Dodik bacio zastavu Bosne i Hercegovine

Za nezavisnu RS?

  • Ja sam ZA nezavisnu Republiku Srpsku

  • Nisam za nezavisnu Republiku Srpsku niti cu ikada biti za to!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
nije OK od njega...al ni onaj SilajDŽić nije ništa bolje od njega kao ni onaj dvoglavi hadezej-zmaj
(ma neka ih zajedno na okupu u BiH )
lepo ograditi30 metarnom ogradom i poviriti za 100 godina jel se šta izmenilo...ako nije ogradu ostaviti za narednih 100:mrgreen:
kako su to Izraelci napravili sa Palestincima tako bi i Hrvatska i Srbija trebale uraditi sa BiH:idea:

sta drugo ocekivati od dodika...
pa nije tako loš Dodik....eto i on bi hteo da bude dio Velike Ilirije:hahaha::mrgreen:
 
Federalna televizija je u svojim jučerašnjim Vijestima prikazala nevjerovatne snimke koji su sigurno zaprepastile građane Bosne i Hercegovine. Naime, za vrijeme boravka predsjednika Vlade RS-a Milorada Dodika u Trebinju, na stolu u sali u kojoj se održavao sastanak bila je postavljena i zastava BiH.

Dodik je jednostavno zgrabio državnu zastavu i bacio je sa stola. Na priloženom videu se vidi da niko od prisutnih na to nije reagovao.

Sada je na tužiocima da prosude da li ovaj čin premijera RS Milorada Dodika treba okarakterisati kao krivično djelo.:lol:


Ovo je bilo 4 jula ali evo posto se toga niko nije sjetio sada sam otvorio ovu temu da bih vidio sta o ovome misle braca srbijanci.

Ma kakva bre braca?? Srbija Srbima a Bosna Bosancima. Ne stavljaj nas u isti kavez....sve izbeglice bih proterala iz Srbije kad bih mogla...
 
nije OK od njega...al ni onaj SilajDŽić nije ništa bolje od njega kao ni onaj dvoglavi hadezej-zmaj
(ma neka ih zajedno na okupu u BiH )
lepo ograditi30 metarnom ogradom i poviriti za 100 godina jel se šta izmenilo...ako nije ogradu ostaviti za narednih 100:mrgreen:
kako su to Izraelci napravili sa Palestincima tako bi i Hrvatska i Srbija trebale uraditi sa BiH:idea:


pa nije tako loš Dodik....eto i on bi hteo da bude dio Velike Ilirije:hahaha::mrgreen:

Trebalo je to odavno podeliti blago meni!!:ok:
 
Pa šta da se očekuje od čoveka koji je premijer RS, koju Hrvati iz Hrvatske (Stipe Mesić pre svih) nazivaju genocidnom tvorevinom.
Šta očekivati od čoveka koji je premijer jednog entiteta kojeg hoće da unište, čiju su vojsku, carinu i bezbednosne službe ukinuli...
I kakva je to zastava, kakva je to država, kada njome upravlja "kolonijalni guverner" Miroslav Lajček???
 
Pitam se odkud ti iz tamo neke Banja Luke surfujes po ovim nasim stranicama? sta tebe ovde uopste zanima? mi smo iz razlicitih drzava kako ti to nije jasno?

Pa šta da se očekuje od čoveka koji je premijer RS, koju Hrvati iz Hrvatske (Stipe Mesić pre svih) nazivaju genocidnom tvorevinom.
Šta očekivati od čoveka koji je premijer jednog entiteta kojeg hoće da unište, čiju su vojsku, carinu i bezbednosne službe ukinuli...
I kakva je to zastava, kakva je to država, kada njome upravlja "kolonijalni guverner" Miroslav Lajček???

Americko cedo s` jevropskim stambiljem!:rotf::rotf:
 
jel si ti svestan koliko si ti sad miliona europljana uvredio?
ajd nemoj to da govoriš ako ti se ikada u životu posreći pa izađeš iz BiH u zapadnu civilizaciju:hahaha:
Obišao sam ja dosta te "zapadne civilizacije" i vidim o čemu se radi!

Ti koji se hvale time što su "europejci" nikada nisu tamo ni bili, ali zato vjeruju lovačkim pričama plasiranim od strane BoTe...:thumbdown:
 
Obišao sam ja dosta te "zapadne civilizacije" i vidim o čemu se radi!

Ti koji se hvale time što su "europejci" nikada nisu tamo ni bili, ali zato vjeruju lovačkim pričama plasiranim od strane BoTe...:thumbdown:

da ti pošaljem razglednicu svaki put kad odem negde

eto sledeći je Minhen (Nemačka) kamo idem idući mesec

ovaj sam bio dva puta na moru i jednom u delu "tvoje" BiH:mrgreen::hahaha:

imao sam prilike videti patriJote na isto valnoj-talasnoj ko i ti samo druge vere i nacije:dash:
 

Back
Top