DOBROBITI SEXA...?

Julian_Duranona:
Za mene su dobrobiti to, sto mi partnerka ima sjajniju i nezniju kosu, sto je manje depresivna i zbog lucenja endorfina zadovoljna, sto joj seks otklanja glavobolju i prosiruje krvne zile u mozgu...
Samim tim, ja dobijem lep rucak i slusam veselo cvrkutanje umesto konstantnog zvocanja.

Šta sve radimo da ne zvocaju...
 
Majci svaku noc podnosim izvestaj koliko puta i na koji nacin sam se kresala toga dana,kaze,samo radi,samo radi,moras biti najbolja u tome,mozda te neko na kraju i ozeni.
I ja sta cu,kresi se danonocno...
 
1. Dobro jutro Kolumbo.
2. To prichaj silovateljima i stegnutim zenama.
3. To je tachno.Mada se ja uvek malkice ugojim kad me cheshce hrani dechko nego sama kad jedem stalno.
4. Potpuno netachno. Seks dodaje strah od trudnoce.
5. Nikad nisam imala glavoblje, pa ne znam kako seks utiche.

FANTASTICHAN OSECAJ, KAO U TOBOGANU, VRH CHULNIH OSECANJA, VRHUNAC.
 
rastamann:
Kao da je prepisano iz nekog jeftinog erotskog chasopisa...Ono, pishemo priche za 20 dinara...
Nije tachno, meni je seks znak da sam prepushtena i opushtena, i nemam nishta drugo na umu, kad si u onim velikim toboganima pretpostavljam da je isti takav osecaj, imam osecaj da sam doshla do vrha i nemam dalje gde da idem.To ja sve sama smishljam , ne prepisujem.
 
topmodelsica:
1. Dobro jutro Kolumbo.
2. To prichaj silovateljima i stegnutim zenama.
3. To je tachno.Mada se ja uvek malkice ugojim kad me cheshce hrani dechko nego sama kad jedem stalno.
4. Potpuno netachno. Seks dodaje strah od trudnoce.
5. Nikad nisam imala glavoblje, pa ne znam kako seks utiche.

FANTASTICHAN OSECAJ, KAO U TOBOGANU, VRH CHULNIH OSECANJA, VRHUNAC.

1..I tebo Sveta Jeleno
2.Njih ću da bijem
3.Oboje saglasni
4..Koristi zaštitu
5.Sve u svoje vreme psle 18 godine
 
Psihologue:
Znate li da se po koži može prepoznati da li je osoba seksualno aktivna ili nije..

1.Sex ulepšava..Naučno je dokazano da žene tokom sexa luče više hormona estrogena
koji čini kosu sjajnijom i nežnijom.
2.Nežno i opušteno vođenje ljubavi smanjuje rizike od dermatitisa,crvenila i ostalih
kožnih bolesti
3.Vođenje ljubavi sagori sve kalorije koje ste tokom večeri uneli u sebe..
4.Sex trenutno leči blažu depresiju.Otpusta endorfine u krvotok što pobuđuje
osećaj zadovoljstva i euforije..
5.Seks pomaže kod glavobolje.Polno odnos opušta napetost koja sužava krvne
žile u mozgu..

PITANJE:

KOJE SU DOBROBITI SEXA ZA VAS?

Добробит е количина в еден ден..
 
Psihologue:
Znate li da se po koži može prepoznati da li je osoba seksualno aktivna ili nije..

1.Sex ulepšava..Naučno je dokazano da žene tokom sexa luče više hormona estrogena
koji čini kosu sjajnijom i nežnijom.
2.Nežno i opušteno vođenje ljubavi smanjuje rizike od dermatitisa,crvenila i ostalih
kožnih bolesti
3.Vođenje ljubavi sagori sve kalorije koje ste tokom večeri uneli u sebe..
4.Sex trenutno leči blažu depresiju.Otpusta endorfine u krvotok što pobuđuje
osećaj zadovoljstva i euforije..
5.Seks pomaže kod glavobolje.Polno odnos opušta napetost koja sužava krvne
žile u mozgu..

PITANJE:

KOJE SU DOBROBITI SEXA ZA VAS?


Kad imam dobar redovan sex bolje radim i ucim.Zadovoljniji sam, veseliji,brzo zavrsavam sve obaveze, malo lencarim,sveobuhvatniji sam, veoma sam aktivan u svemu, uopste, tada mnogo vise dana mi prodje na najbolji nacin- sto bi rekao jedan filozof :"Trudite se da vam svaki dan bude kao poseban zivot za sebe".
Jedino sto nekad znam da preteram pa sam posle mrtav, jos ako treniram huh!
I ne brinu me kilogrami.
 

Back
Top