushili bez obzira shto ima pametnih i dobrih ljudi..oni su gurnuti u stranu i njihov glas se ne chuje, a ako se i chuje sluzhi za sprdnju grlatim budalama..
 

Back
Top