Dobro došli u forum "Pozorište"!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Predstava jeste odlica.Scenario je originalan, glumci su sjajni, totalno je zanimljiv zaplet. Samo jedna stvar mi je suvisna. Onaj trenutak kada Boris Pingovic opisuje kako je ona otisla. Predstava bi bila odlicna i da nije tako dobro i tako dugo opisivao tu strasnu stvar.
 
Pristojno. U svakom slučaju, patike nikako. Umetnost se mora poštovati da bi i dalje imala vrednost.
Mada, imam dovoljno godina te se sećam kako su nas nekad učili da je pozorište za sve ljude, pa prema tome i u patikama, sa žvakom u ustima, nema veze samo udji. I zato smo srozali pozorišnu umetnost a pozorišne stolice napunili buvama. Osamdesetih godina nisi smeo ući u Narodno od buva! Eto, i opet ista pitanja: kako ući u pozorište!
 
Zavisi u koje pozorishte idesh i na kakvu predstavu. Nemam nameru da oblachim elegantnu crnu haljinu za alternativnu predstavu koja se igra u nekom cumezu. Isto tako necu obuci farmerke za odlazak u operu, ali mislim da su sasvim prikladne za neki matine.
 
pa pazi i ja imam svoj stil al ne mogu bas da dodjem u pozoriste u pocepanim farmerkama iako ih inace nosim sto po kuci sto napolju....
niti je prikladno doci u nekim sljastecim bojama,prekratkim suknjama i slicno....
jednostavno odajes los utisak i izgledas neozbiljno...
ebiga,i ja vise volim da nosim neke druge stvari,ali za pozoriste se ipak mora napraviti neka koliko toliko ozbiljna kombinacija....a patike ne u svakom slucaju :neutral:
 
Banshee:
pa pazi i ja imam svoj stil al ne mogu bas da dodjem u pozoriste u pocepanim farmerkama iako ih inace nosim sto po kuci sto napolju....
niti je prikladno doci u nekim sljastecim bojama,prekratkim suknjama i slicno....
jednostavno odajes los utisak i izgledas neozbiljno...
ebiga,i ja vise volim da nosim neke druge stvari,ali za pozoriste se ipak mora napraviti neka koliko toliko ozbiljna kombinacija....a patike ne u svakom slucaju :neutral:

Naravno. Ali i samo ponašanje.
 
Hm, ne bas u patikama-sportskim. Svi ste pomalo upravu. Ali sustina je u ponasanju. Mislim da bi bilo pametnije da se ne zaboravi da treba pre pocetka predstave iskljuciti MOBILNI i ne puckati balonima i ne grickati razne grickalice.... Iako sva pozorista imaju najave za mobilne telefone i neke cak za koriscenje foto aparata.... ali ne vredi nasi ljudi ne znaju za osnovno ponasanje.
 
Farmerke su ok, ali patike nikako. Smesni su i oni sto kad krenu u pozoriste stave neke sesire i perje a inace nisu u tom fazonu, to govori da retko odlaze u pozoriste pa misle da je to ne znam kakav svecani odlazak. Znaci oblacenje najnormalnije ...dzemper, bluza, suknja il pantalone, cipele il cizme, uredna kosa, ma najobicnije.
 
baki 75:
Farmerke su ok, ali patike nikako. Smesni su i oni sto kad krenu u pozoriste stave neke sesire i perje a inace nisu u tom fazonu, to govori da retko odlaze u pozoriste pa misle da je to ne znam kakav svecani odlazak.
a ti isti su jos smesniji kada sednu ispred mene i onim nesrecnim ocerupanim fazanom mi zaklanjaju pogled....:roll:
i jos sam nesto primetila...neki ljudi,zene pre svega,dolaze napadno naparfemisane,sto je uzasno ako sedi u blizini i gusi te isparenjima...
neki se sad stvarno istripuju kad idu u pozorsite,pa insistiraju na nekom stilu i eleganciji,a preteraju i izgledaju i totalno neukusno.:neutral:
 
Bi2:
Naravno. Ali i samo ponašanje.
naravno..to se podrazumeva ;)
jednom sam gledala nesto u bdp,ne secam se sta :roll: , ali bila je neka velika predstava...i nekom coveku zvoni mobilni...i zvoni...i zvoni...i zvoni...on valjda ne primecuje ili ga ignorise...i odjedamput ga vadi,javlja se na telefon,obavlja ceo razgovor,zavrsava i nastavljad a gleda predstavu kao da se nista nije desilo :shock:
mislim da su svi sokirano blenuli u njega ukljucujuci i glumce :roll:
 
Bilo je slucajeva gde je glumac na momenat prekidao predstavu da bi doticnom seljoberu rekao da iskljuci mobilni. Ja bih :evil: da sam glumac i da se tako nesto desi. Znaci obuj i obuci sta hoces to se da oprostiti jer na kraju sve zavisi od ukusa al mobilni u toku predstave fuj, fuj, fuj...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top