dobro jutro dobar dan i laku noc

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 151384

Elita
Poruka
22.756
jedna sasvim opustena tema za sve ljude koji imaju potrebu da budu ljubazni
da kad dodju na forum pozele nekom dobro jutro ili dobar dan ili kad odlaze na spavanje..pozele svima lep san
tema u kojoj mozete da kacite fotke vanilica i nudite kafu
tema u kojoj ne morate da budete posebno pametni i zanimljivi i mozete da smarate, jer mi koji dolazimo na ovu temu necemo vas prozivati vec vam se ljubazno osmehnuti
tema gde mozemo da pricamo kako je divno biti normalan i kulturan..tema gde nema vodja i klanova...tema za sve..bez izuzetka:D
a sad
moze li kafica?:D
ps
ovde su i novi clanovi dobrodosli...ne moraju da se dokazuju da bismo sa njima pricali
 
Poslednja izmena:
jedna sasvim opustena tema za sve ljude koji imaju potrebu da budu ljubazni
da kad dodju na forum pozele nekom dobro jutro ili dobar dan ili kad odlaze na spavanje..pozele svima lep san
tema u kojoj mozete da kacite fotke vanilica i nudite kafu
tema u kojoj ne morate da budete posebno pametni i zanimljivi i mozete da smarate, jer mi koji dolazimo na ovu temu necemo vas prozivati vec vam se ljubazno osmehnuti
tema gde mozemo da pricamo kako je divno biti normalan i kulturan..tema gde nema vodja i klanova...tema za sve..bez izuzetka:D
a sad
moze li kafica?:D
:cmok: Da ti pozelim lep, prijatan, opusten dan pun...osmeha i iskrenosti (ali ne...zlobne) :D, lepo je da ima osoba koje svoje frustracije (ako ih imaju) uspesno otklone bez prenosenja na...druge :bye:
 
Poslednja izmena:
jedna sasvim opustena tema za sve ljude koji imaju potrebu da budu ljubazni
da kad dodju na forum pozele nekom dobro jutro ili dobar dan ili kad odlaze na spavanje..pozele svima lep san
tema u kojoj mozete da kacite fotke vanilica i nudite kafu
tema u kojoj ne morate da budete posebno pametni i zanimljivi i mozete da smarate, jer mi koji dolazimo na ovu temu necemo vas prozivati vec vam se ljubazno osmehnuti
tema gde mozemo da pricamo kako je divno biti normalan i kulturan..tema gde nema vodja i klanova...tema za sve..bez izuzetka:D
a sad
moze li kafica?:D

pa sto ne rece safira, na vreme....a ne tamod a psamujem po mojoj zemlji..ja cu kapucino od cokalade...jutros nadjoh smao vanilu...:(

a ne volim ni vanilu ni vanilice....cokolada rules!!!
 
moze li kafica?:D

možeeeeeee
lock_mug-p1683855207490574462obaq_210.jpg
 
e sad brez sve zahebancije...gde ima da se kupi taj kapucino....al vi koje to konzumirate recite ima li secera...blajk to ne mogu....sladka ukus
@eva
kad god ja sam uvek za kafu sa tobom

nisam mogla ni ja...dok nisam ztrudnela, a sad samo kapucino cepam...u ebo te...sve mi se izmesalo...nisam uopste pila slatke napitke, cak ni sok...samo voda, viski, vino i neki gorki coctails...e sad..ne bih viski mogla da omirisem....

ako neko zna, ali stvarno, gde to ima u bg..neka mi kaze da napravim zalihe....skupo sa ovim kesicama...:)
 
nisam mogla ni ja...dok nisam ztrudnela, a sad samo kapucino cepam...u ebo te...sve mi se izmesalo...nisam uopste pila slatke napitke, cak ni sok...samo voda, viski, vino i neki gorki coctails...e sad..ne bih viski mogla da omirisem....

ako neko zna, ali stvarno, gde to ima u bg..neka mi kaze da napravim zalihe....skupo sa ovim kesicama...:)

pa zato si draga u stanju koje se zove drugo
ja sma u trudnoci jela sve...cak i djuvec koji ne bih sad strpala u usta pa d aumirem od gladi
 
Dobar dan!
Da li mogu i ja da dodjem i da bude opustencija uz kafurnjacu... tako ja njoj tepam.
Obozavam je i evo pijuckam je upravo sada.
Mnogo mi je toplo, ne podnosim ovakvo vreme.
A tek komarci? Evo, upravo sam kupila Autan sprej, pa ako me to ne spase, ne znam sta cu.
A moram da setam po keju, uz Savu, imam havanezerku, pa moramo da setamo jer mi se malo ugojiska. Moja debela Mica.

E da, i ja se bojim da ne ukinu ovu lepu temu. Nece valjda.
 
Dobar dan!
Da li mogu i ja da dodjem i da bude opustencija uz kafurnjacu... tako ja njoj tepam.
Obozavam je i evo pijuckam je upravo sada.
Mnogo mi je toplo, ne podnosim ovakvo vreme.
A tek komarci? Evo, upravo sam kupila Autan sprej, pa ako me to ne spase, ne znam sta cu.
A moram da setam po keju, uz Savu, imam havanezerku, pa moramo da setamo jer mi se malo ugojiska. Moja debela Mica.

E da, i ja se bojim da ne ukinu ovu lepu temu. Nece valjda.

dobar dan!

valjda ima neki vibator z akomarce na baterije..pa ga turi u dzep, ako ima vibrator "za normalnu upotrebu"..valjda ima i za komarce...:zper:
 
Dobar dan!
Da li mogu i ja da dodjem i da bude opustencija uz kafurnjacu... tako ja njoj tepam.
Obozavam je i evo pijuckam je upravo sada.
Mnogo mi je toplo, ne podnosim ovakvo vreme.
A tek komarci? Evo, upravo sam kupila Autan sprej, pa ako me to ne spase, ne znam sta cu.
A moram da setam po keju, uz Savu, imam havanezerku, pa moramo da setamo jer mi se malo ugojiska. Moja debela Mica.

E da, i ja se bojim da ne ukinu ovu lepu temu. Nece valjda.[/QUOTE]

pa necemo dati:D
 
e zvezdo...si ti videla moj potpis sa zvezdama a?

videla videla....:heart:

zato ja i volim zvezde..ja sam htela da dam neki drugi noick sebi....ovaj mi bas nije cucnuo..malo bzv zvuci..nego bilo toliko ljubitelja zvezdi..pa eto meni zapao ovaj...ali navikne se..cak sam ga i zavolela..pa nadimke..lepe i ruzne...i tako..

uf jos ti zivis u vojvodini..ako nije novi sad..mogu da zamislim nebo u avgustu..:zaljubljena:
 
skinuo se robin..sad trazim prevod...

mnogo ljudi ne vidjam vise po slobodnim temama...smao ponekad se pojave..a postuju na nekim drugim pdf...

e robina si uspela da skines
skroz je drugaciji od svih do sad koje su snimali
ima skroz neku drugu pricu..videces:D
meni se svideo
ps sto se tice slobodih tema
pa ja sam valjda izgustirala na ono smislenim temam na politici mada sam znala i tamo da ispamujem do besvesti...prosto me smara da sad nesto filozofiram
nekako mi postalo ovo mesto gde mogu da se zabavim...poucni karakter ne izbacujem...ali mi nije prioritetan
ne mislim d a je finkcija ovakkvih razgovora prioritetno tipa draga saveta..vec upravo ono drugo...zabavna....i volim da se smejem...to je tako divno ..smejati se
 
Poslednja izmena:
neces mi verovati najlepse nebo sa najvise zvezda sam videla u iraku....prvo cinilo mi se da je nebo toliko nisko da mogu da ih dohvatim...tamno plavo sa sjajnim zvezdama...kao nacrtano
a jesam u ns
nikad takav ugodjaj sa zvezdama u mom gradu nisma tako dozivela

kad sma bil aklinka, kod babe na selu u avgustu legenmo na travu i brojim koliko zvezda padne....smorilo nas da zamisljamo zelje koliko ih je bilo...sad tamo mnogo retko idem...i uopste vise ne umem da se krecem u mraku..pa i kad sam tamo, nocu ne zilazim nigde...\\

u bg..od smoga i ulicnog osvetljenja se ne vidi nebo...i to mi mnogo fali....:(
 
e kad je zvezda rekla da ne zna da s ekrece po mraku
d ali se secate kad mso bili mali i igrali zmurke...silazila sam u podrum i to u onaj najtamniji deo...sad..ne smem da sidjem u po bela dana
ocu da umrem od straha

i ja isto!

i tad sam se plasila mraka mraka...ali umela sam da se snalzaim i da drzim neki pravac..iako ne vidim..ne znam sta je to, neki instinkt...ali kad sam prestala da budem na takvim mestima....ja kad odem na takvo mesto mogu samo da se polomim....zato se i plasim...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top