Dobro došli u forum "Pozorište"!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A KO VAM JE DOBAR, JE.BOTE ????

Отвори тему о томе,па ћемо писати.;)

Uf, Ljubinka Klaric mi je losa. Imam utisak, gledajuci je, da je zeljna slave. Ali me nije, do sada, ubedila u ono sto glumi. Stalno imam utisak da sam na probi predstave ili scene filma/serije.

Јао и мени је Љубинка страшна.-.-
 
Ne mislim zapravo da je Lutkic najgori glumac, to bi zaista bilo prestrogo reci, ali prvi mi je pao na pamet zbog uloga u filmovima i televizijskim serijama u kojima mi nije delovao dovoljno ubedljivo, a i ta njegova specificna boja glasa, iako verujem da je mnogima interesantna, meni je vise iritantna...Takodje nisam pratila njegov rad u pozoristu, gledala sam ga u svega jednoj predstavi, tako da cu povuci to sto sam ga svrstala u kategoriju najgoreg glumca. U pravu si Carol, nije mu tu mesto.
 
Ne mislim zapravo da je Lutkic najgori glumac, to bi zaista bilo prestrogo reci, ali prvi mi je pao na pamet zbog uloga u filmovima i televizijskim serijama u kojima mi nije delovao dovoljno ubedljivo, a i ta njegova specificna boja glasa, iako verujem da je mnogima interesantna, meni je vise iritantna...Takodje nisam pratila njegov rad u pozoristu, gledala sam ga u svega jednoj predstavi, tako da cu povuci to sto sam ga svrstala u kategoriju najgoreg glumca. U pravu si Carol, nije mu tu mesto.


shto se tiche tv uloga, danas su serije i filomovi manje-vishe takvi da glumac ni ne moze da se istakne. tako da tv i nije neko merilo talenta nekog glumca.

meni je onaj bosiljchic opasno ishao na zivac dok ga nisam odgledala u ''chikagu''. kao i sloboda micalovic( do ''don krste''). nju kad bih videla odmah bi se setila ''mjeshovitog braka'' :dash: eto,ali to su samo predrasude zbog uloga u kojima su igrali.


na zivac mi je ishao i dalje mi ide andrija miloshevic. nisam imala prilike da ga odgledam u pozorishtu, bash bih volela da me razuveri.
za njega sam chula da je neverovatan talenat,aakademiju je upisao sa 16 god( moj profesor je studirao sa njim na cetinju). ali prosto ja do sada nisam videla nishta od tog talenta.
 
U Pozorištu na Terazijama gledao sam predstavu Golje.Predstava je sjajna ali ima jednu veliku slabu tačku.To je Zinaida Dedakin.Odakle toj ženi ideja da se bavi glumom?Na plakatima sam video da igra u predstavama Čikago i Cigani lete u nebo.Neću ih gledati.Stomak mi se buni kad ona pokušava da glumi.
 
U Pozorištu na Terazijama gledao sam predstavu Golje.Predstava je sjajna ali ima jednu veliku slabu tačku.To je Zinaida Dedakin.Odakle toj ženi ideja da se bavi glumom?Na plakatima sam video da igra u predstavama Čikago i Cigani lete u nebo.Neću ih gledati.Stomak mi se buni kad ona pokušava da glumi.

Šteta da ne odgledaš ove dve najbolje predstave u tom pozorištu zbog jedne glumice.. u Ciganima nema neku veliku ulogu, a Čikago postoje dve postave, odgledaj onu u kojoj ona ne glumi..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top