DOBROBITI SEXA...?

Cupavka:
:):) :D

Nego , oko teme- ja primetila da, u danima kad sam seksualno aktivnija, vise se ljudi vrzma oko mene- muskaraca narocito,...mora da je to ono- lepsa kosa, koza, is l. :D :p

Kako sto podnaslov kaze:

ja kada ne ye8em dugo (3-4 dana - sorry za "devce":twisted: ) onda najedanput imam utisak da je grad prepun dobrih riba... Kako sam sklon analizi problema - umemorishem ja tako doticne likove i posle uspostave sexualne aktivnosti pocnem da motam filmove iz glave i dodjem do zakljucka da je mala glava po gradu smanjila prag tolerancije na radaru...:twisted:
 
Bad_Wolf:
Kako sto podnaslov kaze:

ja kada ne ye8em dugo (3-4 dana - sorry za "devce":twisted: ) onda najedanput imam utisak da je grad prepun dobrih riba... Kako sam sklon analizi problema - umemorishem ja tako doticne likove i posle uspostave sexualne aktivnosti pocnem da motam filmove iz glave i dodjem do zakljucka da je mala glava po gradu smanjila prag tolerancije na radaru...:twisted:

Isto...sve isto
 
Bad_Wolf:
Kako sto podnaslov kaze:

ja kada ne ye8em dugo (3-4 dana - sorry za "devce":twisted: ) onda najedanput imam utisak da je grad prepun dobrih riba... Kako sam sklon analizi problema - umemorishem ja tako doticne likove i posle uspostave sexualne aktivnosti pocnem da motam filmove iz glave i dodjem do zakljucka da je mala glava po gradu smanjila prag tolerancije na radaru...:twisted:
E, shto volem kad ovi sa dve milje postova samo na ovom forumu,pametuju u vezi sexa
 

Back
Top